• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SKAL3NA: takovou bych si dala dovolenou taky :)
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    zdarabanana | Maroko Skate Trip 2011 part1 – rajce.net
    http://zdarabanana.rajce.idnes.cz/Maroko_Skate_Trip_2011_part1/#Maroko_Skate_Trip_2011_part_1_.jpg
    longboard trip po maroku :)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    prodam desku COMET Voodoo D2 - 91,5cm,Topmount, s gripem. Pouze deska.
    Jezdena 2x.

    2000,-

    KUBOU
    KUBOU --- ---
    ELESDY: rozhodně bych přemejšlel o zábavnějším materiálu než je guma:)))

    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ELESDY: tamten obrázek na nástěnku určitě chce, jen to chce doladit a přidat ještě minimálně doubledrop, vlítnu na to jak budu mít víc času, nebo to někdo můžete udělat, klidně v malování vzít prohnutý prkno "drop" a narvat ho s drop-thru truckama .. k tý podrážce, prodává se to celkem běžně ale (i když vim, že o tuhle radu nestojíš) naučit se základní obyčejnej brzdící slide není těžké a v konečným důsledku tě to imho vyjde levnějc a hlavně je to bezpečnější, jistější a rychlejší způsob jak zastavit
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ELESDY: tohle jsem myslel
    Rogers Bros Braking Soles - Accessories - by Rogers Bros http://www.sickboards.nl/rogers-bros-braking-soles-p-1853.html?osCsid=a7843bc03e04d2d3907ae21b5729c5d3
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ELESDY: videl jsem prodavat na longboard eshopech gumu na podlepeni, ale podle me se s trochou sikovnosti da vyresit nekde nalezenou gumou, mozna rozrezat treba pneumatiku z nejakyho vozejku...nevim, netusim jak jsou tlusty ale prej se to dela...btw ja teda brzdim footbreakem a boty mi furt drzej, se za tebou musi kourit kdyz brzdis ne? :D
    MIA_RSC
    MIA_RSC --- ---
    ELESDY: a co rada typu nebrzdi =)) /joke
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    CZUPA: dík za ten obrázek ještě bych pro NOISEGATE doplnil že doubledrop=kombinace drop+drop through z obrázku .) a tou kombinací jsou např ty Nelsony
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CZUPA: cool. dikes
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    NOISEGATE: o cem mluvi SIMEC je nazorne ukazane zde (klik pro vice informaci)

    jinak s nim naprosto souhlasim s vyjimkou toho, ze stredniho flexu bych se nebal - pokud nezacnes hned valit devadesat, tak to podle me vadit nebude a na dojizdeni do prace to bude pohodlnejsi/hravejsi

    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    SIMEC: ntvl. začnu google translate a pak se dozeptám ;) dik
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    NOISEGATE: Nelson Cyclone/Spindrift ftw .) (víc cruisingový prkno bude naprd ve sjezdech, který píšeš, že chceš provozovat,..víc dh prkno bude na prd pro účely dopravy) prostě něco na tenhle styl, případně Landyachtz switch/switchblade, Omen Pike .. určitě drop, drop-thru, nebo double drop prkno..ty Nelsony jsou doubledrop, asi nejideálnější volba..určitě žádný flexy prkno když s tim chceš sjezdovat///discussion
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Diky za reakce! že bych konecne nasel klub na nyxu, kde lamu rovnou neposlou do amaterskych lovišť? thumbs up!

    FLOE: na longu jsem stal asi 3x, bavi me na nem hlavne to, ze se da celkem dobre pouzit jako dopravni prostredek do mesta a taky mi to (možná zdání??) přijde míň elitářský a pozérský než skate :)

    ELESDY: 72kg živé váhy, chci ho pouzivat jako dopravni prostředek do města (praha3 - žižkovský kočičí hlavy nic moc no) pak samozřejmě sjezdy (jsem z hor, a pravidelně do nich jezdim, takže se asi naučit pořádně brzdit ;)

    BECKOU: očekával bych alespoň takovou kvalitu, která mi už tak dost těžký začátky ještě neztíží. zároveň abych prkno neprošláp po tejdnu ježdění. a ano, první setup co nejlevnější. helmu mám na lezení, rukavice ňáký svářečský z ochr. pomůcek

    díky za názory..
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    NOISEGATE: imho zalezi spis kolik do toho davas nadseni nez kolik z penezenky...lidi jezdej i na zehlicim prkne :-) ja si uzil a uzivam na prkne za 3000 tolik srandy ze bys neveril, spis fakt napis co od toho cekas a profici tady ti poradej ;-)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    zdar. chci zacit s longboardem. porozhlizim se po prkne. mam trochu flame (a lame) dotaz: ma vubec cenu se porozhlizit v kategorii do 5000CZK za komplet? diks
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    Zitra od 18 Vitkov.Sraz u schodu pod pamatnikem. tel. 604 872 792
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    EZZOP: dobrej tip, prokopak me nikdy nenapadl a to ho nemam daleko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam