• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    SKY_MAX: parada, to me presvedcilo abych prisel to pomlatit... tak vecer teda

    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: luxus.. máš na to voice ;)

    jinak, než dnes rozchodí Mojang problém s ověřovacím serverem, rozchodil jsem prozatimní mirror PvP server na:
    game.gatecraft.cz:27771
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    SKY_MAX: parádní. když se dotanu k počítadlu, půjdu hájit Prime City :-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKY_MAX: hej skvely video :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    tak v nedeli vecer pojdme na creepry :D

    Gatecraft: Creeper Apocalypse - event trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iO6YPrPK6gQ
    GECKON
    GECKON --- ---
    pojď honem za námi i na mumble, ted to procházíme se scotchmanem :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Inzerce:

    Hledám parťáka na toulky Metropolis.
    zn.: Nakopeme jim jejich hnusný chlupatý rozpadlý koule!

    Né teď, ale až spíš někdy ke konci příštího tejden, dělal bych z toho videa asi..
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak jsem si oprášil znalosti trigonometrie, a trochu poladil AI těch zombáků :)
    Nyní už nepobíhají jak zběsilí jen tak, ale hlavně běží-li opravdu na svou oběť.
    Občas se až zdá, že se někdy záměrně rozebíhají, je-li k nim oběť otočená zády ;))

    V současné době dávají 30XP a 25 crowns (rovnou na účet). Ale upřímně, tohle je už pro opravdové skillery. Většina smrtelníků tam fakt umírá sotva obejdou pár ulic :D

    Do budoucna plánuji i raidy zombíků a na náměstích Gianty :)
    ..a upřímně, je to poprvé, co zažívám v MineCraftu opravdový strach!
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    muj itachi uchiha se prihlasi jeste dnes do sveta a prida se k vam .. dale rozmasakruje svym mecem zombiky .. ale dejte mu par tydnu .. muheh he ! az se vratim z dovolene
    DEII
    DEII --- ---
    A to dokonce dvojnasobne ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: aaaa, gatecraft plni vsechny me minecraft sny a touhy!! YES!
    GECKON
    GECKON --- ---
    potěšilo by mě, kdyby se tu našli 4 nadšenci, co by nahodili skiny z Left 4 dead na screenshot do záhlaví webu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Na GateCraftu mame "Left4dead" svět :D

    Je zobrazen na dynamické mapě, a jmenuje se Metropolis of running death.

    Je to vygenerované jedno velké město, plné zombíků. Sice dávají hodně solidní expy, ale jsou zatraceně nebezpeční. Ve dne nehoří, umí se proti své oběti rozběhnout a někteří z nich dokonce poisnují, což se ve větším počtu zombíků stává často osudným :) Navíc jsou zombáci na 5. levelu, takže mají hodně tuhý kořínek.

    Samotné město není jen město, ale když jsme to dnes asi hodinu procházeli s hráčem Redtime, narazili jsme i na kanalizace a v kopcích mineshafy (odlišné od těch, co generuje originál generátor). Na kopcích jsou vysílače, na vodách plošiny.. Je opravdu hodně co objevovat, a když se zaměříte na zombie, dá se na nich slušně vyexpit :)

    Nejděsivější je jsou asi zvuky, jak pořád někde vylamují dveře :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nekdo v rogue village kdo by se chtel odtamtud se mnou dostat?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Mám už popito, takže přepnu na samožérský režim :)

    TuneIt, tedy autor 2 tracků v aktuálním intro videu našeho serveru je z toho videa absolutně unešen, dokonce ho sám nasdílel přinejmenším na své FB page :))

    Sám tvrdí, že minecraftu před nedávnem propadl (vlastně důvod proč udělal první track crafting), a já jen doufám, že se přijde přinejmenším kouknout a pokořit Rogue Lands. Bylo by mi ctí ho provést po kingdomu a přilehlých světech :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BURAN: ne to nejsem ja. Jinak ja mluvil o questech obecne
    GECKON
    GECKON --- ---
    btw: Zdá se, že systém dotací update packů je krok správným směrem :)

    Nechci předbíhat, ale z toho, co se ke mě dostalo zatím vše nasvědčuje tomu, že jako první z dalších navrhovaných updatů bude Economy pack :)

    Když bude čas, pravděpodobně přihodím i plugin pro lepší využití kompasu tak, že bude navádět k místu daného obchodu podle ID, ale zatím nechci předbíhat, bo plugin GateZones je už tak docela velké sousto :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    BURAN: no, dle jeho statistik to asi statisíce nebudou :D

    Creeper : 406 :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKY_MAX: tak to ses ty co narejzoval statisice na creeperech! :-O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam