• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    AUDIAC: vymenim za fireball 84a jestli chces a nemas je moc ojezdeny, ty jsou na me zas moc tvrdy ;)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    FLOE: jede jako drak dosival jsem ted druhou rukavici tak musim natrenovat slidy na obe strany :) a co noha?
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    AUDIAC: me se podarilo utrhnout i http://www.snowboard-zezula.cz/kolecka-sector-9-race-69-red/pn-41877 i za docela male rychlosti. a to jsou offset. spis uz mi to pak nejde vratit
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: mám tam fireball 81a a ony se i utrhnou, ale při tý rychlosti-nerychlosti to moc neslajduje :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: víc záleží na tom, jaký konkrétně máš kolečka, než na tom, jak jsou tvrdý..mám slidovací 78a landslidy nebo ještě klouzavější 80a morongy, oboje kloužou moc hezky
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: já jsem zacyklenej ve svym problému: bojim se jezit rychle, protože neumím slidovat a neumím slidovat, protože nejedu dost rychle :D a taky mam asi aktuálně měkký kolečka...
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: njn dlouho sem tam u vas nebyl :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: chce to udělat si vejlet :)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: prave solidni rychlost je potreba... kdybys videl jak je hradec placatej :D to je za trest
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: tak stačí běžná silnice (na úzkých stezečkách a cyklostezkách můžeš lehce sjet ze silnice když se to teprv učíš) s dobrý povrchem a aby to bylo poměrně z kopce, respektive chce to jet poměrně rychle aby ses to naučil v pohodě vracet:)
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: kezby byl prostor :) moc sirokych kopecku tu nemame. ale diky otestuju nekde po nocich
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    LOP4TA: chce se to dost uvolnit, najet do toho slajdu někde na nějaký široký silnici hezky v klídku a pak zase v klídku přenést váhu na zadní nohu a vrátit, musí v tom bejt plynulost, žádný trhaný pohyby
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: otocim to vzdycky o 180 :( ale povedlo se mi v tom jet s drzenim prkna ale uz sem to nevratil zpet zatizenim nohy
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Tip je - trénovat:) Je důležitý si do toho najet. Nervat to tam moc násilím - aspoň ne ze začátku. Mám dojem, že jak si najíždim a dávám ruku na zem, zatížim víc přední nohu, čímž docílim toho, že prkno jde do driftu plynule a nepřetočim ho moc, kdyžtak jen trochu abych neflatspotoval kola..když to chci pak vrátit, přenesu váhu na zadní nohu, čímž se prkno stočí zpět do směru jízdy.. s nějakýma superslidovacíma kolama se to imho naučíš snáz - utrhneš je v menší rychlosti a i po zpomalení to snáz vrátíš do směru jízdy..když si zpomalíš moc, nebo když budeš ze začátku moc pomalej, nepude ti to logicky vrátit, nebude na to energie..je celkem jedno jestli to budeš zkoušet bez držení prkna nebo s držením, ten průběh je podobnej..
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    SIMEC: prijemne videjko koukam ze uz to vracis na jistotu :) potreboval bych natrenovat. nejak tip jak na to?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    YNOR: většinou lanovkou :) když se dole seknu na pivě tak pak pěšky, 20 minut pohodový chůze :)
    YNOR
    YNOR --- ---
    SIMEC: z práce je to horší co
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HEROLD
    HEROLD --- ---
    surfing?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam