• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    zeptáte-li se mne na definici longboardingu, odpovím: http://www.youtube.com/watch?v=gDBGbhQYNsU
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    BECKOU: jojo, rychlost, po zaplaceni max. do tydne...
    jo pak vyfotim...
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    WERONYCZKAA: ze sickboards? za jak dlouho? a hlavne fotoooo! :)
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    tak mazel dnes dorazil, jen nemám ty šrouby, chjooo :-D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    FLOE: umývat kolečka mě nikdy ani nenapadlo:D ale ty slidy to udržujou čistý.. jsou z tvrdších (84a na Bustinu i Originalu) takže se slidama materiál jakoby neroztahuje a nešpiní, ale jak kdyby obrušuje, proto nejsou nějak špinavý:)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    jsem si vzpomel...nechce nekdo super giganticky chranice na kolena? koupil jsem je na aukru ale z ty fotky nejak neslo urcit meritko a kdyz prisly zjistim jsem by mi stacil jeden na obe kolena :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    na nástěnce pořád jen jedna "nekatalogovka" :) kdo to napraví?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BECKOU: jj znám srandy kotel:)))
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Longboarding: Footbrake FOR Life - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=HdxrUPnnCu4&feature=related
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak musim rict ze na tom sickboards.nl fakt komunikace nevazne, odepisujou asi do 10 minut a to i ted o pulnoci a fakt v pohode :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: no čim víc se o ní opřeš a čim víc se vykloníš, tim menší váhou působíš na prkno a tim snáš slide provedeš, dýl se v něm projedeš a snáž ho vrátíš...delší vrátitelnej slide s hodně zatíženým prknem lze udělat jen na mokrý ploše, to se nemusíš vyklonit vůbec 8)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: no snazim se to moc netahat zalezi jak dobre si najedu. primarne mam ale problem poradne se o slidovaci ruku oprit(a teziste dostat hodne za sebe) a to prkno hrnout pred sebou
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: když to tak ale budeš dělat tak hrozí, že si zpod sebe jednou to prkno jak kdyby vytáhneš a pak se zvezeš buď po prdeli nebo po zádech..zkus to prkno jen držet ale netahat za něj a jak se položíš druhou rukou na zem tak během toho jen zvostra zatočíš a už se vezeš ve slidu..pomoci se tomu dá různě zadní nohou, ale na tu ruku kterou se držíš spíš zapomeň.)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: vim ze ne ale kdyz ono to de tak snadno :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: tak jasně pohyb a pozice celýho těla je klíč k úspěchu, u toe switch 180 mi ale přijde že z toho vypadávám, fakt se v tom cejtim strašně špatně když to tam chci otočit,..ten oblouk je taky velká pomůcka, musim to potrénovat co nejdřív..když děláš slidy přes rukavici s držením prkna, tak správně za to prkno vůbec nemáš nijak tahat nebo tak něco
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: no zkouseli sme ho s mirou nekde na kopci, tam to frcelo.ale bral sem ho rukou a vzdycky urval moc - o 180. no a je fakt ze tedka ho testuju z mirnejsiho kopce. musim splasit chranice na kolena protoze ty moje jsou v docela krehkem stavu. a pak se to tam bude posilat lepe. no a k tomu toeu[vlastne u vsech slidu] si myslim ze je to vsechno o tezisti kdyz se do toho dostatecne polozis tak to tam musi padnout a dulezita rotace rukama/ramenama tam by ten pohyb mel celej zacit. me teda docela pomohlo to rozjet na velkym fleku ze zatacis uz jako do protisvahu[jako kdyby si jel velky kolo] a ty moji mrsce staci jen dat vahu na zadni nohu a trha to sama.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: a v jaký rychlosti ho přes tu rukavici děláš, nejseš moc pomalej? ono totiž v malý rychlosti jde takovej ten "brzdící" slide docela blbě a takovej ten "vracecí" (že to přetočíš o mnoho víc než o 90 a pak to vrátíš zase zpátky) nejde v malý rychlosti už vůbec .. ten toe na switch fakt nechápu .. při heelu je mýmu mozku naprosto jasná opačná role nohou, ale na switch se nezmůžu ani na to trochu to utrhnout :D
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: jj heelside, tyve 180 toe na switch je vrazda. ale furt mi nejde slide s rukavici abych ho nepretocil o 180
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: gratuluju, heelside? já zaboha nemůžu vrátit toeside 180 na switch.. na heelside na obě strany easy peasy, toeside taky v pohodě na "normál", ale ze switche ani za boha
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    dneska prvni standup na switch!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam