• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Hej tyjo já se přiznám že večer doma moc nebývám, pravda neděle by mohla být vyjimka... dám ještě vědět. Každopádně se předem omlouvám, kdybych nepřišel. Moc bych rád ale přijiždi po 3 měsiční absenci fellák v sobotu takže nějak no..))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kdo nedorazí a následně nepředloží omluvenku od doktora tak má průšvih a bude se muset vzpomínat u pana ředitele... teda né u ředitele, myslim u architekta... ředitel je nula
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    G3ckovi jsem se už omluvil, ale omluvim se i věřejně. Tenhle víkend je pssf, takže vůbec nebudu doma a tedy se nemohu zůčastnit
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: budu tam... v průběhu víkendu sem postnu kurzy ohledně sázek jak dlouho bude trvat než dostanu local mute :D
    GECKON
    GECKON --- ---
    Agenti a Sheriffové GateCraftu zbystřete!
    Tímto svolávám na neděli v 20:00 první meeting adminů na mumble!

    Proběhnou zde důležitá sdělení ohledně organizace serveru, prodiskutování současné situace, a bude zde i prostor pro hlášení chyb, nápadů, zodpovězení připomínek, a vůbec.. abych měl taky zpětnou vazbu.

    Důležité je, aby se ji zúčastnil každý - tento meeting má pro všechny prioritu 1, a pokud nebude někdo moc, nechť mi dá jakkoli vědět: IRC, NYX, FB, mumble, mail.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: mrkni ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SHARINGAN: Měl jsem plno věci v inventáři a něco dával do bedny a něco do ender chestky, podívám se, jestli mi někde nezůstala.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: prej mu nebyla navrácena skeleton/wither hlávka :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Ale chápu, jak se cítíš. Taky mě při Stantozziho eventu třikrát zabili shozením ze sochy. Akorát jsem nepřišel na to, kdo to byl...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Z mého pohledu to bylo takové menší kolektivní selhání. Mj. nikoho nenapadlo, že jsi AFK. Ale je pravda, ze AFK status jsi měl...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SKY_MAX: Jak nevrátili, dokud sis o ně neřekl? Hned jak ses oddeafnul, tak jsem šel do adminu a řekl, že až budeš chtít věci (budeš mít čas si je vyzvednout), tak si o ně máš říci. A kdyžs na to nereagoval, tak jsem se po chvíli ještě přímo zeptal, jestli je chceš.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    uff, říkejte mi Scott Shelby, soukromé očko... udělal jsem pár výslechů, prohledal místo činu a ověřil si alibi podezřelých a mám viníka... zejtra s geckonem proberu jak s tím naložit ;)
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    To mas za vyzirani expu z ender dragonu :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: kluci na mumblu tam byli
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: wtf ? to ti řek on že to byli všichni ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: 2013-04-07 20:28:06 PVP Death razer007

    ale prej se na mě seběhli všichni
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: v neděli to bylo viď ? tak to vidim tři úmrtí.. dvě na Phobosu ve Voidu, to víš spíš ty co to má bejt :) a pak jedno v Monacu v 18:49, to by souhlasilo ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SHARINGAN: neřešil.. A mě by to nevadilo kdybych tam byl a oni mě zabili v boji na ktejch bych přistoupil, ale zabít mě stojícího na místě 10minut

    Nevim jak je vyřešený PvP v pravidlech serveru? Když někdo v rogue lands zabije někoho kdo AFKuje tak dostane ban ne?
    PvP arény chápu, ale pokdu jsem zabitej v Kingdomu aniž bych se dobrovolně vystavil tý možnosti?

    To se tak nějak ptám g3cka, docela bych to rád vyřešil
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SKY_MAX: počkej to se jako nijak nevyřešilo ten kill ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já dík tobě ,) imh ot byla super akcička

    na obranu doda, imho kdyby věděl, že bude ve videu a že tam bdue tolik lidí, tak si ten žebřík snad i sundá, podle mne zapomněl, že ho má.. Jsme to kdysi testovali na SMS a doda zjaímalo jeslti to tak je i na gatecraftu a asi zapomněl, že to na sobě má


    A ve mě byl vzbuzen jen jeden nekladnej pocit a to když jsem byl AFK a to jak ve hře, tak na mbl, tak jste mě zabili a sebrali věci. A nebrátili dokud jsem si o ně výslovně neřekl.
    Že nikdo neví kam se poděla wither hlava, kterou jsem jasně ve videu měl, o tom ani nemluvim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam