• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    já myslim že by se nějakej materiál mohl pořídit.. minimálně jsme již diskutovali s pár hráči o harlem shaku :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    nevm co má gecko přesně v plánu, ale myslim, že žádná oficiální část nebude :D
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Nechcete někdo natáčet tu 'oficiální' část, pro ty, co se nemůžou účastnit?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: tyvole gatecon v dýni :D tak to by mě nikdy nenapadlo že se tohodle dožiju :D tak to minecon musí bejt aspoň v le clanu :D
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Bukvajz Diamond House - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=3JIYOLyoZdo
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SUMI:
    :-)))))))))))))))))))
    SUMI
    SUMI --- ---
    SKY_MAX: neříkej to prosím v žádným videu :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    nějaký additional info ohledně gateconu? )
    BOD
    BOD --- ---
    PAPRIKODLAK: jej, sorry, jen mi nefachal ten příkaz na spawn do města, tak jsem to bral že jak jsem dlouho nebyl tak jste mě vyřadili.. večer se na mc chystám, tak se ozvu
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SUMI: Já se přece, Sumiku, vůbec nezlobím. :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: lol :D

    btw: už je domluven termín GateCONu na 2.března. Moar info soon ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    sem to dneska zapnul, že si zapařim, ale zjistil sem že mám verzi 1.4.5 a GC jede na 1.4.6, tak sem updatnul... na 1.4.7... a to mi stačilo, dobrá pařba
    SUMI
    SUMI --- ---
    PAPRIKODLAK: tak se na mě nezlob :( já to tak nemyslel..chtěl jsem mu pomoci
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    BOD: Nikdo Tě nevykopl, pořád máš svůj příbytek v SerenityValley u bedrocku. A pořád jsi ve městě, tak nevím, jak jsi přišel na to, že jsme Tě vykopli. Každopádně jsem si říkal, že už jsem Tě dlouho neviděl. :-)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SUMI: Nic nebude, je u mne a zůstane. :D
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    BOD: to se domluv s tim kdo tě vykopnul :) jinak neaktivní hráči patří do města Harmondale :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Pojď k nám bode...dostaneš věci nové a postarame se o tebe jako o vlastního
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BOD: Který město tě vykoplo? Se všema by měla bejt domluva. Co se hotelu týče, tak se přestěhuj nejspíš jinam :D Ale hlavně postel teďka nefunguje na nastavvání home. Na to musíš použít pouřít /sethome, snad se to brzo opraví. Pro teď to ale pro tebe znamená, že postel vlastně nepotřebuješ ,)
    BOD
    BOD --- ---
    čus mám problém, bydlím v přízemí hotelu v Prime City a ještě se mi nepodařilo lehnout do postele, pokaždé jsou za okny pavouci, když je jdu vybít, tak nalezou další než dojdu k posteli, navíc nemůžu postavit zábranu pro pavouky aby nelezly tak blízko, nemůžu tam postavit něco co by je kosilo, ani nemůžu postavit postel ke dveřím aby byla dál od okna, je to docela voser

    btw po měsíční neaktivitě mě vykopli z města:):/ věci asi nedostanu, že?..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam