• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Nové video z Millbrooku :)

    Millbrook Movie - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mWVF2lDsUyo
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: po přeložení v google translate do En, a opětovném přeložení zpět to dává i smysl :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já koukám se dopředu!!
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    (:
    SUMI
    SUMI --- ---
    ou jééé!!! :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Goog news everyone!
    ..už mám zpřístupněn nový server! Rovnou jsem začal s instalacemi všeho nutného a nezbytného :)

    Zatím to celkem jde, tak doufám, že nenarazím na žádné překážky.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Svět Chaosphere v současné době není tolik atraktivní pro budování outpostů, a vlastně ani pro samotné žití v něm, takže ho čeká celková rekonstrukce, respektive úplně nová mapa s novým účelem (Questy, PvE a samozřejmě stále i PvP).

    Kdo má ve světě Chaosphere outpost(y), a v nich nějaké cennosti, měl by si je zavčasu vystěhovat.

    Přesný termín výmazu světa bude uveden krátce před představením nového Chaosphere, ale už teď je jasné, že s vyklízením outpostů nemá cenu nějak otálet.

    Odhadem je to otázka 2 týdnů, maximálně 2 měsíců - v závislosti na vývoji situace stability bukkitu a pluginů.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    tím se mnohé vysvětluje :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: aha :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    posílal jsem dva obrázky z destrukce tristramu, ale asi byly moc veliký a já to už nekontroloval :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    wtf
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: aha
    SUMI
    SUMI --- ---
    SUMI
    SUMI --- ---
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SKY_MAX: chillout zone
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: jj to jsem viděl, ty fotky ze silvestra kdy se kluci fotily s kalhotama dole
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: sumi má prej něco na facebooku :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    XANDERCZ, SUMI: fotku jste asi ádnou nepořídili že?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Zdá se, že je SpigotMC funkční a opravdu drží vyšší TPS. I při 18ti lidech, z toho minimálně jeden v náročném světě TropicTreasures, a server si vesměs držel maximum 20 TPS, jen občas to spadlo na 19 TPS :)

    Server se začal sekat až ve chvíli, kdy kolem explodovaly desítky, ne-li stovky TNT :))

    Jestli se tohle zkombinuje i s výkonnějším procíkem, tak se můžeme těšit na stabilní server. Jak už jsem avizoval na facebooku, pokud vše půjde jak má, tak se na update (snad i hardwaru) můžeme těšit do dvou týdnů.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: Zvaporizovan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam