• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SUMI
    SUMI --- ---
    posílal jsem dva obrázky z destrukce tristramu, ale asi byly moc veliký a já to už nekontroloval :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    wtf
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: aha
    SUMI
    SUMI --- ---
    SUMI
    SUMI --- ---
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SKY_MAX: chillout zone
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: jj to jsem viděl, ty fotky ze silvestra kdy se kluci fotily s kalhotama dole
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: sumi má prej něco na facebooku :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    XANDERCZ, SUMI: fotku jste asi ádnou nepořídili že?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Zdá se, že je SpigotMC funkční a opravdu drží vyšší TPS. I při 18ti lidech, z toho minimálně jeden v náročném světě TropicTreasures, a server si vesměs držel maximum 20 TPS, jen občas to spadlo na 19 TPS :)

    Server se začal sekat až ve chvíli, kdy kolem explodovaly desítky, ne-li stovky TNT :))

    Jestli se tohle zkombinuje i s výkonnějším procíkem, tak se můžeme těšit na stabilní server. Jak už jsem avizoval na facebooku, pokud vše půjde jak má, tak se na update (snad i hardwaru) můžeme těšit do dvou týdnů.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: Zvaporizovan
    SUMI
    SUMI --- ---
    SKY_MAX: krásně...úžasně jsme zničili celej tristram :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jak dopadl crash test? je mí více než líto, že jsem se ho nemohl zůčasnit po celou dobu
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GECKON: Tyjo né :( Já budu doma tak v šest. Držím palce, ať to pojede rychle, hladce a bez komplikací.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SNICKERS: Samozřejmě, že za to nemůže mašinka, geckon za to může! On je strůjcem všeho zla. (//:-))

    Kdybych nebyl jenom chudý študent, tak si udělám homeserver. (http://pocitace.aukro.cz/hp-proliant-dl380-g4-server-i2932268371.html)


    GECKON: Mělo by to fungovat i 1.4.7, že?
    GECKON
    GECKON --- ---
    VÝZVA:
    zítra (neděle 13.1.) v 14:00 nahoďte verzi 1.4.6 a naběhněte na: game.gatecraft.cz:27790

    Je to testovací mirror server na verzi 1.4.6, kde je potřeba zjistit, zda vše jede jak má před přehozením na ostrou. Zkoušejte klidně i griefovat, rozbíjet a dělat různé psí kusy. Je potřeba otestovat vše! Také to bude zároveň sloužit jako zátěžový test, takže je potřeba aby vás přišlo co nejvíce!
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    PAPRIKODLAK: Hlavně mě tam ned... Ha ha ha no, bohužel jsem za dobu svého fungování na GC nepřispěl ani korunu a strašně mě to mrzí, kdyby byl nějaký gatecon nebo já nevím tak něco, klidně bych nějaký peníze dal z ruky do ruky někomu zdatnějšímu v internetových financích.

    A ještě ať jsem úplně on topic, neběžel kdysi server na dostatečně TPS i s větším počtem hráčů? Mám za to, že nám to posral nějaký update. Což nic nemění na tom, že je asi třeba to výkonnější železo, ale i tak, aspoň ať neobviňujeme tu mašinu na který to běhá teď. eh.

    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    GECKON: Tu i5 mám taky. Na běžné žití v pohodě, ale server s 68 mody na javě je trochu něco jiného, no...


    SKY_MAX: Uděláme nějaké město hrdinů. První na řadu půjde Gecko.
    GECKON
    GECKON --- ---
    EMELDIR: tyjo, ty sis to předplatila na několik let dopředu ;) ..a přeji mnoho zdaru v novém bytu ;)

    Zatím je dle všeho krize zažehnána, protože se našlo dostatek zájemců o záchranu, což pozitivně motivuje i mě. Asi se blýská na lepší časy - tedy alespoň doufám, že silnější hardware pomůže nakopnout i vyšší TPS (tick per seconds).

    Dosud běžíme na i5-2400 (dle benchmarku 5,805 bodů)
    nový procesor by měl být i7-2600 (dle benchmarku 8,351) ..bodování je zde
    výkon by měl být tedy o cca 43% lepší :)

    O dalším vývoji budu informovat - stay tuned ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    já bych snad všem těm velkejm sponzorům postavil nějakou sochu nebo tak něco..
    A taky jakmile mi přijdou moje YT money, přídou-li, tak taky přispěju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam