• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    DVS
    DVS --- ---
    cus... potreboval bych par rad...
    Na podzim jsem si koupil longa, zatim jezdim jen tripy vicemene po rovinkach.... Jezdim sam, nemam kamose ktery by se tehle zabave venovali a proto mi chybí zakladni informace...
    Proto se ptám tady:
    1) pri rychlejsi jizde z kopecka se mi rozvibruje prkno az je nezvladatelne...
    2) rad bych konecne zacal poustet nejake kopecky.... tip pro zacatecnika, myslim kde?
    3) jak casto a jakym zpusobem se provadi udrzba prkna? prach? mazani (jak casto a cim)? dotahovani...a ja vlastne nevim co vsechno....

    Díky moc....
    btw, beru i nejaky dobry odkazy (v cestine prosim)
    STU
    STU --- ---
    btw. treti z prava je moje :) docela se na ni tesim

    fb
    STU
    STU --- ---
    BELO: na nauceni si porid urcite neco s dlouhym pukym pres konecky prstu ;)
    BELO
    BELO --- ---
    Čau,
    co si myslíte o těchto rukavicích pro někoho kdo se chce naučit slideovat?
    Dík

    BODLING
    BODLING --- ---
    jedem si
    TORUG
    TORUG --- ---
    Ahoj, potreboval bych se zbavit longboardu.. Nemam na to cas a stal jsem na tom asi 3x.. Za 2500 pro nekoho na zacatky si myslim, ze supr.. Jsem z prahy info v poste..

    BELO
    BELO --- ---
    SIMEC: děkuji za vysvětlení, mám o ty backing plates zájem, napíšu do pošty
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BELO: moc mi neni jasný, jak tebou uvedenej díl souvisí s dropthru.) btw: zbavuju se těhle od riptide, jsou nepoužitý http://www.sickboards.nl/en/accessories/2665-riptide-metal-dropthrough-backing-plates-102.html .. to patří zespoda desky, .. pro ty co nevědí, desky s d-thru montáží opravdu dostávaj záhul v místě šroubů, protože tlaky působící seshora tlačí na dost malou plochu a deska tam časem začne praskat (dřív, než když tam tahle podložka neni).. když se tam tahle podložka vrazí, tlak se rozloží na větší plochu -> do podložky...rozhodně větší plocha než osm matiček :) dost to prodlouží životnost d-thru desek
    STU
    STU --- ---
    pekny co vsechno se nevymysli... nebudeme prodavat krytky lozisek pred prachovky?
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    BELO: Dej si tam klasický podložky.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    BELO: kup si kus gumy v rempu nebo tam dej plat kuze
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    BELO: chranit diry na srouby?? a jak je muzes znicit? prijde mi to jako zbytecnost
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj, sháním tuto věc http://www.rogers-bros.com/...2011/stuff/vsig_images/rogers.bros-dh3-cover.plates-800_387_290_90.jpg

    mělo by to přijít z druhý strany drop through trucků aby to mimo jiné bránilo porušení těch dírek na šrouby...

    Nemáte tip kde to koupit, resp. vyrobit? Dík
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    SIMEC: jo to zni dobre jeste to tady pripomen pred tou akci at nezapomenu a vyrazime z LBC
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SCHEEZE: znáš tvrdost současných bushingů? jaký mají tvar? kdyžtak mi hoď foto do pošty
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SIMEC: a to urcim jak? :-) Mam proste takovy mekky pomerne vysoky cruisingovy prkno. Trochu ho chci pritvrdit abych mohl jezdit trochu rychleji a agresivneji, ale nejdriv bych se to mel naucit :-D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    SCHEEZE: super!:) sleduj událost.. co se týče toho vybavení, vem to, na co seš zvyklej..helma, kolena a rukavice jsou základ.. :) a správnou tvrdost bushingů v trucích :)))
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SIMEC: strasne rad se zucastnim. Budu rad kdyz napisete take nejake predpokladane vybaveni, aby i zacatecnici jako ja vedeli jak se pripravit a zajistit material v predstihu. ;-)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SIMEC: tricka chci taky, jsem na ne ujetej z duvodu profesni deformace...takze pak posta .) jestli je to takhle, tak urcite ucast a dik za organizaci
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    VOJTEK: Budeme se snažit udržet cenu ryze symbolickou (pokud narazíme na nutný organizační náklady, tak aby je to pokrylo + Alex chce, aby byly památeční trika), bude se to taky odvíjet od počtu přihlášených lidí..nějaký přihlašování rozjedeme asi začátkem srpna, aby bylo tak nějak jasno s kolika lidma počítat.. zbytek bude na každým, tzn. ubytko a jídlo si každej bude řešit sám, na Lipně je tou dobou možností stále nepočítaně..kdyby to vypadalo, že bude lidí přes 50, budeme se samozřejmě snažit domluvit lepší price jak v kempu, tak v nějaký restauračce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam