• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak Bukkit to konečně dokázal.
    Dle všeho přišel soudný den, kdy jej přestanu updatovat, jednoduše proto, že nebudu moc.
    https://github.com/Bukkit/CraftBukkit/commit/8f12382e8efc8c39a919af9180dd884caf3720ff
    Pokud jeho vývojáři nevrátí zpět tuto změnu, nebo nevznikne nějaký zázračný ojeb, toto je pro nás, co se nových buildů Bukkitu týče, konečná.
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    GECKON: Šmarja co to je za novotu, když jsem to hrával tak nic takovýho nebylo a na serveru kde jsem byl se používalo to železo.
    Každopádně díky moc.
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: a jsme doma..
    Anvil - Minecraft Wiki
    http://www.minecraftwiki.net/wiki/Anvil
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    GECKON: vždyť jako kovadlina se používá kostka železa ne?
    GECKON
    GECKON --- ---
    SUMI: Přesně, povolení warezu by otevřelo brány pekelné..
    ..did i ever tell you the definition of insanity? :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ETHAN: sakra... Geckon nemá sochu? WTF?? :-)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SUMI: ja jim to taky rikam par sem uz tak nak nalomil ale furt hemzaj mno. ale tak jen sem se zeptal :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    MALY_BOBIK: Dovolím si mluvit za leguánka a myslím si, že ne..:)
    Zloděje tam nechceme!!! :D Hlavně by to přilákalo milionkrát víc grieferů a haxorů.
    Vývoj hry sice není super ultra úžasnej, mojang na tom solidně vydělal, ale za těch pár stovek to snad stojí. :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    btw neplanuje se nekdy zrusit GC jen pro origo hru ? mam par znamejch co by hralo ale prej 500 za kostky je moc. podle me je to teda chabej argument kdyz si kupojou hry za 1500+ na mesic ale budis

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    počkat... ten fousatej trololo s bongem v ruce naproti soudní budově neni G3CKON ? :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    ETHAN: škoda, že leguán nemá nějakej stálej skin..jinak by to docela šlo, udělat ho normálně jako mc postavičku..podle fotky bych si to asi nelajznul :D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    SUMI: Já umím jen domečky, pixelart a navíc ve 3D mi nejde :o( Leda vzít fotku a prohnat něčím, co rovnou zjednoduší model na kostky vždy jedné barvy a pak to prostě podle toho postavit. Ale v měřítku, které by se hodilo ještě do města by to byl tedy dost kubistický (a kubický ;D) model.
    SUMI
    SUMI --- ---
    ETHAN: mu jí můžeme vytesat..:D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    GECKON: Díky. Už za to, jak vedeš server by ti tam měla někde stát socha, ale tohle mě potěšilo ze všech novinek nejvíc. Konečně můžu na creepery (ale ověřím si to nejdřív na pavoucích).
    GECKON
    GECKON --- ---
    Jinak mám další dobré zprávy. Odstranil jsem ty lagy, co se opakovaly každou minutu. Opět zasranej bukkit a jeho skvělá nová autosave featura! >:(

    Dříve jsem na to používal plugin (aby při případném pádu serveru nenastal rollback), ale po tom, co bukkit vydal vlastní interní verzi, tak jsem si říkal, proč to dál řešit pluginem, když to sami doporučují použít.
    ..takže teď zas sejvujem každou minutu přes plugin jako dřív, a je klid :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: však si nepsal jestli na kovadlině :) ..a nevěděl jsem, jestli nemáš na mysli, zda GateCraft nepoužívá nějakej vykutálenej plugin.

    Nicméně nevím o tom, že by i ve valline blok umožnil opravit nářadí. Stačí iron ingot. Ale dal jsem si tu práci a zkusil jsem různé kombinace.

    diamond pickaxe (efficiency) + diamond block = NEJDE
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond = opraví, enchant zůstane
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond pickaxe = opraví, enchant zůstane
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond pickaxe (fortune) = opraví, enchanty se spojí

    To vše na kovadlině.
    Pokud opravuješ nářadí jejich spojením v inventáři, tak enchant samozřejmě zmizí.

    Více zde: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Item_repair
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    GECKON: však píšu že iron block nefungoval
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: na kovadlině?
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    chtěl bych se zeptat zda lze opravovat věci, iron block mi nejde a při spojeni s jinym nářadím přijdu o všechny enchanty.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Ještě ke včerejší kause, pokud vám ve městě zmizla zvěř, je to tímto spešl updatem by bukkit:
    - nejdříve vydali tohle: Implement API for mob despawn when away from players. Add
    - a až pak tohle: Ensure animals don't despawn due to old default setting.
    - a dodatečně ještě tohle: Persistence isn't just animals. Fix

    Asi je to má chyba, že jsem z bukkitu natolik zoufalej, že se tam snažím sázet pomalu každej novej update, takže buď jsem se trefil přesně mezi první uvedenej a další updaty, a nebo je to zkrátka další extra bonusovej bug :)
    Nicméně není v mé moci tohle kompenzovat všem, už tak nad tím trávím víc času než bych si přál, a také se nechci dopustit křivdy, kdy by byli odškodněni jen někteří.
    Každopádně už mám fakt jasno v tom, že verze 1.5 bude až v momentě, kdy ji bukkit vydá jako recommended.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam