• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Jojo, je to z pod auta, přešel jsem silnici, hážu prkno na zem, že na něj doskočim a pojedu dál, ale bohužel jsem přední kolečka zasadil přímo do nějaký spáry, takže sme se skejtem nemohli pokračovat stejným směrem - já šel dopředu, prkno dozadu - zpátky do silnice... Normálně na ní projede tak jedno auto za pět minut, no a zrovna teď to byla nějaká skříňová dodávka, řídič nestihl nic :D Blbý je, že kdyby board stihl ujet ještě 20-30 cm, tak by ho kolo vzalo středem, prohnul by se na zem a pak zase narovnal, bohužel se kolo tý dodávky zaseklo mezi moje kolečko a prkno hned u trucku, výsledek vidíte...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    HONZINFLICEK: tohle vypada jako tlacene pod kolem auta :) popripade vybouchle koleso ve fakt velike rychlosi.... Tak hadam :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: fuckshit jak se ti to stalo??? s jedním truckem nevím, ale o dvě kolečka by mohli mít zájem slalomáři (koukám že mají ostré hrany)..ti montují jiné tvrdosti kol dopředu a jiné dozadu a často kola po dvou kupují
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    LUCKY_MAN: Madrid bamboo feather pen je supr, jezdilo se mi fakt dobře :)
    Bohužel před pár týdny:


    Jo, a nevíte, co se dá dělat se 3 kolečkama, a jedním truckem? :D
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    Projel jsem na FB longboard bazar ...a nic moc, tak to zkouším i tady:
    Koupím jetý long, typově něco jako tohle:
    nebo
    Kosmetické vady neřeším, sám mu pár šrámů jistě přidám. Cena od 2000 do 4000,-Kč...(??). Předem děkuji za nabídky (do pošty třeba).
    YNOR
    YNOR --- ---
    Nejaky starsi pintail, nebo nabidnete proste...
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    vedel bych, ale holcici spis, kdyztak posta
    YNOR
    YNOR --- ---
    prodá někdo long do dvojky? :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: no já ne :)
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: ok apdejtnuto!
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: kdo to ma fotit prosimte :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Tak jelikož soutěžil jen Audiac, už to nebudu dál tajit .)
    Prkna pro léto 2013 jsou hotový. Víc fotek na nástěnce. (Bylo by fajn, kdybyste mne s updatem nástěnky následovali .) Jsem si jistý, že u mnoha z vás došlo ke změně setupů :)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: jj vana jak ho*ado :D me archetyp prisel taky nezajimavej proto jsem ho vyradil. projizdel jsem 2012 best products tak jsem na these kola narazil. celkove tam byla spousta zajimavych veci. tezky se pro me zorientovat jelikoz je dneska takova kvanta produktu, ktere hlavne nemas ozkousene. ok diky za radu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: tenhle tvar chceš http://www.nelsonboards.com/images/mantaray/5.jpg .. to tě podrží
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: neříkám že je archetype blbý prkno, ale já bych to nechtěl, absolutně nudnej tvar, řešil bys zarážky aby ti nesjížděla noha apod... za mě na tohle ten Nelson Mantaray... kola: zase záleží jestli chceš víc slidovat nebo víc gripu ve sjezdu.. vem THESE a máš od obojího trochu
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: SNICKERS: koukal jsem jeste po http://snowpanic.cz/1582longboard-komplet-comet-archetype.html
    ale nikdy jsem tenhle tvar nemel pod nohama tak netusim :) z nize zminenych jsem zkousel jen wolfa a musim rict ze slidy na tom sli paradne. A s tou rychlosti to bude v mezich neb kolena uz nejsou co byvaly. pripadne jeste tip na kola k tomu?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    LOP4TA: A asi bych se fakt poohlídl po twintipu. Jestliže to chceš na slidy a jemnější dh tak se tyhle rakety (dost trefný označení imo) zas tak nevyplatí... čímž netvrdím že to jsou špatný prkna žejo to absolutně vůbec, jenom to je možná... možná prostě chceš něco jinýho a nevíš o tom ještě. (:
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: No jak říká SNICKERS, tady je každá rada drahá, Wolfshark je klasika, Rayne a Comet taky.) v případě koupě takovýhle sjezdový raketky rozhoduje u každýho jezdce spíš konkrétní délka a wheelbase, co ti vyhovuje už třeba víš z minulosti, pokud ne, chce to vzít nějakej zlatej střed, nic moc krátkýho ani dlouhýho..někdo má rád mírnější konkejv, někdo pořádnej..to už je taky na osobní preferenci .. já bych osobně vzal tohle http://www.nelsonboards.com/mantaray.html ten tvar je úžasnej, navíc je to twintip takže na slidování imho o moc lepší
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    LOP4TA: nemůžeš si vybrat špatně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam