• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    EZZOP: Ono vlasne ty jezdci taky nebudou mit rodnej jazyk anglinu tak to snad pude :)
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    MAFIRE: Myslim si ze nikde.Kdyz vysel Drop: My Life Downhill,tak jsem hledal a nikde nic. S ostanimi to bude stejny. Pokud zvladas trochu AJ,tak se tomu da porozumet.
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Nevite kde sehnat ty videa s ceskymi titulky?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GARFIELD: drop: downhill nebo tak něco to je, celovečerní
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    neznate nejaky dobry videa? neco delsiho nez 20 minut v dobry kvalite na vytuhnuti u tv :)

    neco ve stylu skateboardovejch nebo snowboardovejch - the art of flight, almost, lakai fully flared ale na lnb?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    no prostě 70mm kolo kolem 80a s normální plochou a zkosenýma rovnýma (či nezaoblenýma) hranama nemůže být špatné na potřeby co tu uvádíš) ještě možná značka aby to kolo nebylo nějaký nekvalitní apod., ale v čechách takový značky snad ani nejsou
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    AUDIAC: diks
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    LOP4TA: širší kolečka by měly mít větší grip a stabilitu, větší valivej odpor podle mě bude naprosto zanedbatelnej. Hlavní je, že neuchčijou...
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SNICKERS: procet jsem nastenku a rikal jsem si ze bych koupil tyhle http://www.longboarding.cz/products/abec11-grippins-70mm-set-4-kol-75a-88a-/
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    LOP4TA: hmm, pomaleji teoreticky asi jo, ale vzhledem k tomu že jsou navržená na downhill a na to, aby podrželi i v nejextrémnější zatáčce (= neslidovala) a zároveň jeli přijatelně rychle...

    ono to pojede a bude dobře držet podle mě i s tím co máš, na dancy a cruisy asi pohoda jahoda,, jen pokud bys chtěl třeba aby ti to víc drželo rychlost tak větší kolo, pokud chceš měkčí jízdu tak měkčí kola atd., je to na nástěnce dost dobře popsaný a všechno.

    a ty trucky bych asi nechal, nemůžeš udělat nic špatně když tam necháš parisy
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SNICKERS: no vizual az na druhym miste rad bych aby to dobre jelo a drzelo. na slidy to moc nevidim. ty

    BIGGIE HAWGS 70mm longboard kolečka jsou dost siroky koukam tzn ze by mely mit vetsi treni a jet pomaleji jestli to rikam spravne?

    a tech 195 by teoreticky melo bejt stabilnejsi ale zaroven vetsi radius pri zataceni..
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    LOP4TA: tak jestli zelenej můžeš nějaký zelený bigzigy (ačkoliv nevím jaký požadavky máš, jestli jenom vizuální nebo chceš aby to kolo dělalo něco specifickýho) nebo prostě nějaký ABEC11ky, ty jsou skoro všechny zelený.

    výhoda 195... nenazýval bych to výhodou, spíš vlastností, jsou samozřejmě širší než klasický 180kový parisy, ten 1.5cm udělá rozdíl v tom že ten truck se montuje na širší desky, měl by asi být stabilnější logicky, pak se s tím určitě zatáčí nějak hůř nebo líp, to nejsem schopen říct, nejezdil jsem 195 nikdy. na stránkách úvádí výrobce že jsou pro vyšší rychlosti, no s tímhle pintailem asi kopec bombit nebudeš... ty parisy z tantiena jsou v pohodě trucky, jestli chceš nějaký spešl tak to třeba pružinový od originalu (ale s tím neuděláš nic, ty trucky jsou dobrý akorát na carving a hrozně nestabilní ve vyšších rychlostech) nebo podobný jsou tyhle http://www.shredderslongboardshop.cz/longboardy/trucky/item/24-revenge-trucky-alpha-ii jen bys asi chtěl tu širší verzi, ta nevím jestli v čechách je (a možná že i žádná širší verze není a něco tu melu (: )
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SNICKERS: zapomel jsem dodat ze mi nakonec prisel zelenej :( i kdyz jsem puvodne chtel cervenyho. dosel se zpozdenim 4 mesicu tak sem to uz neresil(objednavalo se ve 3 a neresil jsem to ja) v cem je vyhoda tech 195?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    LOP4TA: biggie hawgs v modrý by podle mě vypadali adekvátně (: http://www.longboardshop.cz/products-page/kolecka/biggie-hawgs-70mm-longboard-kolecka/

    a treky, třeba modrý beary nebo nějaký široký parisy (195) i když to je už asi zbytečně široký
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    CHORBON: jj hotovej kral silnic :) nakonec sem to projel vrtackou a nebylo to tak hrozne. decentne jsem to zesikmil tak milimetr na kazdy strane a sedlo to.

    Btw nejakej tip na treky a kolecka pro tohodle velikana? rad bych to ciste na dancing plus vyjizdky. Z tantinea mam paris trucky 180 a fialove baluty ,ale myslim ze by se k tomu dalo najit neco spesl. Diky
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    LOP4TA: to je teda poradna deska!!!! s tou rozteci no nevim bud jiny treky nebo vyvrtat diry do prkna ja ted vrtal do prkna jen jednu diru na to abych pridelal plachtu z windsurfingu a to bylo pojezdenicko... na prkno to nema zadnej negativni vliv ta dira vrtal jsem vrtakem cislo 8 a ty bys tam mel udelat mnohem mensi dirky
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    Ahoj objednal jsem si prkno od larry longboards http://www.sickboards.nl/en/1563-longboard-larry-old-school-dancer-osd-deck-only.html# s tim ze si prehodim treky z tantiena a hle! maj jinou roztec sroubu. muzete mi prosim poradit ohledne velikosti?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Zrovna se člověk začne učit nějaký ty slidy a přestane se bát do toho pořádně kopnout a ono nasněží. chjo, chci takovou tu podzemní garáž kde je hezky teplo a není tam moc aut.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam