• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    ESY: já mam oboje a doporučuju, oboje je sranda
    ESY
    ESY --- ---
    BECKOU: kdyztak se zeptej mam jednu nabidku ale rad uuslysim dalsi :))

    ja mam longy dva a jsem spokojenej :) jen to chci zkusit na par pojezdu :D
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ESY: ma to kamarad a jenom na to nadava :D ale jestli chces zeptam se ho jestli nechce svuj prodat, touzi po longboardu ;)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    chtel bych svoje firebally incenda 84a vymenit za neco mekciho na pojezdy bez slidu...bylo mi nabidnuto toto, co myslite? http://socalskateshop.com/index.php?l=product_detail&p=21643 (kdyz pomineme barvu :D)
    ESY
    ESY --- ---
    MAFIRE: supr :) ja premejslim ze si zkusim koupit freeboard
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    ESY: dik uz je moje ;)
    ESY
    ESY --- ---
    MAFIRE: na fb v lb bazaru https://www.facebook.com/groups/121167151306558/ nekdo prodaval desku
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Koupim wolfsharka Prodavate nekdo nebo vite o nekom?
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    Ahoj, poradil by mi prosím někdo jaké lepidlo se nejběžněji používá při lepení dýh na desku ? Něco jsem zkoušel, ale furt to není ono.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    ESY: trucky by měly bejt imho utažený stejně, když chceš aby zadní točil míň, měl bys to řešit jinejma bushingama, truck má bejt totiž utaženej jen tolik, aby se nekvedlal..když to přetáhneš, stává se z bushingu mrtvý bushing
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Oba mám tak, aby mi zůstalo asi 5mm když prošlápnu desku co to jde :)
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    nekde jsem cetl, a taky se podle toho ridim, predni povolenejsi a zadni utazenejsi kvuli stabilite...
    ESY
    ESY --- ---
    Dotaz! Jak mate utahly trucky.. Driv jsem prevazdne jel long distance pushe a pumpoval :)
    Presedlavam ted spis na neaky mensi kopecky a casem chci na vetsi, tak se jen ptam. Predni, zadni - vic / min / stejne ?
    STU
    STU --- ---
    au au au... moje oci!
    MALIPRINC
    MALIPRINC --- ---
    Vimenim prkno cca 120 cm za neco kradsiho. Klidne i normalni skate nebi neco mensiho . Tohle ma dost velky flex . Foto mam v mich inzeratech vimenim ci prodam dik
    EZZOP
    EZZOP --- ---
    AUDIAC: Tak jestli tam zas nekdy pujdes,dej vedet. Bydlim pod kopce,takze se rad pripojim.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: na freeride do vyšších rychlostí příp. downhill bych jiný než precision trucky nechtěl, je docela znát eliminace drobných niancí a nepřesností v porovnání s těma běžnejma litejma truckama..kromě naprosto lepších jízdních vlastností se to projevuje např i v životnosti pivot cupu, kterej se na všech obyč truckách vykvedlá po pár jízdách..u longbirdů, se kterýma jsem najel už cca 2500km, tam stále neni ani minimální vůle, což je úžasný..na normální městský ježdění, kde trucky dostávaj zabrat chodníkama atd, příp na freestyle nebo agresivní freeride bych je nebral, protože tam by mi bylo líto je likvidovat, do vyšších rychlostí, nebo na longdistance pushing je to pak úžasná a spolehlivá věc
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: ty je vozíš, viď? je tam fakt až takovej rozdíl v jízdním projevu, kterej by aspoň částečně ospravedlnil tu cenu?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SHADY: jj, třeba tohle jsou prostě "Foxy" bez lišky.
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: ano, vyráběj se i kvalitní pracovní rukavky:) ty druhý jsou tak na lopatění uhlí
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SHADY: cena trucků na one15, rozdíl mezi light a full je v tom, že light neni komplet provozuschopnej kit..potřebuješ full
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam