• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    longboardovy video co sem delal ve spanelsku pro kamose s malu garazovou firmou LLISA: http://llisalongboards.com/

    SENTIMENT ALBUFERENC - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xY2A-E5wSCg
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LUKASKITERCZ: Silverfish, nyx, lidé, "banda" :) zkusíme, uvidíme:)
    ESY
    ESY --- ---
    LUKASKITERCZ: protoze je tu par lidi co se o lb zajima a jeste jsou na nyxu, to uz jsou dve podmnoziny. snazis se udelat neco vetsiho. co si rika komunikta :] tim padem chces aby to byla vetsina z mensiny co jezdi na lb.. ale je to tvoje vec ;] ja budu jen poocku prikukovat:D
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    ESY: dobudoucna ji kdyžtak rozdělíme podle množství jednotlivých příspěvků. tady to taky neni strukturovaný a zase takej maglajs to taky neni.
    ESY
    ESY --- ---
    LUKASKITERCZ: zajiamve, jen je to totalne neprehleny :]

    a pokud nebude diskzue strukturovana tak to bude dobrej maglajs :]
    LUKASKITERCZ
    LUKASKITERCZ --- ---
    longboarding.banda.cz
    http://www.longboarding.banda.cz/
    KAROLANDA
    KAROLANDA --- ---
    BECKOU: Hoď ji sem pak:)..
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    :-O tak pan Š je slusnej mazak, napsal jsem mu jenom predbezne co bych chtel a pry uz je ta deska skoro hotova...psal ze si ji vzit nemusim ze ji da a eshop kdyztak ale tak co mi jinyho zbejva nez si ji vzit :) navic zespoda leopard!! :D
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    NOMAAD: to je mi jasny, ale dervish je na me proste drahej, pan š by mi mozna udelal myslim slusnou zvejkacku podobnyho tvaru a to by mi stacilo....s dervishem sem videl na YT bombit i skoro 40mph a to ja stejne nikdy nebudu, chci hlavne carvit, kravit, balit holky, slidovat a pekne oblouckovej freeride, kdyz uz jsme u toho, nechtel by nekdo toho myho bustina? prijde mi ze me z nej boli noha pac je mam plochy a on ma takovej divnej concave
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    BECKOU: Myslím že super,když na tom chceš carvovat a tancovat...Blbý když to chceš trošku víc bombit.Bylo to jak s tim Apexem.Půjčil jsem,zjistil že tudy ne a koupil si freeride/DH desku.Jinak si myslim že málokdo umí dělat s bambusem a divil bych se,kdyby to pan Š.uměl.Bez toho Ti Dervishe nenaklonuje.
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    Tak doufam ze mi pan Skrabal vyrobi klona Dervishe od Loaded, co si o tom prknu vubec myslite?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    NOMAAD: Apex je ciste trikovej, tak je jasny, ze kdyz mas rad jinej typ prken, ze ti nesedlo..ale na ty triky je suprovy
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    SIMEC: No já jsem si oslněn videem apexa půjčil a s díky rychle vrátil.Chápu že někomu vyhovuje,ale pro mě nic zajímavýho.Takový pidiprkýnko-No je fakt že já radši jezdim rychle a apex je spíš trikovej...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    PRDELMRDEL: s tim těžištěm je to kdovíjak, plno slidovacích prken je i droplej topmount nebo rovnej topmount a pokud nejsou droplý ale rovný, tak se to tou gafou běžně řeší:)) .. záleží teda v čem ten rozdíl chceš hledat.. u pushingu je jasný že je ten rozdíl znát a je znát jako prase, ono půl palce je víc než cenťák (přesně 1,27cm) takže pro porovnání to je jako kdybys měl na jednom a tom samým prkně jednou třeba 70mm kolečka a podruhý nějaký 82-83 (83 jsou např flywheely a kola nad 80 už jsou hoodně velký kola) a věř, že ten cenťák poznáš při pushingu víc než dost...když bychom se bavily o slidech, tam na to asi jasná odpověď neni, když chceš kapsy který ti podrží nohy, můžeš je dodělat, mě se na Cyclonu sliduje nejlíp ze všech prken co sem zkusil, to těžiště nízko mě baví..i do velký rychlosti je to lepší.. speed wobble nepřijde tak rychle, vozim mega povolený trucky a na bombing neutahuju..porovnání s freeridem je těžký..přesto že jsou typově hodně hodně podobný, jsou to dvě naprosto odlišný prkna:) můžeš se na ně přijet podívat na Lipno..ptal ses na tu konkávu..rozdíl je jak v tom, že je těžiště níž, tak ve tvaru prkna..ten Cyclon je prkno, který je dotažený "do konce"..Original ty tvary teprv zkouší, ale špatný prkno to neni..já si z freerida udělal prkno na freestyle tím, že jsem ho topmountnul..i třeba Orig. jezdec z videí z Barcelony to tak vozí a tím že je deska rovná a patky dlouhý, mě na freestyle baví víc než předtím na FR.) na fr je Cyclone mnohem nadupanější, freestyle s ním je pro změnu sváteční záležitost, je to první prkno, který se mi nechce přehnaně otloukat, protože jeho cesta z USA do Čech byla sice rychlá, ale následnej zásek na celnici byl až nehezky dlouhej.)) přesto ho nešetřim (dnes sjíždění schůdků vytvořených z velkých placáků.)
    JATRO
    JATRO --- ---
    SIMEC: Díky moc za rady. Ještě se musím rozhodnout. Přeju hodně zdaru a spoustu krásných sjezdů.
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    SIMEC: Na co je dobry mit droply prkno chapu, spis me zajimalo porovnani konkavy u cyklona a napr. toho freerida. Resp. jestli je ten rozdil spis v tom, ze mas teziste jeste o trochu niz, nebo primo ve tvaru ty konkavy. Pac mi tech pul palce dropu neprijde zas takovej rozdil a tvar dropnutyho prkna by se dal obejit trochou gafy pod gripem:)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    PRDELMRDEL: droplý prkno je skvělý do slidů, protože ti nepustí nohu..občas se mi s rovným prknem stalo, že mi tlak nohu z prkna zahodil,..někdy jí vrátíš, někdy ne, u droplýho prkna ti jí to nepustí..to byl můj první zásadní dojem při standup slidech..najednou jsem si v nich o moc víc jistej..zároveň mě droplý prkno baví při pushingu, protože střídám nohy a odrážim se obouma..díky dropu poznám, kde nohu mám a nemusim tolik sledovat prkno očima..a navíc si níž u země takže jde pushing o moc snáž..kopírovat desku bez dropu smysl má i nemá:) záleží jak moc dobrý prkno chceš..dejme tomu, že kopie bez dropu bude lepší při freestylu a třeba carvingu a to je asi tak vše:)
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    SIMEC: Je ta konkava fakt tak genialni, jak se pise?:)
    A ma vubec smysl tu desku kopirovat bez ni, nebo na tom radiala, nebo co do toho deskyskrabal vytlacili, funguje taky dobre?
    Jinak gratuluju, po ty samy desce jsem taky koukal:) Se pak kdyztak nekdy pls trochu rozepis, jaky s ni mas zkusenosti..
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    novej komplet na nástěnce :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Caes vite nekdo o nejakym prehledu driftu a slidu? Kde by byl treba nazev + jak to vypada a treba k cemu je dobrej.. ? Asi spatne hledam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam