• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Jsou to tyhle
    Lost Sub Scorcher Surfskate | REAL Watersports, Inc.
    http://www.realwatersports.com/lost-sub-scorcher-skateboard
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Prodam kolecka black sheep 62mm, tvrdost 92a mel jsem je na prkne co jsem kupoval a jsou asi vhodny na slide nebo tak coz ja nevyuziju, kdyby nekdo chtel tak pisnete do posty treba
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Co si myslíte o koupi tohodle pro začátečníka dancera:
    Longboard Tsunami 37 Prodám použitý longboard Tsunami. - Sbazar.cz
    http://www.sbazar.cz/728274934/detail/5779398-longboard-tsunami-37-prodam-pouzity-longboard-tsunami
    beztak to prodává někdo odsud.. :)
    DVS
    DVS --- ---
    Zdar, někdo nejaky tip na fajn longboard puldenni trip? Okolí Prahy nebo Kadane nebo Krušné hory? Dík.
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    CHORBON: hele raci mi rekni kdy vyrazime:]
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    CHORBON: :-) dík za námět, ale obávám se, že budu potřebovat trochu oficiálnější verzi :-) nicméně jsem už nejspíš sehnala, takže třeba příští příspěvek do diskuze bude pozvánka...
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    MIISHA: moc bych to neresil, sehnal ceny at je o co zavodit a udelal to v tyhle rezii...
    LOST.TV - ...Lost SurfSkates Downhill Race at Trestles
    http://www.youtube.com/watch?v=7p0AlUfHAPk
    MIISHA
    MIISHA --- ---
    Ahoj, najde se tu někdo, kdo pořádá/pořádal nějaký longboard session/závod/akci a měl by zájem nám trochu pomoct? Provozujeme hudební klub v Peci a kolem toho pořádáme různý sportovní akce (in-line, slackline atd.). Takže většinou potřebujem někoho kdo má s organizací po technický stránce ideálně delší zkušenost - my k tomu vytvoříme zázemí, partnery atd., loni tu byl longboard meeting na Pomezkách, ale organizátory se mi nedaří zkontaktovat a nikde není ani žádnej výstup (foto, text), tak vlastně ani nevim jak to dopadlo. Dík za reakci m.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    STRONGPAJDA: jo jako dá se ale je to dost tvrdý pojezd. Skejtový desky obecně moc neutlumí žejo. Navíc ta kratší skejtová vzdálenost mezi truckama v porovnání s jakože dlouhým "wheelbasem" bude šíleně zatáčet jestli na to dáš longboardový trucky (ty s otočeným kingpinem). Ale na vyblbnutí to je super!

    Jestli to chceš předělat tak se rozhodni jaký chceš trucky (normální skejtový co budou víc zatáčet, to uděláš tak že tam dáš hodně měkký bushingy - to jsou ty gumy mezi šroubem a základem trucku; nebo třeba 150mm široký longový trucky který mají zas jakože větší stabilitu atd. Volně na netu informace o vlastnostech, řešili se to i tady určitě)... Pak nějak adekvátní velikost kol aby se ti to nekousalo o desku když budeš zatáčet. Možná bys pod trucky mohl ještě dát podložky co nadzvednou prkno nad zemí. Je to celkem alchemie. Chce to trošku prozkoumat a ošahat si někde jaký by to bylo a jak by to jelo

    A k tomu bazaru - tam určitě seženeš něco dobrýho pro tvý potřeby, longboard bazar na facebooku třeba je docela dobrý výchozí bod.

    Hodně štěstí
    STRONGPAJDA
    STRONGPAJDA --- ---
    jsem lama, takže prosím buďte hodní...

    mám doma starší klasickej skejt, ale rád bych ho předělal na "long" s většíma kolečkama na dopravu po městě.
    nějaká rada kde začít, případně jestli to má smysl? nebo je lepší koupit bazarovej hotovej long?
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    LOP4TA: simple longboards najde i na youtube v akci. typek zabiji
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    MARC_ELLE: http://www.sickboards.nl/cs/longboardy/1563-longboard-larry-old-school-dancer-osd-deck-only.html maximalni spokojenost ale je to bitevni lod aka zehlici prkno. zalezi jakej styl dancing myslis nejdou s tim moc veci typu kopni do patky chyt ve vzduchu a hod ultramegahyper flip. nicmene v teto delce se muzes prochazet az do aleluja. pripadne o 30 cm kratsi komodo. http://www.sickboards.nl/cs/longboardy/1565-longboard-larry-komodo-deck-only.html a toto je take vyzva. http://www.simplelongboards.com/aboutus/platypus/
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Sháním LB na dancing. Kdybyste náhodou htěli někdo prodat nebo doporučit.. ;]
    MOMO
    MOMO --- ---
    shanim nejaky lidi z Trutnova na jezdeni, uceni a nejakou vzajemnou motivaci, nekdo? :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Speed je dobrej predpokad pro speedcheck.. :) kdyz to tam prdnes tak vychytat jenom vahu rovnomerne rozlozit v tom "posedu" a jedes takhle klidne krasne az do zastaveni
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SNICKERS: 1. najedu si do něj, 2. prdnu to tam, 3. vrátim tak, že jdu nohama jakoby kontra předchozímu pohybu a to samý tělem.... problém nastává, když v tom chci setrvat dýl, že to přetočim - z velký části bude asi důvodem to, že to nezkoušim v takovejch speedech :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    jasný no. vracíš ten speedcheck tak že trhneš přední nohou nebo se ti to tam vrátí samo? správnej speedcheck je vracenej žejo, když ti slidujou jenom zadní kola tak to ještě není speedcheck
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SNICKERS: no mě taky přijde že to v tomhle sportu má každej hozený někam a nějaká pyramida skills nejde dost dobře postavit..kámoš třeba dává standupy v pohodě, ale přes rukavice neumí slidovat vůbec..speedcheck u mě OK, ale podrženej standup to je zkrátka horší, jde mi to jen trochu a jen za určitých podmínek..poprvý jsem se v něm projel na Lokostroji (a tak dobře jsem to zatím na jiným prkně nezopakoval), proto jsem se rozhodl pro Kushe (už aby přestalo pršet)..jestli to budu někdy líp dávat na jiným prkně? kdo ví, jsou to jen desky a Kush se neztratí .. tečka :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    nechápu proč tak hrotíte vybavení. jo mafire má dobrý argumenty, akorát se každýmu učí dobře na něčem jiným tak co. je sice divný že dáváš speedchecky ale ne standupy ale ok, to jenom potvrzuje jak jiný to každý má.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam