• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    ESY
    ESY --- ---
    GARFIELD: Ok to zni jako validni argument.. Je fakt ze s dobrejma truckama na carving máj občas brutalni tocivost skombinovanou s flexem :)


    CHORBON: Staci si koupit s patkou Nebo si ji tam pridelat a chodnik das.. A kdyz jedes rychlejc das to i na hulvata bez patky :D
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    GARFIELD: ale kdyz mas neco suprdroplyho tak mas problem sjet i z chodniku na silnici a to je v doprave bezna prekazka nedas proste ani 10cm patnik...a ze te budou bolet nohy?no tak je aspon namakas a spalis nejaky kalorie
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    CHORBON: tak ja mam sam pintail a slidoval sem na nem i jezdil "long-distance" po Barcelone. Jasne, ze to jde, ale po par km te bolej nohy vic, nez by museli - pokud bych si kupoval prkno na dopravu, posadim ho, co nejniz zemi.

    ESY: uplne nesouhlasim, protoze ten muj pintail ma vybornou flexibilitu a perfektne se na nem carvuje z mirnejch kopcu (kde nemusis brzdit) - v tomdle fakt vede
    ESY
    ESY --- ---
    CHORBON: na long distance chces prkno co nejniz k zemi nejlip v double dropu.
    na dance chces neco sirokyho.
    na freeride a freestyle chces neco s patkama.
    na kopce/slidy chces neco nejlip s w konkavou co te bude drzet a nepusti ti nohy.

    opravdu nevidim v pintailu zadnou vyhodu :) mozna ze se da pouzit jako zehlici prkno :D
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Kazdej nepotrebuje jezdit bomby a delat hustokruty slides, pintail je zaklad ja mam starou rybu a je to v poho, dulezity je jak se na tom prkne jezdec cejti
    ESY
    ESY --- ---
    SCUBA: pintail je vetsinou jenda znejhorsich voleb zacinajici longboardisty :D ten tvar se nehodi vesmes na nic :D
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SCUBA: hele dobry to je jestli to je trosku vyssi tak budes mit aspon namakany nohy... Ale jinak je peknej a cena taky ok, snizit to muzes pak treba mensi podlozky nebo treba mensi kola to se pak musi zkusit
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    SCUBA: pintail je na todle bohuzel nevhodny, doporucuju to prehodnotit (mluvim z vlastni zkusenosti, taky mam pintail :)
    SCUBA
    SCUBA --- ---
    GARFIELD: no ja bych rad pintale, tak nevim jestli v tyhle variante prkna neco nizsiho bude...?
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    SCUBA: na projizdky to vypada moc vysoky, budou te bolet nohy z pushovani
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    ESY: asi bych s sebou projistotu vozil sadu nahradnich pantu a sroubovak :D ale jinak se mi to fakt libi, slozeny vypada jako uplne norm long
    ESY
    ESY --- ---
    BECKOU: vypada to sympaticky :) koncept se mi libi. bojim se ze stim pakrat dropnes obrubnik a muzes kupovat novy prkno
    SCUBA
    SCUBA --- ---
    Ahoj vsem, muzu poprosit o konzultaci/radu co rikate na tohle? https://touch.trademe.co.nz/listing/view/720431515 chystam se zacinat, podle nastenky to ma vse co je tak nejak prumer, cena je x17kc. Doufam, ze ten link pujde v cr. Jinak ucel je spis projizky na delsi rovne trase a do budoucna nejaky ten kopec, ale zadny kule. Na slide je podle toho co jsem cetl neco uplne jineho, ale s tim jsem v pohode. Diky
    BECKOU
    BECKOU --- ---
    hej co si myslite o tyhle srande?
    Foldable Commuter Longboard by SNAP Skateboard | Folding Campus Longboard
    https://www.youtube.com/watch?v=pR-SimaATHc
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Jsou to tyhle
    Lost Sub Scorcher Surfskate | REAL Watersports, Inc.
    http://www.realwatersports.com/lost-sub-scorcher-skateboard
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Prodam kolecka black sheep 62mm, tvrdost 92a mel jsem je na prkne co jsem kupoval a jsou asi vhodny na slide nebo tak coz ja nevyuziju, kdyby nekdo chtel tak pisnete do posty treba
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Co si myslíte o koupi tohodle pro začátečníka dancera:
    Longboard Tsunami 37 Prodám použitý longboard Tsunami. - Sbazar.cz
    http://www.sbazar.cz/728274934/detail/5779398-longboard-tsunami-37-prodam-pouzity-longboard-tsunami
    beztak to prodává někdo odsud.. :)
    DVS
    DVS --- ---
    Zdar, někdo nejaky tip na fajn longboard puldenni trip? Okolí Prahy nebo Kadane nebo Krušné hory? Dík.
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    CHORBON: hele raci mi rekni kdy vyrazime:]
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    CHORBON: :-) dík za námět, ale obávám se, že budu potřebovat trochu oficiálnější verzi :-) nicméně jsem už nejspíš sehnala, takže třeba příští příspěvek do diskuze bude pozvánka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam