• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: já si to z tý porady pamatuju trochu jinak :) jen sem to chtěl uvést na pravou míru :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: Paprikodlak je první oficiálně pověřený.. Předtím se maximálně spekulovalo mezi možnými adepty :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: já myslel předchozího CMS Leadera, kterej se se mnou nebaví :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    SHARINGAN: Protože CMS Leader je teprve od září a neměl moc o čem psát, natož aby věděl komu psát může. :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: supr.. :) ..ačkoli byl konkurz na CMS team už snad před půl rokem, tak to zformování začalo probíhat teprve pár týdnů zpátky, a teprve včera byla ohledně toho druhá oficiální porada. Já si teď zas musím trochu utřídit myšlenky, po třetí poradě by měly začít chodit i případné maily s přehledy :)

    btw: jako CMS leadera jsem vybral Paprikodlaka. Ještě k tomu bude nějaký oficiální ustanovující mail :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: no jasně :) já sem tak nějak doufal že mi můj CMS Leader napíše co je potřeba dělat, ale půl roku se mi neozval :D divný ! :)) pošli mi via steam link na dokument, mám teď nějak nabito, ale myslim že aspoň jeden překlad tejdně bych mohl zvádnout ;)
    GECKON
    GECKON --- ---
    bohužel, v době, kdy jsem psal o updatu jsem ještě netušil, že Mojang vydá verzi 1.6.4, tudíž bude aktualizován i bukkit, a s ním třeba počkat opět na update i všech nezbytných pluginů.

    Ale i tak jsou už teď v plném proudu přípravy nového PRG adventure worldu Chaosphere (ver.2.0), který bude po vzoru MMOPRG her.
    Netradiční biomy jsou generované na míru připravovaným PvE lokacím, a základní ostrov je hotový z 66%.
    Ačkoli si sem tam dotu2 dám, sám přípravám světa věnuji každý den minimálně 2 hodiny, a celkem se to už podepisuje na mém spánkovém deficitu.
    Aktivně se na výstavbě scenérie ve vygenerovaném světě také podílí Ikyrio a FiXerCze, kteří se k tomu učí i scriptovat NPC, a z toho co jsem vyrozuměl se můžeme těšit na dost nových různorodých questů :)

    Jinými slovy, vývoj serveru rozhodně nestagnuje, akorát se momentálně přesunul na devel-server, a nás čeká ještě mrda práce :/

    btw: winKu.. měl bys pak čas a zájem zase se zapojit se do překladu webu? ..popřípadě alespoň korektury přeložených stránek? :)
    - na google docs máme založené tabulky, kde se budou objevovat seznamy stránek k přeložení a bohatě by stačilo i třeba jen přeložit jednu stránku za týden :)
    - po otevření nové Chaosphery přibude celkem požehnaně informací o lokacích, questech, skillech a kouzlech :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MALY_BOBIK: release date: when it's done ;)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    SHARINGAN: takze jak rikaji v EA "meybe soon" ? :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    MALY_BOBIK: g3ckon is now playing Dota 2
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: jak sme na tom ? :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Započaly přípravy pro update na verzi 1.6 ;)
    Předpokládaný čas updatu 2 až 4 týdny.

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    CHA1NDLER: mě to jede
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    Hele uz server jede, nebo to mam jen ja zase rozbity? :)))
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    MALY_BOBIK: aby ten proces vůbec mohl začít, tak musí vyjít recoomended version bukkitu - http://bukkit.org/
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    mam se zeptat (podle me asi za dlouho a ani nespecham ;) ) kdy se asi tak prejde na novou verzi
    GECKON
    GECKON --- ---
    Během poslední hodiny se můžete potýkat s lagy. Právě probíhají rozsáhle zálohy. Během dneška taky nastave výpadek celého serveru, tedy né jen minecraftu, ale i veškerých služeb, jako je IRC, Mumble, a některé další. Důvodem je větší údržba, aktualizace a zabezpečování serveru. O vývoji zde budu průběžně informovat. Děkuji za pochopení.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    Záznam ode mne, díky moc za event komunito!
    Záznam eventu: Flash forward (server gatecraft.cz) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=C4P39_Q4-r4
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    supr psycho event, ze začátku jsem se fakt bál, že to bude vopruz, ale nakonec to bylo super! Nevim jestli to tak bude i za dva tejdny, ale tohle bylo dobré.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam