• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    DVS
    DVS --- ---
    Tak moje Vendulka to vzala po svém..... :)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    nice
    Longboarding Back to Texas
    https://www.youtube.com/watch?v=RfMzYRWo7K8
    STU
    STU --- ---
    HONZINFLICEK: drsny, ale bez toho brejku by to asi bylo horsi, takze win ;)

    SKADUWEE: mno... priste se domluvime na dyl a ty chranice taky nejak poresime
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HONZINFLICEK: jednou jsem se lehce naťukl a raději pořídil kvalitní rukavice ačkoliv slidy nedělám(alespoň zatím). Mé kosti jsou staré řídké a ruce jemné jak dětská prdýlka. Kulhám od námahy. Ono začít ve třiceti bez pohybu sportem jako je longboard je holá bláznovina :-D
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    SKADUWEE: No, bez rukavic už sem ho jezdit neviděl :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    HONZINFLICEK: No tě prdel.

    Já normálně chrániče nosím vždycky, takže by se mi to normálně nestalo. Ale tohle bylo na rychlo, že jsem se se STUem chtěl projet, když už má to prkno a přijel jsem akorát z práce a STU neměl moc času. Takže by mne zajet pro chrániče stálo většinu času. Příště si pro ně radši stejně zajedu.
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    SKADUWEE: Kámošovy pracky (ID MALEK) - říkal, že se rozhodoval mezi kotrmelcema v poli, nebo tímhle hendbrejkem na asfaltu :D Už to má zhojený ;-)

    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    GOLDEN_TEACHER: myslím si že o tom by sme se mohli dohadovat, já se spíš bojím že by se to správně zpět neslepilo, ale díky ;)
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    SKADUWEE: Chápu, ale to je ten základní předpoklad přes kterej vlak nejede: to lepidlo nepovolíš. :(

    A abych nebyl offtopic: wrauu, za chvilku si jedu si pro Madrin dream bamboo. Gonna grind that bitch really hard
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    GOLDEN_TEACHER: to by podle mě řešilo to že by se to ohlo a až potom seřízlo.

    Spíš mě zajímá jestli je možné to lepidlo "roztavit" a pak ohnout desku a nechat zase zashnout.
    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    SKADUWEE: To podle mě určitě nepůjde, vezmi si že ta deska je lepená z několika vrstev a ty by jsi potřeboval ty vrstvy oddělit a ohnout je potom všechny najednou a u toho nechat zatvrdnout. Vezmi si třeba nějakou knihu s měkkou vazbou, přidrž její konce tak aby se ti nehýbaly papíry po vrstvách a poté je zkus ohýbat. Udělá se ti tam boule, vnitřní vrstvy se budou kroutit a vnější napínat.
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    JANREITMAJER: Tyvole na senince se zabije :D
    STU: Jo jednou si nevezmu rukavice a mám rozmrdaný ruce :D

    Jinak jsem se chtěl zeptat. Budu teď seřezávat jednoho bambusovo-javorovýho pintaila na freeride. Chtěl bych mu udělat trochu kicky. Dá se nějak jetě to prkno ohnout? Třeba namočit nahřát zahnout a nechat uschnout? Nebo mi zůstane prostě rovný? :)



    JANREITMAJER
    JANREITMAJER --- ---
    SASH: tak to asi určitě Nová Seninka :) kousek od králičáku a starého města. začíná se nahoře na česko-polský hranici, určitě najdeš o téhle lokalitě na netu nejeden článek..
    STU
    STU --- ---
    tak boobam jezdi prdacky na tech slajdovacich kolesach :) skaduwee chvili delal spolecnost nez se dvakrat solidne vykosil :) uz si vubec nestezuju ze mam tuzsi bushingy a tolik to nezataci :D holt nemuzu krouzit kolem poklopu od kanalu a budu muset oprasit standupy na dotaceni zatacek, ale psina :)
    SASH
    SASH --- ---
    nejakej tip kam nejlip na prkno v Jesenikach? Idealne kolem Kraliku, Dolni Moravy, Male Moravy, Hanusovic...
    diky
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    MAFIRE: hele je to prototyp samozdrejme se pracuje na uzsi ale tohle je jen prvni verze
    CLASHER
    CLASHER --- ---
    DVS: kde presne ste byli na tripu :)
    STU
    STU --- ---
    tak jsem vcera poridil od kamika jetej ninetysixty boobam :) huray
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Super preju aby to fungovalo jak ma... ta podlozka mi prijde hodne omezujici.. ja na prkne nemam zadnou treba a kdyz mam velke kola tak jen ctvrt palce... tahle obri se hodi asi jen na pintaily..
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    CHORBON: ani ja tvoji:] to asi budem ze stejnyhomesta neee s tema napaditejma hlavama.]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam