• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOŽNOST SEHNAT LNB KOLA V PŘÍHRANIČÍ?

    Zdravím, přeji hezký den, a obracím se na Vás s prosbou. Přípravy na mou cestu kolem ČR vrcholí, teď zjišťuju, kde bude cestou možné koupit nová kola, abych si je nemusel nechávat posílat poštou od známých. Zatím čekám na odpověď ze skateshopů v Liberci a Ostravě. Prosím ty z Vás, kteří bydlíte kdekoliv blízko hranic, jestli byste mi dali vědět o obchodech, kde mají lnb kola. Jde mi zejména o Severní Čechy a Moravu.

    předem dík
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---

    Poho nedotknul ses, sehnal sem na facebooku za zlomek ceny abec 11 freerides centerset :) jako nove hladke jako detska prdelka :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    tak sorry, nechtěl jsem se nikoho dotknout :) jen si zkrátka nedovedu představit, jak nasazuju jetý kola
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: no já nevim, jestli seš tak bohatej abys kupoval jetý kola tak budiž .)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: tak jasne nove budou nejlepsi ale sou dost draheee.. Budu se muset spokojit se second handem :) a kdyztak na flatspot zautocim pilnikem :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SNICKERS:
    MAFIRE:
    Kupte si nový, spousta koleček se dnes vyrábí "prebroken". Např. Divine nebo Seismic. Abec to sice nemá, ze začátku jde s nima slide až moc lehce, ale to vám na učení nevadí. Jakmile se "zajedou" tak jde slide o trochu hůř urvat, ale ten přechod mezi nezajetýma a zajetýma je celkem plynulej. Jetý kola bych nekupoval a už vůbec ne kola se kterýma se slidovalo. Může na nich být zárodek flatspotu a na takových kolech když se budete učit slidovat (ze začátku lidi dělaj chybu, že prkno ve slidu dlouho drží v úhlu 90° kdy se přestanou kolečka točit a kolečko se oslidovává nerovnoměrně =na jednom místě pak vzniká flatspot) tak z toho za chvíli nebudete mít kolečka ale trojúhelníky.. Viděl jsem to na kámošovi, kterej se vyžíval v tom rozjet to do plnejch a pak narvat dlouhej slide. Měl Monstery 75. Ale neuměl jet ve slidu buď lehce pod nebo nad 90°, takže z nich měl za chvíli trojúhelníky jak prase. Takový kola jsou pak na vyhození.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Taky sháním nějaký oježděný kola, ne do extrému sice... přijde mi logický koupit si na učení něco rozježděnýho než zkoušet slidovat na tom gumovým povrchu co tam je na nových. No kdyby náhodou někdo měl, pošta (:
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    shanim slide/freeride kola. Nejvice se mi libi asi abec11 zelene freerides... nejlepe jete za malo penez... nebo vymena za trochu jezdene neslidovane (neni to ani poznat - jako nove) monster hawgs 70mm 82a

    Samo se nebranim ani jinejm slide kolesum

    Najde se nekdo??
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESPRIT1: wow to radši chvíli o chlebu a vodě než se takhle nevýhodně zbavovat fajnových věciček
    ESPRIT1
    ESPRIT1 --- ---
    Koupil bych nějaké jeté precission treky okolo 180mm. Jestli někdo potřebuje rychle prachy....
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    MASLIKO: Jestli ma facebook tak at zkusi tuhle skupinu. http://www.facebook.com/groups/254694791209035/
    Pripadne tady by mohl nekoho najit.
    http://www.facebook.com/czech.longboarding.3?fref=ts

    MASLIKO
    MASLIKO --- ---
    Ahoj. Přijel za mnou přítel z Itálie. Jezdí na lb...já se v tom vůbec nepohybuju a vím o tom prd..a stránky, co jsem našla, jsou všechny český....to je trochu trouble... Česky zatím neumí :) Nevíte - je nějaká grupa lidí v Praze, co se schází...a případně trochu mluví anglicky (nebo italsky či španělsky? :-)))
    díky :)
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    MAFIRE: Presne a ty co maj,tak mluvi pomalu,takze seo to da v pohode stihat.
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    EZZOP: Ono vlasne ty jezdci taky nebudou mit rodnej jazyk anglinu tak to snad pude :)
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    MAFIRE: Myslim si ze nikde.Kdyz vysel Drop: My Life Downhill,tak jsem hledal a nikde nic. S ostanimi to bude stejny. Pokud zvladas trochu AJ,tak se tomu da porozumet.
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Nevite kde sehnat ty videa s ceskymi titulky?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    GARFIELD: drop: downhill nebo tak něco to je, celovečerní
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    neznate nejaky dobry videa? neco delsiho nez 20 minut v dobry kvalite na vytuhnuti u tv :)

    neco ve stylu skateboardovejch nebo snowboardovejch - the art of flight, almost, lakai fully flared ale na lnb?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam