• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Jen tak pro info kdo nezná http://nelsonlongboards.com/ , ty desky by se někomu mohly líbit, je tam možnost sestavit komplet prkno a ty ceny jsou tak nízký, že i přes vysokou cenu pošty do ČR pořád vychází (jestli dobře počítám) slušnej komplet za +-5500 (na silverfish jsou ty prkna hodně chválený) Myslim, že minimálně hodně zajímavý.
    GEORGE175
    GEORGE175 --- ---
    tady bych se potřeboval dost přiučit, dneska jsem si lb konečně sestavil a chci začít bombit :D
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    custom board znam!kluci super,doporucuju:-)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: I bych věnoval, ale museli byste si udělat výlet k největší přehradě ČR - Lipno:))) přímo do Lipna nad Vltavou..je tu krásně a jsou tady ideální místa na longboard :) jak rovinky fajn krajinou se supr asfaltem vhodný na naučení nebo jen tak pohodovej pushing, tak kopečky na sjezdy
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    jeee,pecka:-) ja vim,drivi do lesa,sama jsem to psala.ale ja to uz nevydrzela.mam radost jak male decko,aj na zachod bych na tom jezdila.rada se ozvu!!ale jen abychom si rozumneli-ja jsem zacatecnik,parkrate jsem na tom trajdala v Barcelone.ale pokud ti to neva,a popripade das rady jako bonus,tak prificim 6.5. a mam mesic volno,nez mi zacne prace:-)
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    YANINNA: tes se :) je to tu na longboard super. Jak mesto tak sjezdy v okoli. Chtel jsem ti napsat, ze vezes drivi do lesa, ale to uz tu probehlo :) no nic, stejne jich povezes domu vic :)

    ted v nedeli jsem dal prvni "DH" sezony - Mt. Seymour (a muj prvni obecne, tak znalci prosim omluvi muj opici postoj)


    (ozvi se az tady budes, muzeme dat projizdku)
    YANINNA
    YANINNA --- ---
    vim,vse jsem si zjistila.do londyna s easyjet poleti jako sportovni nacini v obalu za 750kc.podobne je to i u ryanairu. a z londyna do vancouveru zadarmo,taky jako sportovni nacini!!ale tam- vaha meho baglu na odbaveni a longboardu dohromady nesmi byt vic nez 32kg.pokud ano,tak neco platis.ale to ja mit nebudu,pac beru spacak,pohory,spodary,plavky a vivala canada!!:-)takze zjisteno,dnes jdu omrknout obal a juchu,juchu do kanady,rozmlatit si drzku:-)





    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: Přesně tak, a kdyby tomu tak nebylo z důvodu potenciální "nebezpečnosti", bylo by tomu tak z důvodu maximálních rozměrů, čemuž by nevyhověl ani běžný skateboard, natož longboard. Btw tušíte kolik se řádově platí u nízkonákladovek za zavazadla? Jsem zvyklej lítat jen s příručním a tudíž jsem po tom zatim nepátral?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: [ hidden comment: tak doufám, že tim prknem nedostanu po hlavě, jestli se někdy potkáme:P ] taky jsem rád:) udělali jsme tu z toho nemalej chat:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: kdybys byla rychlejší, tak jsem se od srdce nezasmál (V DOBRÉM) :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: já to chápu proto jsem to hned uvedl na pravou míru aby v tom nováčci neměli bordel:) btw stejně doporučuju si za 200-300 pořídit nějakej multiklíč, hodí se to mít to vždy s sebou když se jede s prknem někam na dýl..a rozhodně existujou vcelku kapesní kousky (narozdíl od těch těžkejch T-klíčů) já mám tohle http://www.silverfishlongboarding.com/images/stories/jreviews/61_shortys_tool.jpg je to malý neváží nic a složíš s tim komplet prkno
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: neber si to osobně jen mě to pobavila ta představa :) a sorry za rozhořčení s tim speed demons pintailem:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SIMEC: http://www.vitalhardware.com/images/kingpin/kingpin.jpg to by křižákem trvalo hodně dlouho:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: chtěl bych vidět kingpin, kterej utahuješ křižákem, včetně toho křižáku :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: tim spíš by to byl omyl, když se koukneš, jaký prkna jsou schopný některý firmy (rayne, comet a mnoho dalších) prodávat pod označením longboard (myslím tím ta prkna, která skutečně připomínají skateboard:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to je samozřejmě pravda že cruisery bývají často kratší:) spíš jsem jsem reagoval na "tolik nefusuju do vsech moznejch ciselnejch parametru a nesypu to z rukavu dle obrazku" protože to až moc svádělo k tomu, zaškatulkovat onoho speed demona někde jine než mezi longboardy, což by byl omyl
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: asi to nechápu, zrovna délka 40" je takovej průměr, modus i medián co se týká longboardů :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: Pumping je tohle - http://www.youtube.com/watch?v=RFlv7VGTGYU tedy stručně - takový pohyby těla na prkně, abys jela vpřed bez odrážení nohama:D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: to je trošku dezinformace, př. to prkno z odkazu, ten speed demons, to má stejný parametry i tvar jak průměrnej longboard pintail, 70ky kola, 40" dýlka..když teda pominu kvalitu komponentů je to normální longboard, dokonce jsem na tomhle měl možnost stát a trochu se projet "tam a zpátky" a nebyl úplně marnej, takže určitě ne "kratší než skejt", je to normální pintail, s kvalitou odpovídající ceně..určitě se vyplatí vzít něco lepšího rovno i do začátku, to bezpochyby, ale myslim že neni fér vyřadit ho z longboard rodiny, protože to longboard je, a ani né úplně mizernej
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    REN_REN: jo je to standardizovaný..velikost šroubů na skateboardech a longboardech je jedna a ta samá..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam