• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    EZZOP: dobrej tip, prokopak me nikdy nenapadl a to ho nemam daleko
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    OSTOSEDM: jj tohle je dobrý, ale nejlepší byl stejně Security guy.)
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Dneska jsem byli zkusit novou cestu.Je tam super novej asfalt,cesta 2-3 metry siroka a obcas cyklisti.Kdyz si ale hlidate zatacky,tak je to OK.Urcite doporucuju.

    Mapy.cz
    http://www.mapy.cz/#x=14.387881&y=50.043512&z=15&t=r&rp=m&m=9gw-VxXiimJT89O4S0OvP8LXPBJ3O6KPOpKyOJIxLv4MJu45KRKL6RK9OkJPQoO-S0PKUiNGRY4UMKIkKc0nHSI7NeKeRm4sQtGNQFJHSCMtTh6FQxE3LR
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    když sme u těch městkejch krys.. musim dát k dobru včerejší alkozážitek.. vlak na hlaváku měl zpoždění a venku chcalo.. takže sem si tak cruisoval v hale a pak přišel ten nejkrásnější nápad, sjet si jezdící pás! požitek z nabraný rychlosti + skvělej povrch haly + elevace před pokladnama + lanovka, fakt paráda, jezdil sem si tam dobrou půlhodinku, potkával další lidi na longboardech, prostě super, musí se zažít! (jo jasný, alkohol celej zážitek multiplikoval, o tom žádná, nemluvě o ztrátách na lidskejch životech, který mohly nastat, ale to k tomu prostě už nějak patří)
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    BECKOU: nevadi,ale pokud clovek jenom carvuje a pushuje po cyklostezkach,tak nema cenu to tam davat.
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    to sem si myslel, ale asi bych se s tim zabil :)...a nevadi ti to pri normalni jizde nebo pushovani?
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    BECKOU: Je to zarazka na nohu udelana z bushingu.Vyuzijes to hlavne v toesidovych slidech.Kdy ti ta zarazka drzi nohu porad ve stejny pozici.Lidi to pouzivaji hlavne na topmountech.Driv se mi totiz stavalo,ze kdyz jsem vyjizdel z toeside slidu,tak jsem mel nohu uplne blbe postavenou a musel jsem si ji rychle posunout tak jak mi to vyhovuje.Coz v pripade kdyz na sebe rychle navazuji zatacky neni uplne nejlepsi :D
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ted jsem se kochal nastenkou a zajimalo by me proc ma Ezzop takovou tu mrdku na prednim sroubu? nikdy jsem to nevidel...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    IOT_JH: třeba poznali sami sebe na facebooku .)))
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    Tak prkno je doma. Detaily nevim, ale zda se, ze zlocinci nasli zpusob, jak dat vse do poradku, po tom co zjistili, ze si zacali s nebezpecnou partou :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BECKOU: hehe dva téměř stejný setupy na nástěnce :))) gratuluju :)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tak uz je to doma (miluju UPS)!! :) montoval jsem to teda nesmyslne dlouho ale podarilo se...viz. nastenka
    jinak se mi ale seklo jedno lozisko a jde jen tezko otocit, myslite ze kdyz je vycistim a namazu, pujdou jeste zachranit? jsou to ty Bonesy a mam je asi 14 dni :/
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ELESDY: "prasárnu" .. jo to víš, když je člověk svině a jak veš línej makat, stává se, že krade jako straka .. tyhle černý ovce společnosti by zasloužily zbít jak psi a veřejně oholit, a kdyby ani to nepomohlo, roztrhnout jak hada a zašlapat do země jako krysu .. když vám hovado pije krev, taky ho nenecháte se slovy "jen si dej, nejsem lakomej jak křeček"
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    EZZOP: Presne tak, to neni jen tak fotka, ale cast zaznamu, kde jim je nejlip videt do ksichtu.

    BECKOU: Bohuzel je to pravda, ale rozhodne to neni chyba Klubovny.
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    v klubovne se, co tak slysim od lidi, docela krade no, uz si tam neodlozim ani mikinu :(
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    WERONYCZKAA: Rekl bych ze je videl na tom video zaznamu z kamery odchazet s jeho prknem .-)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    WERONYCZKAA: taky se ptám a jen doufám že ti týpci z fotky jsou skuteční viníci a jestli jo, přivázat vleže na longa a pustit z kopce
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    IOT_JH: ¨takové sfině ty lidi! hrůza...a jak vůbec zjistil kdo to udělal?
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    SIMEC: V Klubovne v Dejvicich (Praha). Zlodeji jsou oznaceni koleckem :)

    Pro jistotu zde kopiruju cely pruvodni text:

    minulou stredu mi v dejvicke hospode klubovna ukradli nejaky dva smejdi (viz fotky) fungl novyho skejta, jednalo se o ZAVODNI DESKU o hodnote okolo 10 000,-

    jednaklo se o desku RAYNE VANDAL, ktera sou v soucasne chvili 3 v republice a to jedno v brne, jedno ve velkem mezirici a jedno ktere mi ukradli.

    melo na sobe stribrny CNC trucky (nejsou oble jako klasicke ale maji hrany, viz foto) a bily kolecka se ZEBROVANYM POTISKEM (Hawgs KM FSU) .

    cela udalost je nahlasena na policii, maji fotky tech dvou atd, ale pochybuju ze by s tim dokazali neco udelat.

    proto Vas vsechny moc prosim, abyste meli oci otevreny a koukali okolo sebe, jak sem psal, to prkno je pro me hodne dulezity a je naprosto unikatni, takze si ho tezko s nejakym spletete....

    kdyby ho nekdo nekde zahlidl, nebo nekoho videl jak na nem jezdi, tak toho cloveka zadrzte a volejte policajty, nebo... no to necham na osobni iniciative... ja osobne bych asi milej nebyl...
    WERONYCZKAA
    WERONYCZKAA --- ---
    ELESDY: závist ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam