• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    „Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje.“


    Shlédla jsem nedávnou přednášku Henriho monforta, který údajně nekonzumuje fyzickou stravu již devět let (živí se pránou). Jedná se o zcela odlišný způsob žití. Mě na tom fascinuje především to, že to ve mně evokuje zcela nový pohled na člověka a jeho inteligenci.
    Samozřejmě co člověk to jiný názor. Omezte prosím nadávky, urážky, ironii či sarkasmus.

    [ Pránická výživa - sdílení, zkušenosti, postřehy ]
    vstup žádajte u KUBIS_IN nebo SVA, klub je určen pro sdílení osobních zkušeností, neosobní zkušenosti můžete filtrovat v tomhle klubu:)

    ::: přidávejte odkazy nebo ankety na nástěnku, práva mají všici :::


    Pranicka strava
    odpovědi Jasmuheen z programu Pránická výživa
    Breatharian.cz
    Přednáška Henriho Monforta
    NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO - dokument o žití bez jídla! (CZ sub)
    Breatharián(i) v akci, fórum na vitarián.cz
    Jericho Genesis Sunfire
    Wiley Brooks, zakladatel breatarianismu
    Současně žijící breathariáni
    http://www.breatharian.eu/breath/
    Life from Light (online book)
    létající pilot
    pustovací kalendář
    Zinaida Baranová - omlazení prostřednictvím breathariánství
    zinanda zive
    první setkání lidi, kteří se zajímají o pránu v Čechách
    Breatharian couple, parents of a breatharian child - Akahi & Camila

    Jak dlouho jste drzeli pust o caji a vode?

    77 hlasy od 77 respondentů

      Věřím / Nevěřím

      16 hlasy od 16 respondentů

        rozbalit záhlaví
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        TILOPA: taky další co to zvládá jen když někoho s jiným názorem musí dehonestovat?
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        Ona neplácá, ona tím žije, viz můj příspěvek o papání :)
        TLUSTEI
        TLUSTEI --- ---
        ZUZKAOU: Dobre Zuzi, naucim. Diky za tip.
        TLUSTEI
        TLUSTEI --- ---
        TLUSTEI: Ale jsou to zase jenom tahanice a placanice, ktery ve finale nikam nepovedou... Ani nevim proc jsem se milou Zuzkaou nechal strhnout. Momentalni zakolisani. At si placa. Omlouvam se za OT.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        TLUSTEI: ne - nauč se číst, než se začneš hádat!
        TLUSTEI
        TLUSTEI --- ---
        ZUZKAOU: Aha, dobre, takze "Miluj, etc." nerekl Jezis, ale pouze sv. Augustyn? To asi ne vid? ;) A puvodnimi texty myslis Novy zakon? Ten jsem cetl. Ale bohuzel jen v anglictine, takze je mozny, ze tam budou oproti puvodni aramejstine nejaky rozdily. Budu rad, kdyz me na ony puvodni texty navedes. Je pravdepodobny, ze onen text zdaleka nemam tak pod kontrolou. ;)
        Ono, ne ze by na tom nejak zvlast zalezelo, jen mi prijde ponekud arogantni az usmevne si myslet, ze nejaky biblicky vyrok chapes lip nez nekdo jinej...ovsem to jen v pripade pokud opravdu nemas pod palcem ony "puvodni texty."
        Dekuju
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        TLUSTEI: Ne - to netvrdím. Přečti to ještě jednou. Nápověda. Upozroňuj, že kromě new age knihy to je jaksi myšlenka pocházející z křesťanství.

        A pokud si nečetl ten původní text a potřebuješ vysvětlit, v čem se liší jeho pojetí od duškova - je jedno co dělám a co říkám, protože fiktivní indiáni tvrdí, že máme každej svůj vesmír, tak vydrž, chvíli mi potrvá dohledat původní zdroje a sepsat to.

        SVA
        SVA --- ---
        TILOPA: :)
        TLUSTEI
        TLUSTEI --- ---
        ZUZKAOU: :)) Troufas si tvrdit, ze vis lip nez nekdo jiny, co kterym tvrzenim myslel sv. Augustyn? ... Na to si pockam. Prosim pokracuj. ;)
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        TILOPA: Miluj a dělej si co chceš, je především hláška sv. Augustýna a to o tom že je potřeba milovat a to je to hlavní přikázání najdeš i ve standartních evangeliích. Ale tuším, že to myslel trošku jinak, než jak to demonstruje Dušek.
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        ZUZKAOU: pěkné duškopovídání :-))
        "Možná pro to, že většina lidí onoho bdělém vědomí ještě nedosáhla…

        Jasně, můžete se pokoušet měnit svět touto cestou, ale ona je jenom zástupná. V Evangeliu Esejských se ptají Ježíše, co je potřeba dodržovat, aby člověk správně žil; a Ješua jim vysvětluje, že ve skutečnosti existuje jediné přikázání, a to přikázání „Miluj“. To je celé. A dodává, že když je člověk blbější, potřebuje těch přikázání víc, když je ještě blbější, tak ještě víc. Toto mě oslovuje."...
        SHEALA
        SHEALA --- ---
        SVA: kdyz von si zacal!
        :-)
        SVA
        SVA --- ---
        SHEALA: oko za oko a budeme všichni slepý!


        ZUZKAOU: breatharianství v seminářovém stylu...no jasně taky mi to už nesedí...:) poslechla sis ten záznam ze setkání breathariánů v Praze?
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        SHEALA: No já jsem to moc nepochopil, pokud to byla nějaké reflexe na moje psaní, o co tam jde.
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        SHEALA: dyk má pravdu,) ani neví, vo co všechno přochází.. prožívat umí každý průměrně osvícený foxteriér,)
        SHEALA
        SHEALA --- ---
        TILOPA: miluju ty co rozebiraji, jak se druhy citi a jakou ma osobnost. A jeste si mysli, jak oni jsou ti chapavi a plni porozumeni. Ze by internalizovany pocit intelektualni nedostatecnosti? Prestoze toho nemaji zapotrebi?
        (v posledni dobe jedu podle hesla, jak vy k my, tak my k vy. Neber si to osobne).
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        Některým lidem k životu stačí nasávat energii, kterou získávají teoretizováním a posuzováním a komentováním toho, jak to kdo myslel, milují svojí slovní intelektuální argumentaci a potom jsou v ten moment spokojení a napapaní.
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        GAISAKA: já vodku nepiju, ta patří do ostřikovače
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        GAISAKA: s tím by tě máchal poslal do prdele, ale já splašil v kaufu Jamesona za tři kila, taky jsem byl v sedmým
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        SHEALA: Special Reserve 3 yrs oak aged, a teď pozor, blended in scotland for tesco za 269 0.7l. I´m in heaven, in heaven!,)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam