• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SUMI: Nic nebude, je u mne a zůstane. :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    Pojď k nám bode...dostaneš věci nové a postarame se o tebe jako o vlastního
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BOD: Který město tě vykoplo? Se všema by měla bejt domluva. Co se hotelu týče, tak se přestěhuj nejspíš jinam :D Ale hlavně postel teďka nefunguje na nastavvání home. Na to musíš použít pouřít /sethome, snad se to brzo opraví. Pro teď to ale pro tebe znamená, že postel vlastně nepotřebuješ ,)
    BOD
    BOD --- ---
    čus mám problém, bydlím v přízemí hotelu v Prime City a ještě se mi nepodařilo lehnout do postele, pokaždé jsou za okny pavouci, když je jdu vybít, tak nalezou další než dojdu k posteli, navíc nemůžu postavit zábranu pro pavouky aby nelezly tak blízko, nemůžu tam postavit něco co by je kosilo, ani nemůžu postavit postel ke dveřím aby byla dál od okna, je to docela voser

    btw po měsíční neaktivitě mě vykopli z města:):/ věci asi nedostanu, že?..
    GECKON
    GECKON --- ---
    Hledá se Content Manager, a ne jeden :)
    Moar here..
    GECKON
    GECKON --- ---
    POZOR: Proběhlo rozšíření pravidel!
    Kvůli těžko kontrolovatelnému rojení dětinstva je přidána nová sekce definující tzv. Kiddiocismus

    Na FB jsem k tomu nějaké vyjádření podal, ale věřím, že tady na NYXu to asi není třeba nikomu vysvětlovat :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: nedáme nějakou výpravu jako grupa?!
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes, v 18:00 bude znovu otevřena brána do zregenerovaného světa Metropolis.
    Nové poklady čekají ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kvůli problémům s nastavením "home" přes postele je dočasně povolen příkaz /sethome
    GECKON
    GECKON --- ---
    Pro ty, co nemají FakeBook a nesledují GC fórum zo radši postnu i sem :)

    Jedeme na 1.4.6 (kompatibilní s 1.4.7)

    Předešlé zátěžové testy dopadly výborně, ale přece jen od té doby došlo ještě na úpravy a aktualizace několika pluginů, takže je třeba být ostražitý. Jakékoli podezřelé bugy pokud možno hlásit, buď do kanálu #help, nebo na fórum.

    Zkratkovitě: Předpokládá se minimalizace lagu, ale pravdu ukáže až ostrý provoz. Došlo ke zlepšení NPC, teoreticky by měly odpadnout i problémy s questy. Metropolis of running death teď spawnuje agresivnější zombie přibíhající z větších dálek, infected zombie má teď vzhled zombie villagera. Na mapy pokladů se vrátily obrázky podle levelu pokladu. Pozor, zatím nelze prodávat ohňostrojové rakety - obchod odstraňuje atributy z itemu - na odstranění bugu se pracuje. Na stránkách je už aktualizovaný texturepack i linky v download sekci. Během neděle počítejte s četnějšími restarty v rámci údržby serveru. Detailnější informace se brzy objeví v novém článku na oficiálních stránkách serveru. Stay tuned ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    MALY_BOBIK: Už včera večer to jelo.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    PAPRIKODLAK: uz to jede rikas ? :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    MALY_BOBIK: Přežilo všechno.
    GECKON
    GECKON --- ---
    hořkost! ..je to furt pomalý jak #%&$@! >:(
    ..začínám se modlit, aby klapl ten update na 1.4.6 :/
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    tak by me zajimalo, kdyz se prehodi servr a zas se nahodi. prezijout to farmy zvirat, nebo se budou muset zas obnovit ??
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: aspon ňáká dobrá zpráva dneska :DD
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: držím palce :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Právě se kopírují data ze současného serveru ve Francii, na nově připravovaný server v Německu. Momentálně se tahají všechny světy - trvá to už přes 2 hodiny, a délka kopírování je odhadovaná ještě na dalších 8 hodin :) ..a to je jen část z toho, co je potřeba ještě přetahat :)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    No urcite se stav na kafe do Millbrooku MALY_BOBIK :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    BUKVAJZ: asi vás někdy navstivim vám to tam omrknout ;)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Dík. Hele no ale ty zabery jsou fakt ale příšerný. je to trhaný ještě víc, než jsem myslel. Doufám že se mi to povede poštelovat nějak softwarově, páč na novej hardware teď nemam... :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam