• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    SUMI: se mi deje to samy. Taky nevim proc :-)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SUMI: I dont get it
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    ee ale je to docela krásný
    SUMI
    SUMI --- ---
    SUMI
    SUMI --- ---
    nevíte co mi děla v gc texture packu, takovou divnou folii přes vodu a lávu? jen z určitýho uhlu je to vidět
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: klidně to dej příště celý v tom zrychlení... docela slušnej southpark chvílema :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    SKY_MAX: z toho zrychlenýho záznamu bych snad udělal remix :D:D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Záznam eventu - Desert Mystery - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=DQvFcmW6ShY
    GECKON
    GECKON --- ---
    Epilogue
    ..i s fotogalerií ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    zejtra to bude
    (jasně vole jakoby si toho už neměl tuny tak si dej další deadline)
    ale poslechnu deiiho, tam neni vlastně co střhat.. vlastně jenom jenom uploadnu

    a díky moc za event!! někdy bych určitě něco podobnýho zopakoval! Možná s méně bugama, ale určitě zopakoval :D
    DEII
    DEII --- ---
    Moc se s tim strihanim nesrat a uploadovat na youtube ... chci to videt z pohledu nekoho jineho. :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    dobrý. epikál.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    dneska v devet!!!!
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: konečně chápu konec světa, ty maiove to věděli
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dosud, když vyšla nová verze jsem se mohl jen modlit, aby ty změny postihly co nejméně pluginů, a když už, tak alespoň jen ty, které jsou stále udržované. Od této změny budu moc s každou novou verzí skoro vždycky počítat hlavně ztráty na zastaralých pluginech.

    Ono si stačí pročíst tu diskuzi, kvůli které jsem sem zcela záměrně hodil ten link, a administrátor serveru má jasno, co ho čeká..
    Většina developerů tohle těžce odsuzuje, a řekl bych že docela právem. A podle mě tohle odradí dost vývojářů od jakékoli snahy jejich pluginy nadále udržovat, protože mnoho z nich dělá pluginy hlavně pro vlastní servery, které teď budou bez vzájemných pluginů tratit. A s takovouto demotivací bych se nebál předpovědět i řetězovou reakci.

    Ale třeba jen přeháním. Sám jsem zvědav, jak tohle dopadne.
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: už jenom fakt, že po nastartování buildu to sestřelilo většinu pluginů, z toho velká část je dlouhodobě neudržovaná, a jsem rád že vůbec jednou. Teď nepojedou vůbec, a jejich alternativy buď nejsou, nebo nedosahují takových kvalit, byť jsou aktualizovanější - například FalseBook vs. CraftBook - kde je FalseBook neudržovaný, ale CraftBook, který taky umožňuje používat mosty, atd. to má řešené způsobem, který umožňuje až trapně jednoduše využívat přeměnu materiálu z méněcenného na cennější.

    A jestli jsem to dobře pochopil, tak i u těch aktivních pluginů pak při každém dalším buildu budu muset čekat, až všechny postižené pluginy budou muset vydat novou zkompilovanou verzi, byť jen kvůli právě pozměněném čísla verze buildu..
    DEII
    DEII --- ---
    GECKON: Que? Nechapu, jaky s tim bude problem?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak Bukkit to konečně dokázal.
    Dle všeho přišel soudný den, kdy jej přestanu updatovat, jednoduše proto, že nebudu moc.
    https://github.com/Bukkit/CraftBukkit/commit/8f12382e8efc8c39a919af9180dd884caf3720ff
    Pokud jeho vývojáři nevrátí zpět tuto změnu, nebo nevznikne nějaký zázračný ojeb, toto je pro nás, co se nových buildů Bukkitu týče, konečná.
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    GECKON: Šmarja co to je za novotu, když jsem to hrával tak nic takovýho nebylo a na serveru kde jsem byl se používalo to železo.
    Každopádně díky moc.
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: a jsme doma..
    Anvil - Minecraft Wiki
    http://www.minecraftwiki.net/wiki/Anvil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam