• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: co to je za treky a na co sou ? Vypadaj přísně :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Tak za pár týdnů si to budu kolem čr švihat na tomhle krasavci

    víc fotek je zde http://pajasimi.rajce.idnes.cz/Around_Czech_republic_on_longboard_2013/ . Na prkně proběhne už jen pár úprav, možná pojedu double barelly. Mezi desku a trucky jsem nenapáchal podložky Riptide http://www.sickboards.nl/cs/prislusenstvi/2665-riptide-metal-dropthrough-backing-plate-102.html tak kdyby někdo měl zájem rád se jich zbavím .)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nejezdite nekdo nekde kolem Pankrace? sem se sem prestehoval a obcas bych tady v okoli nekam vyjel...mam vlastne takovou spis olckulovou rybu s 150mm longboard truckama a kolama na cemz jezdim takovej street spis nez zkopce a pak ale i freeridovy prkno(na nej shanim sirsi trucky a vetsi kola) na kterym se ale potrebuju vic naucit(kdyis sem jezdil na normal skejtu, ale slidy apod jeste neumim..)
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Včera jsem videla kluky jak u nas sjizdej z Troji kopec dolu...myslim ze to je dobre misto...moc aut nejezdi a nahoru jede tramvaj :D
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Ze štěrku mam strach... je vsude :( a teď zase snih takze novej štěrk... no uvidíme, ale už by to jaro bylo good...
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Já už si minulej tejden v Brně dal pár cest do školy, ale nebylo to ono, už by mohli zamést štěrk :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    LUCKY_MAN: no jezdili jsme v sobotu bylo trosku snehu ale sucho dnes to je max na snb
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    CHORBON: Čoveče, včera máš na mysli který den? Nasněžilo tu v Liberci už v úterý v noci přece;-)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    vcera uz jsem jezdil v liberci a dnes tu zase nasnezilo :(
    REN_REN
    REN_REN --- ---
    NILOR: bude hezky.. ;)
    NILOR
    NILOR --- ---
    REN_REN: docela vodvaz ta letní fotka "jako vážně" ? 30.března?
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---

    tak me(pujcene prkno) a ma nova helma :-)
    REN_REN
    REN_REN --- ---
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Jen co ho vyfotim ho sem šoupnu :-)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    DO_ME_NICK_A: pochlub se prknem, ne?:)
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Tak prkno je doma....Ted uz jen to hezké počasí...Tak šup
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Ahoj všichni :-)... Hodlám být začátečníkem :-))) nechcete se nekdy jet se mnou projet a dát mi pár rad? (Za ktere budu naprosto moooc vděčná???) bydlim kousek od Stromajdy, ale klidne se nekam priblizim:-) Děkuji :-)))
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: Nezávidim, jízda s flatspotama je protivná, nechápal jsem kámoše co byl schopnej ujet 8 kiláků s naprostejma trojúhelníkama, nejvíc mu to řvalo a hlavně nejelo, že jo :D
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC:
    Tu chci a chci :D

    Dneska super pojezdenicko na hanspe.. Na koleckach se objevili nejake flatspoty :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: Karabina se kterou smontuješ celýho longa :) Všechny potřebný stranový klíče + imbus s křižákem jsou "zapuštěný" do těla karabiny (levej horní roh)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: pekny co je to pod sroubama v pravo od riseru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam