• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    ZUZKAOU: A ty jsi nějak zázrakem zhomogenizovala s okolním prostředím?,) Proč tomu něvěřím....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GAISAKA: no vzhledem k tomu, že konvergentní myšlení je zde zjevně sprostá procedůra, brzdící duchovní růst, tak se bojím že hloubku toho tvrzení nejsme schopni pojmout.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    s tím přečtením Jasmuhen jsem si vzpomněl na nagasawu, co tuhle tvrdil, co ta mařka nepíše, ale nečetl, co napsala :)
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    VXP: OT - mně by teda kdokoliv kdo "pak najednou se stal po precteni jasmuhen bretharianem" připadal silně podezřelej..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VXP: jako mentální salto pěkné.

    No dobře - nechme to tak.
    VXP
    VXP --- ---
    ZUZKAOU: poslouchal :)

    poslouchalas monforta? ten tvrdil, ze nikdy nepustoval dele jak 3 dny ... a pak najednou se stal po precteni jasmuhen bretharianem :)

    takze jaky smerovani dlouhodobejma pustama? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VXP: prosím tě - poslouchal si to? To co tam Dušek říká, tak jaksi směřuje spíš k tomu co tvrdím já, že půstuje ve smylu krátkodobých půsotvání a zdravotního účinku, nikoliv směřování k Monfortovu breatharináství.

    A v tom rozhovoru pro Sedmou generaci tuto změnu spojuje právě po setkání s Monfortem.
    VXP
    VXP --- ---
    18. února 2012 - S Jaroslavem Duškem o půstu

    Hovory o víře v 19:30. Popeleční středou začíná postní období. Jakým způsobem se dá prožít a jakou formu půstu zvolit?

    Český rozhlas 6 (živé vysílání)
    http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2560507
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A jaksi pořád to nemění nic na tom, že se Dušek po setkání s monfortem odklonil od usilování o větší a delší půstování a potažmo breathariánství v seminářovém stylu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VXP: ne - to zvýraznění interpetace a tak na půl pruzení a evidentně se chytáš :-*
    VXP
    VXP --- ---
    ZUZKAOU: ano vazne... "protože po té, co se potkal s Monfortem zjistil, že mu intuice říkala, že to je blbost" je cista spekulace... pravdu muzete mit v tomto pripade oba, ale jak uz jsme drive meli moznost cist, tak pravdu mas zasadne jenom Ty :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VXP: Vážně? Bába, nebo sníh.

    1. nechtěla jsem důkazy, marně jsem se snažila vysvětlit, že špatné používání jazyka vědy vede k tomu, že člověk vypadá jak idiot a nebo jako šarlatán.

    2. To že poukazuji na rozpor v Duškově prezentaci a tvrzení je jaksi poněkud mimoběžné. Jenže to by jaksi bylo potřeba nebránit symptom...
    VXP
    VXP --- ---
    ZUZKAOU: na zacatku jsi po kazdem chtela dukazy na cokoliv co rekl a nakonec sama skoncis u spekulaci? :) zajimavy vyvoj...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JUNIPETRUS: jsem ti říkala, že ti udělá dobře mě dát do ingore listu.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    ZUZKAOU: mlc uz, jsi uplne mimo.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    JUNIPETRUS: Otázka zněla... lol. Tak na to se nedá odpovědět jinak než: "rozkaz zněl jasně. Muž s koženou brašnou nesmí projet!" ,)))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GAISAKA: taky by ses neposral napsat to jednou větou, ale na křesťanství osobně obdivuju tu nemožnost konfliktu s čímkoliv věcným..

    na druhou stranu taky obdivuju lidi, co mají snahu kloubit fyziologicky příznivé techniky s filozofií, nebo až vírou.. např. akupunktura přijatá ČLK.. teda ne žeby na tisíce let staré, empiricky provařené, technice bylo potřeba něco přijímat, ale myslím že jako satisfakce je to dobré

    JUNIPETRUS: nechystá právě teď
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JUNIPETRUS: protože po té, co se potkal s Monfortem zjistil, že mu intuice říkala, že to je blbost :-*
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    GAISAKA:trochu moc spekulaci najednou. Zuzkau predevsim naprosto prekroutila odpoved, kdyz ignorovala otazku redaktora.

    Otazka jasne znela, jestli se chysta na 40denni pust, a on odpovedel ze nechysta.
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak vážně..ano, má to být plodné, protože slovíčka a jejich konkrétní položení nám dávají vynikající náhled do vědomých i nevědomých částí mysli člověka. Probůh už.
    Tady konkrétně Zuzkaou krásně popisuje stav mysli člověka, kterej to s vyzobáváním ezoterické bonboniéry trochu přehnal, a jemně zařazuje zpátečku. I když je na první pohled všechno v pořádku a dotyčný bonbónek stále chutná. Analogií může být tzv. církevní ekumenismus - na jednu stranu smě všichni bratři v Kristu, ale na druhou nesmíme, soudruzi, zapomínat, že skutečně svatá církev Kristova a od věčnosti spasení jsme pouze my, severozápadní konvence reformovaných presbyluteránů sedmého dne.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam