• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SHADY: já tě nekritizuji, mě se to líbí, ale rád bych aby to byl alternativní sport či zábava pro skatery nebo surfaře, aby to mohlo mít takový status a ne aby se z toho stal povinný doplněk Jungovy červené knihy.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SHADY: bohužel se to ale prezentuje na lidech který na prkně nejezdí, jezdit neumí a jezdit nechtějí jako easy projížďka nebo nedejbože jako nějaká forma jogy. To už bylo i na mě moc. Přijde mi to jako docela dobrý dopravní prostředek a překonávání vzdáleností a asi se člověk snadněji dostane k větším rychlostem, stabilitě a pohodlnější jízdě do kopce. Ale cena je ukrutná a vypadaj dost jako klauni ti co to ukazují na videích co jsem viděl :-)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHADY: "uříznout list a nasadit tam tu gumovou srandu" (AUDIAC). hipster surcharge je chtít za kus klacku čtyři litry :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHADY: co to je za klauni? to je fakt hipster surcharge jak hovado. to už je lepší koupit za litra pádlo na paddleboard (http://www.ebay.com/...ddle-Board-Paddle-Adjustable-/370729262830?pt=UK_Surfing&hash=item56512f9eee), uříznout list a nasadit tam tu gumovou srandu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SQUATBOSS: www.longboardshop.de nebo i chlapík z boneshakeru mi povídal že to dělá..
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Land Paddle - Kahuna Big Stick - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=NEv8xO5cbfo&feature=player_embedded

    Nevíte kde sehnat tu tyč, kterou se odráží?
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    tve co na tom delate ze to mate jako spotrebak :D kolecka beru ale prkno vydrzi dlouho, rozhodne dyl nez folie teda, chapu to u skejtu kde se s nim skace a grinduje ale u longu??
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    ESY: manual ne? :)
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: ok zkusium zvetsit rychlost :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: nemusíš, grind it hard :)
    ESY
    ESY --- ---
    LUCKY_MAN: tak to ma bejt :) jen ja stim double dropem ted musim ty obrubniky obcas vynechat :D
    LUCKY_MAN
    LUCKY_MAN --- ---
    ESY: Po roce začátečnického ježdění mi jako spotřebák přijde vlastně všechno. Prkno otlučený na předku a zadku, trucky a spodek prkna od obrubníků apod. (přece nebudu furt slejzat,že), ložiskám dávám taky za uši (viz vaše debata níže....prach, semtam krapet vlhko,...), na prvním prkně který zdědila mladá teď čerstvě měněný bushingy...uf... jen ty kolečka jsem nestihl ojet :-)
    ESY
    ESY --- ---
    jinak radsi dotaz k jinymu tematu.
    driv se tu resil mongo style. Jak dlouho vam trvalo nez jste se vnem cejtili komfortne.. ja se parkrat snazim odrazit za pomaly jizdy a malem jsem prisel o nohu, nebo prkno.
    ESY
    ESY --- ---
    SHADY: prkno je spotrebak az znicim to co je na spodni strane, nesjpis bude mit to prkno pred pohrbem :D
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Jo díky moc :-)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SQUATBOSS: na obrázku je teda zrovna řešenej bushingem :)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SQUATBOSS: v eshopech třeba foot stop
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    http://vimeo.com/30324938 Čaj, mám docela debilní dotaz, OT...
    Jak se říká té ,,zarážce" viz. obrázek?

    Díky.
    ESY
    ESY --- ---
    SHADY: neak urcite. je to celkem fajn material. popravde cenu jsem neresil :) chctel jsem prkno dle mojich predstav:)
    ESY
    ESY --- ---
    SHADY: nn je to folie.

    BECKOU: nn nechal jsem si unej teda delat komplet prkno na prani stim ze jsem si i nechal nakreslit vlastni design. bylo to za 350 navic :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam