• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    PIZBA: Největší závislák ze všech říkal, že prý na stack diamantů padnou tak dva mana diamanty.
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    SKY_MAX: Ale ta šance je koukám stále mizivá, teď jsem vykopal 22 dia zlatym a nic. Doufám že alspoň budou stát za to protože kdybych použil enchantlej dia krumpac tak mam o cca 30 dia víc.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Jeste tam pridat "featuru", kdy treba kdyz neco kraftis, tak mas urcity procento, ze se ti to vubec povede vykraftit, jinak dostanes nakej bordel :D :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    PIZBA: neni to každej diamant vykopanej zlatym krumpáčem = mana dia. Je to, že zlatym krumpáčem máš vyšší šanci že ti vypadne mana diamant.
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    A jde poznat mana dia ore od normálního? Zkoušel jsem totiž rozbít klasickej dia ore zlatym krumpáčem a nic.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: to zní pěkně, a je to tak, že s většim levelem má člověk větší šanci na vykopání lepších mana diamantů a zároveň i větší šanci na vykopání mana diamantů vůbec a nebo tahle šnace neroste ?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Další update!
    Vedle pluginu na Magii přichází i plugin na Skilly.

    Už nyní je možné trénovat první skill "Mana miner".
    Po nakopání 10ti mana diamantů vzroste level skillu, a s ním i šance na nález diamantu s vyšším power.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes večer v 19:00 se bude konat PvP turnaj ve Skyland warzones.

    Skládat se bude ze 2 částí:
    1. část -> Aréna UFO, prověří teamovou hru a eliminuje nejslabší
    2. část -> Aréna Spleef, na 3 vítězné místa o cenné věci :)

    Registrace do turnaje proběhnou na místě. Podmínkou registrace je tým složený ze dvou hráčů.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Který horník vykope první mana diamant? :)

    tinypic.com


    Ačkoli jsou zatím bez užitku, rozhodně se je vyplatí skladovat, protože do budoucna budou vylepšovat některá kouzla, zvyšovat efekt, snižovat cooldown, a podobně. Více informací brzy na wiki.

    hint #1: lze těžit pouze v Mining Colony
    hint #2: enchanty na krumpáči nehrají roli
    hint #3: golden pickaxe!? :)



    news: Na řadu přichází další etapa jedinečných aktualizací

    GECKON
    GECKON --- ---
    BUKVAJZ: myslím, že ty fotky na FB byly dostatečná omluvenka :)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Tyjo za absenci v Neděli se omlouvám. Mám ale fakt neschopenku od doktora.. :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tak ještě druhou epizodku a pak už dám pokoj :)

    Minekraviny - Epizoda 2 - Lovci Pokladů ( Let's play.. ) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9upYY2xtF1k
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    jedno trapný let's gayový video z gatecraftu )

    Minekraviny - Epizoda 1 - Vesmírná Odysea - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=qmmAmzFdOGI
    GECKON
    GECKON --- ---
    Po roce došlo k dalšímu rozšíření mapy Kingdomu. Nové rozměry jsou 10.000x10.000 bloků, a to vše při zachování integrity dogenerované mapy díky původnímu generátoru.

    Zároveň proběhla ještě jedna aktualizace pluginu GateShop. Byl upraven algoritmus pro přesouvání itemů, při nákupu/prodeji. Nyní je možné používat i right-click pro dělení itemů.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    GECKON: Jsem slavnej! Je tam pár perel :D
    "jdu si pro smrt
    ale tu ti pak dám
    takže zemřeš ty"
    je vskutku jazykově flexibilní obrat, skoro na haiku:
    Jdu si pro smrt, a-
    le tu ti pak dám, takže
    zemřeš ty. Zmrde.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Hej tyjo já se přiznám že večer doma moc nebývám, pravda neděle by mohla být vyjimka... dám ještě vědět. Každopádně se předem omlouvám, kdybych nepřišel. Moc bych rád ale přijiždi po 3 měsiční absenci fellák v sobotu takže nějak no..))
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    kdo nedorazí a následně nepředloží omluvenku od doktora tak má průšvih a bude se muset vzpomínat u pana ředitele... teda né u ředitele, myslim u architekta... ředitel je nula
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    G3ckovi jsem se už omluvil, ale omluvim se i věřejně. Tenhle víkend je pssf, takže vůbec nebudu doma a tedy se nemohu zůčastnit
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: budu tam... v průběhu víkendu sem postnu kurzy ohledně sázek jak dlouho bude trvat než dostanu local mute :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam