• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)


    Vše o minecraft serveru: GateCraft

    FaceBook | Dynamic map | MC on NYX
    rozbalit záhlaví
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SUMI: etho to hraje těšim se na to jak malej kluk! A guude je hroznej borec, doufám, že tam je
    SUMI
    SUMI --- ---
    Minecraft Ultra Hardcore Season 10 part 1 - "Team Uppercats" - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=shdv0AzBKx0


    doporučuju všem co neznají :) v infu si můžete vybrat soutěžící, který chcete sledovat (já jedu team uppercat, ale všechny jsou super)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Hola hej, kdo chce bejt ve hromadný scéně v novym klipu na novej song, tak dneska v 19:30 na gatecraftu!

    Díky moc! Čím víc vás bude tím líp! Nebudete muset nic dělat jenom stát namístě, nebo běhat dokola nebo něco podobnýho, pak řeknu.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dungeon Blaze Bridges je opraven. Blazové teď spawnují pluginem GateSpawner, který spravuje většinu serveru. Při vybírání pokladu teď padají hlavně zlaté předměty, ale je zde možné narazit i na wart, ghast tear, nebo chainmail.
    GECKON
    GECKON --- ---
    V obchodním centru "shopping district" jsou zase k dispozici obchody. Konkrétně 7 kamenných obchodů. Výhodou o proti stánku jsou truhly uvnitř domu (někdy i další vybavení), a možnost přidávat do zóny přátele jako je tomu v Creative Garden. Ceny obchodů šly také dolů. Ceny (případně počet dní do expirace) je možné sledovat i z dynamické mapy ve vrstvě "zones".

    http://www.gatecraft.cz/-wiki-/-general-info-/-economy-/-(53)-trznice-
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    GECKON: Já nevim, já tomu rozumím bez problému. Ale mohlo by to být takové hutnější a nemusel by jsi říkat to samé tolikrát. :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    VOZKA: ok, beru na vědomí..
    tohle bylo hodně nepřipravené, a navíc paradoxně v časovém presu, bo jsem měl fakt na spěch :)
    další videa zkusím doplnit i o nějaký text, protože když se na to tak zpětně dívám, občas je to hůře srozumitelné i pro mě
    VOBEJDA
    VOBEJDA --- ---
    Díky moc, povedlo se. :) Tak třeba ve hře.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    VOBEJDA: Popřípadě druhá možnost (potencionálně jednodušší) je stáhnout si MinecraftVersionChanger, spustit, vlevo vybereš požadovanou verzi a vpravo pak dáš Change version.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    VOBEJDA: Co bychom neporadili. Doporučuju stáhnout MagicLauncher a minecraft.jar. V MagicLaunchera dat Setup, potom Select a vybrat ten stažený minecraft.jar, pak to dole potvrdit (Ok) a je to. Taky se tam dají vytvářet profily, a to jak pro různé verze minecraftu, ale taky pro různé konfigurace módů.
    Vše potřebné se dá stáhnout tady. http://gatecraft.cz/-others-/-downloads-
    VOBEJDA
    VOBEJDA --- ---
    Ahoj, po několika měsících nehraní jsem se opět rozhodl začít hrát u vás na serveru. Zjistil jsem však, že jsem v nejnovější verzi, ale gatecraft se nijak nehnul. Zkoušel jsem nějaký ten univerzální launcher, bohužel se v něm nějak nevyznám a nechápu jak se s ním pracuje. Poradí mi prosím někdo? Jiné servery stojí vážně za prd.. Díky předem moc.. :) Tomsí
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    GECKON: Update kchůl, ale video imo moc zdlouhavý, až budeš něco točit příště tak bych to doporučoval zkomprimovat tak na třetinu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes přibyly další novinky ..no, a protože tak různě "po světě" vypouštím jen různé útržky z toho, co už máme, a co nás čeká, tak jsem se rozhodl udělat radši krátké vysvětlující video. Tedy alespoň doufám, že nebude víc matoucí, než vysvětlující.. No však koukněte sami :)

    GateCraft - snapshot (2013-05-03) - Magie, Skilly, Interface - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=c9eqnzbZBTc
    GECKON
    GECKON --- ---
    Tak konečně mám hotové základy pro nadcházející update :)
    Pluginy na magii a skilly jsem sloučil v jeden GateRPG, který má už připravené jádro a rozhraní - takže teď už se můžu soustředit na nové skilly a kouzla :)

    A vytvořil jsem ještě plugin GateInterface, který umí zobrazovat interaktivní klikací menu ve virtuálním inventáři.
    Zatím je tam tedy pouze jediný skill, ale ostatní budou přibývat včetně nových kategorii, například i na obchody, zóny, trofeje z PvP turnajů, a za delší dobu i questy. Už teď je možné sledovat progress skillu Mana Miner.

    příkaz:/gi
    (alias: /gui, /ginterface)

    tinypic.com



    ..a to jsem doufal, že to stihnu do půlnoci.. :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: ok dik
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: Myslím, že tvé město HammerBane má dobře našlápnuto, takže výjimka udělena :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: mohl bych se prihlasit se svou bankou ? me mesto ma spis ale mrtve duse nez aktvni hrace a ikdyz to tak nak nabiram nevim co delaji, tak zda bych mohl zadat o vyjimku :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: skill nezvyšuje šanci na výskyt, pouze zvyšuje průměrný level enchantu Power o jeden bod. Procentuální šance na vyšší levely se zobrazí při každém LEVEL UPu :)

    VISOPIMUS: nebudeš tomu věřit, ale i skill na snížení zmetkovosti jsem zvažoval :) ..jenže na tohle fakt nemám koule, protože by mě někteří už asi sežrali zaživa :))

    PAPRIKODLAK: tohle celkem odpovídá nastaveným statistikám. A jak tak koukám, tak zmíněnému chybí najít už jen 4 dia, aby měl první SKILL LEVEL UP :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    PIZBA: Největší závislák ze všech říkal, že prý na stack diamantů padnou tak dva mana diamanty.
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    SKY_MAX: Ale ta šance je koukám stále mizivá, teď jsem vykopal 22 dia zlatym a nic. Doufám že alspoň budou stát za to protože kdybych použil enchantlej dia krumpac tak mam o cca 30 dia víc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam