• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: hlasim se na pomoc se svetem :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Zase si dovolím menší leak, ať to nevypadá, že se nic neděje :)
    Z tohoto barevného obrázku, plus desítek konfiguračních souborů pro originální biomy se generuje nová RPG Chaosphera.
    - už teď je zřejmé, že se bude jednat o svět silně zaměřený na různé speciální lokace
    - ještě mi zbývá dokreslit a dokonfigurovat cca 20% mapy - hlavně severské oblasti (sever je vpravo)
    - bude potřeba hodně míst (města, scenérie, dungeony) dostavět ručně (teď máme cca 7%)
    - je to velké sousto, ale aktivně je do výstavby zapojeno celkem 5 lidí (a asi to není finální číslo :)
    - i když jsem to moc chtěl stihnout do verze 1.6, asi nezbude než vyčkat na 1.7
    - 1 pixel = 8 bloků (tento obrázek mapy je záměrně zmenšený)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Krt3čkův záznam z nedělní inaugurace, i toho, co přišlo potom :)
    Gatecraft Jmenování nových architektů a nečekaný event - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=pwJxykf9SwY


    Akorát bych snad jen dodal, že je škoda, že si většinu času sbírá vlastní věci :)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    GECKON: to vyzkouším, díky
    GECKON
    GECKON --- ---
    JAPAN: jestli používáš bránu přes cedulku [gate] tak je asi ideálním řešením zazdít tu cedulku, přivést k ní redstone obvod zakončený páčkou na druhé straně.
    Pak už by mělo stačit na chunku s tou páčkou zavolat command: /plot set perm outsider switch off
    V případě celého města /t set perm outsider switch off
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    JAPAN: Nacpal bych otvírání brány za nějaké dveře, které nejdou otevřít ostatním. :)
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    Můžu se zeptat? Dá se v rámci města nastavit aby mi cizí lidi nemohli otvírat bránu?
    Nastavil sem /t set perm off, ale přesto to lidem jde.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    GECKON:
    peckaaaa!!!!
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dnes večer, v 21:00 proběhne na GateCraftu historická událost.
    Čeká nás inaugurace dvou nových Architektů.
    GECKON
    GECKON --- ---
    ..na stránkách je i link na obrázek s prázdnýma bublinama, takže si je můžete doplnit podle sebe :)
    Například nějak takhle :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Toto je výzva pro všechny hráče, kteří jsou kreativní nejen ve stavění z kostek, ale dokáží vymyslet i zábavný, krátký, improvizovaný dialog pro předem danou situaci v našem komixu. Staň se jeho spoluautorem a zapoj se tak do soutěže o nejlepší komixovou story ;)

    více zde: http://www.gatecraft.cz/-community-/-comix-
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    co mám dělat když mi KIRBY pronikne do chatu na Steamu? koukal sem do FAQ ale nic sem tam nenašel :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ano, původně jsem se o CMS leadera zajímal já, pak jsem zjistil, že už mě minecraft vlastně nebaví a v tý době jsem na to ani neměl moc čas. Jonatánovi jsem se omluvil a vyřešili jsme to. To, že s některýma lidma z GC nepotřebuju za každou cenu komunikovat, s tím nemá nic společnýho. :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    tohle sem přesně čekal..
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    SHARINGAN: Na pravou Míru? Takže mám taky překládat? Já jsem pro, překlady mě baví.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GECKON: já si to z tý porady pamatuju trochu jinak :) jen sem to chtěl uvést na pravou míru :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    SHARINGAN: Paprikodlak je první oficiálně pověřený.. Předtím se maximálně spekulovalo mezi možnými adepty :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    PAPRIKODLAK: já myslel předchozího CMS Leadera, kterej se se mnou nebaví :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam