• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    VXP
    VXP --- ---
    ROMI: tak jsem to zkoušel hledat a nic... já to jenom někde od někoho slyšel... a evidentně to nebyla pravda :)

    Co jsem o něm našel bylo převážně z té doby kdy tu byl na návštěvě... a jeho stránky jsou už 5 let neaktualizované. A nikde jinde o něm v podstatě zmínky žádné nejsou.

    Jinak jsem našel jedno video "k tématu" :D

    Jiří Brdečka / Jiří Běhounek - Třináctá komnata prince Měděnce (1980)
    https://www.youtube.com/watch?v=9DefyfromV4
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    no tak zrovna to žvýkání a vyplivnutí jídla by mohlo dávat smysl alespoň tak, že něco přecejen člověk přijme a zároveň dodrží nějaký restrikce, takže by to mohl být teorticky win-win.
    ROMI
    ROMI --- ---
    VXP: co se na nej proflaklo, to mi uteklo? :)
    VXP
    VXP --- ---
    TILOPA: Tak prostě lidské trávení funguje...

    A ještě jsem neviděl nikoho "na práně" ze kterého se dříve či později nevyklubal podvodník...

    Jak tu měl třeba Dušek tenkrát toho Francouze...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TILOPA: me to staci z videa :-)
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    PALEONTOLOG: To je otázka, co je pro tebe zajímavé. Vzpomínám si na tyhle jména a lidi, co se objevili na YT v době, kdy mě to více zajímalo a jsou to našinci, takže by neměl být problém se s nimi osobně setkat, pokud by v někom vznikla touha po nějaké konfrontaci. Lenka Clara, Peter Starec, Monika Kunovská, Eva Hajduková, Petr Tichý.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    nekdo neumi mlcet ani pul hodiny, natoz aby drzel pust :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    kdo nevydrzi nejist a nepit celej rok, tak je slaboch.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TILOPA: nahod nejaky videa, pokud mas pocit, ze jsou obsahem zajimavy. me to tema zajima a zas nemam dost motivace probirat se temi videi sam.
    ROMI
    ROMI --- ---
    TILOPA: Nobtak tihle na prane nejsou no 🙂
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    VXP: Neřekl bych, je tě to vrátí zpět na začátek, máš takovou zkušenost?
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    Nechci se o tom nějak hádat, ale jak to potom mají ti pránici a je jich na youtubu celkem dost, co jsou na práně a přitom si sem tam něco dají k jídlu?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    tak pokud dneska mame prerusovany pust, tak proc by nemohla byt prerusovana pranicka strava? Proste ses pranista, ale normalne jis :D
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    Enzymy ve slinách jsou už první fáze trávení, tvrdit že tím že něco ochutnám a pak vyplivnu nepříjmám živiny z té potraviny je dost .... prinejmenším zastření faktu a manipulace vyznění. To pak fakt není ta prána o které tvrdí že se jí živí.
    VXP
    VXP --- ---
    TILOPA: Pokud máš delší půst a tím pádem zastavené trávení, tak ho tímhle spolehlivě nastartuješ a jsi zpátky na prvním dni...
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    ROMI: Může být, no. Mě to zní v pohodě, protože při půstu člověk dochází poznání, že jídlo a hlad je vlastně vždy jen o potřebě zažívat chuť
    ROMI
    ROMI --- ---
    TILOPA: i v ramci pustu mi to zni jako pycovina teda
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TILOPA: tak bylo zmineny v tom kontextu chuti, zejo
    TILOPA
    TILOPA --- ---
    PALEONTOLOG: Pochopil jsem to tak, že to požvýkání a vyplivnutí byl jen návod pro někoho, kdo zkouší třeba půst a má zrovna na něco silnou chuť. Ne že to dělá on.


    MORPHLER: Možná zkusit napsat komentář pod video, třeba se ozve člověk, co s ním dělat tenkrát rozhovor a podá další info, pokud má. Nic jsem za sebe nedohledal, ani neznám jeho celé jméno na hledání :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    TILOPA: Rosťa tvrdí, že to dělá pár měsícú a video je přes 2 roky staré, tak by mě docela zjímalo jak to měl dál a jak to má teď. nenašel jsem, nemáš něco?

    PALEONTOLOG: taky to tak chápu a fascinuje mě, jak něčemu takovému říká že nic nejí. baví mě že bych se s ním neshodl na tak základní věci, jako co to vlastně znamená nic nejíst.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam