• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SIMEC: strasne rad se zucastnim. Budu rad kdyz napisete take nejake predpokladane vybaveni, aby i zacatecnici jako ja vedeli jak se pripravit a zajistit material v predstihu. ;-)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SIMEC: tricka chci taky, jsem na ne ujetej z duvodu profesni deformace...takze pak posta .) jestli je to takhle, tak urcite ucast a dik za organizaci
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    VOJTEK: Budeme se snažit udržet cenu ryze symbolickou (pokud narazíme na nutný organizační náklady, tak aby je to pokrylo + Alex chce, aby byly památeční trika), bude se to taky odvíjet od počtu přihlášených lidí..nějaký přihlašování rozjedeme asi začátkem srpna, aby bylo tak nějak jasno s kolika lidma počítat.. zbytek bude na každým, tzn. ubytko a jídlo si každej bude řešit sám, na Lipně je tou dobou možností stále nepočítaně..kdyby to vypadalo, že bude lidí přes 50, budeme se samozřejmě snažit domluvit lepší price jak v kempu, tak v nějaký restauračce
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SIMEC: super nápad, do toho bych šel. nějakej hrubej odhad na kolik to vyjde?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Přijedete zajezdit na Lipno? S kámošem chceme udělat v září lnb camp, kdyžtak mrkněte
    https://www.facebook.com/events/327339834088791/?fref=ts
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    HONZINFLICEK: mne prijde zajimava :) jeste jsme nevideli konkavu ale
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: z toho prvního obrázku sem měl dojem, jako kdyby to prkno mělo mít hrozně krátký efp (v poměru s celkovou délkou desky - nebylo taky zřejmý, kde budou díry .)) ale na fotce to vypadá opravdu líp :)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    STU: Wow, to vidim až teď od tebe :D Jojo, hezký prkno mám :D ;-)
    STU
    STU --- ---
    HONZINFLICEK: koukam ze nazivo lepsi ;)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    SIMEC: On ten tvar je ve vysledku trochu jinej :-) Ale sem celkem napjatej jak se to bude chovat :-D Proc konkretne ti to pride odvazny?
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    jestli mate nekdo zajem muzu za hubicku udelat design podle vasich predstav...
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    HONZINFLICEK: a tyvole.) to je dost odvážnej tvar .)
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---


    STU
    STU --- ---
    tak to mate vic jak mesic naskok :D me to jejich malovani moc neoslovila. jaky mate motivy?
    HONZINFLICEK
    HONZINFLICEK --- ---
    Mě na ní teď někdy budou tvořit dizajn, tak počítám, že příští tejden bych mohl jezdit :)
    BELO
    BELO --- ---
    STU: měla by do pátku dorazit, tak jsem zvědavej
    STU
    STU --- ---
    BELO: a uz ji mas nebo taky cekas? :)
    BELO
    BELO --- ---
    STU: já jsem si ji taky od nich objednal :)
    STU
    STU --- ---
    tak jsem prave zaplatil zalohu za mayhem desku :) tesim se jak malej capart pred vanocema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam