• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Já už si minulej tejden v Brně dal pár cest do školy, ale nebylo to ono, už by mohli zamést štěrk :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    LUCKY_MAN: no jezdili jsme v sobotu bylo trosku snehu ale sucho dnes to je max na snb
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    CHORBON: Čoveče, včera máš na mysli který den? Nasněžilo tu v Liberci už v úterý v noci přece;-)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    vcera uz jsem jezdil v liberci a dnes tu zase nasnezilo :(
    REN_REN
    REN_REN --- ---
    NILOR: bude hezky.. ;)
    NILOR
    NILOR --- ---
    REN_REN: docela vodvaz ta letní fotka "jako vážně" ? 30.března?
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---

    tak me(pujcene prkno) a ma nova helma :-)
    REN_REN
    REN_REN --- ---
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Jen co ho vyfotim ho sem šoupnu :-)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    DO_ME_NICK_A: pochlub se prknem, ne?:)
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Tak prkno je doma....Ted uz jen to hezké počasí...Tak šup
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Ahoj všichni :-)... Hodlám být začátečníkem :-))) nechcete se nekdy jet se mnou projet a dát mi pár rad? (Za ktere budu naprosto moooc vděčná???) bydlim kousek od Stromajdy, ale klidne se nekam priblizim:-) Děkuji :-)))
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: Nezávidim, jízda s flatspotama je protivná, nechápal jsem kámoše co byl schopnej ujet 8 kiláků s naprostejma trojúhelníkama, nejvíc mu to řvalo a hlavně nejelo, že jo :D
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC:
    Tu chci a chci :D

    Dneska super pojezdenicko na hanspe.. Na koleckach se objevili nejake flatspoty :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: Karabina se kterou smontuješ celýho longa :) Všechny potřebný stranový klíče + imbus s křižákem jsou "zapuštěný" do těla karabiny (levej horní roh)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: pekny co je to pod sroubama v pravo od riseru?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Tak už čekám jen na trucky a může se vyrazit.

    Desku na akci dodal Pan Škrabal, kola a nějaký hw Longboarding.cz. Dost se těším na desku a jsem hoodně zvědavej jak se předvedou keramický Tektony.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MOŽNOST SEHNAT LNB KOLA V PŘÍHRANIČÍ?

    Zdravím, přeji hezký den, a obracím se na Vás s prosbou. Přípravy na mou cestu kolem ČR vrcholí, teď zjišťuju, kde bude cestou možné koupit nová kola, abych si je nemusel nechávat posílat poštou od známých. Zatím čekám na odpověď ze skateshopů v Liberci a Ostravě. Prosím ty z Vás, kteří bydlíte kdekoliv blízko hranic, jestli byste mi dali vědět o obchodech, kde mají lnb kola. Jde mi zejména o Severní Čechy a Moravu.

    předem dík
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---

    Poho nedotknul ses, sehnal sem na facebooku za zlomek ceny abec 11 freerides centerset :) jako nove hladke jako detska prdelka :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    tak sorry, nechtěl jsem se nikoho dotknout :) jen si zkrátka nedovedu představit, jak nasazuju jetý kola
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam