• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    emeldir je na nyxu ? ... hm... unbook
    GECKON
    GECKON --- ---
    EMELDIR: tak gl a pevný nervy :)
    EMELDIR
    EMELDIR --- ---
    já taky nepřijdu, momentálně žiju ve dvou bytech a v obou to vypadá jak po výbuchu atomovky
    GECKON
    GECKON --- ---
    Moar info..

    SKY_MAX: we will miss you :'/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ffffuuuuu :'((
    GECKON
    GECKON --- ---
    A teď už s definitivní platností:
    -> 23.12. už v 20:00 bude začínat Vánoční event
    -> měly by se rozdat 3 nether stars. Jedna za PvE, další za PvP, a poslední za něco s creative ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SERC: server běží non-stop.. výpadek bude na tvé straně.
    V pravidlech (část Nulová tolerance) je napsané, že jakékoli zneužívání bugu = ban.
    SERC
    SERC --- ---
    server od rána neběží, je to v pořádku nebo výpadek?

    ještě jedna otázka.. je diamond generator legalni, nebo je to brané jako zneužívání chyb ve hře? nerad bych dostal ban za diamantovej srub:)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: dóprdelé já budu pryč.. :(((
    GECKON
    GECKON --- ---
    V neděli (23.12.) už tradičně v 21:00 bude zas nějakej předvánoční eventík..
    ..jenom sám pořádně ještě nevím co, takže spíš nějaká improvizace :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: hustě
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dá se říct, že je server už takřka ve stabilizované poloze :)
    Po dnešku zase funguje falsebook, takže [MCxxxx] cedulky, i generátory písku (Sand tower/machine) v mining colony.
    Teoreticky by už neměly zlobit ani questy, ale za to bych ruku do ohně nedal. Uvidíme :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: pretoriání byli stejně čůraci, takže dobře jim tak! :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    A ještě jsem downgradoval Bukkit na starší verzi:
    - Ten novější nepřináší nic extra nového krom zmizení všech living entity, a zpřeházení světových stran v objektu BlockFace, takže se PvP arény generovaly špatně a já z toho dostal další 3 šedivé vlasy..
    - A nejnovější Bukkit je nepoužitelný, protože provedl dost zásadní změny (i přes odpor mnoha vývojářů pluginů), které odrovnaly všechny zásadní pluginy, a některé z nich už ani nejsou udržované. Jinými slovy, další aktualizace odvolávám na neurčito.

    PS: tím jsem chtěl říct hlavně to, že zase PvP arény jedou :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Asi se mi podařilo vypátrat ten chybný plugin. Server jede skoro 24 hodin bez restartu, a stále využívá +/- 2GB z nastaveného maxima 6GB, což je standard, kterého se server držel i po celou dobu předtím.

    Jedná se o plugin, který umožňuje NPC postavám bojovat, takže Lancelot, i Pretorian's camp jsou teď off. Každopádně, radši tohle, než restart každé 4 až 8 hodin :)
    SERC
    SERC --- ---
    spis budu chvili cestovat.. dik za info:)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SERC: ja bych té přibral :) městečko HammerBane pokud se ti bude zamlouvat rád tě priberu
    GECKON
    GECKON --- ---
    SERC: mumble používáme teď už spíš zřídka.. I když při posledním eventu bylo trochu narváno :)
    ..ale jestli něco mohu doporučit, tak začít používat IRC ;)
    SERC
    SERC --- ---
    ahoj, na GC jsem bodcz, za chvilku projdu branou a chci se k nekomu pridat, pouziva nekdo k hrani mumble?
    GECKON
    GECKON --- ---
    DEII: jsem žil v naději, že to zjistím přes VirtualVM, ale ze vzdáleného přístupu mě to nepustilo dál, než na samplovaní CPU. Stále se mám co učit :)
    ..jak na tom jsi s časem? Měl bych tady toho pro tebe víc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam