• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    MRTY
    MRTY --- ---
    MARC_ELLE: moc mekky kolecka?
    MARC_ELLE
    MARC_ELLE --- ---
    Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak na stand-up slide? Viděla jsem nějaký videa, ale pořád se mi nedaří to tam "urvat".. co bývá nejčastější chybou? malou rychlost, myslím, nemám..a s tím související: nemáte někdo nějaký chrániče, kterých se chcete zbavit? :)
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj,
    máte tip na místo (tak 100km kolem Prahy) kde se dá koupat a je tam nějakej slušnej asfalt/kopeček na ježdění?
    Díky
    STU
    STU --- ---
    DVS: na 1) je SKADUWEE expert :) porid si dobry chranice a utahni si tkanicky at ti neuleti tenisky ;) nebo si dej tvrdsi bushingy, pripadne dotahni - nemusis nijak razantne, uz pul otacky dela divy
    BODLING
    BODLING --- ---
    kdyby měl někdo zájem o mikču či triko,neváhejte napsat :-)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    DVS: 1. Pokud se ti to při vyšších rychlostech rozvybruje "rozwobluje" máš málo utažený prkno na vyšší rychlosti. Dá se to ustálit tím, že zatočíš na jednu stranu, ale taky se to nemusí povést a letíš :)
    2. Asi záleží kde jsi, mě celkem bavila šlechtovka.
    3. Co nejčastěji. Utahovat před každou jízdou. Ložiska, když už cítíš, že to nejezdí jako dřív / jako by mělo. Pokud máš dobrý ložiska, neměli by se zaprášit. Jinak několik rad jak čistit ložiska tu je. Zkus filtrovat. Nicméně ložiska by se neměli mazat vůbec a měli by fungovat tak jak jsou z výroby pořád. Horší je to že ty prachovky ten bordel nezadrží pořádně. Já je vždycky rozjezdil :))
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    STU: Kua ja bych bral tu druhou z prava:))
    DVS
    DVS --- ---
    cus... potreboval bych par rad...
    Na podzim jsem si koupil longa, zatim jezdim jen tripy vicemene po rovinkach.... Jezdim sam, nemam kamose ktery by se tehle zabave venovali a proto mi chybí zakladni informace...
    Proto se ptám tady:
    1) pri rychlejsi jizde z kopecka se mi rozvibruje prkno az je nezvladatelne...
    2) rad bych konecne zacal poustet nejake kopecky.... tip pro zacatecnika, myslim kde?
    3) jak casto a jakym zpusobem se provadi udrzba prkna? prach? mazani (jak casto a cim)? dotahovani...a ja vlastne nevim co vsechno....

    Díky moc....
    btw, beru i nejaky dobry odkazy (v cestine prosim)
    STU
    STU --- ---
    btw. treti z prava je moje :) docela se na ni tesim

    fb
    STU
    STU --- ---
    BELO: na nauceni si porid urcite neco s dlouhym pukym pres konecky prstu ;)
    BELO
    BELO --- ---
    Čau,
    co si myslíte o těchto rukavicích pro někoho kdo se chce naučit slideovat?
    Dík

    BODLING
    BODLING --- ---
    jedem si
    TORUG
    TORUG --- ---
    Ahoj, potreboval bych se zbavit longboardu.. Nemam na to cas a stal jsem na tom asi 3x.. Za 2500 pro nekoho na zacatky si myslim, ze supr.. Jsem z prahy info v poste..

    BELO
    BELO --- ---
    SIMEC: děkuji za vysvětlení, mám o ty backing plates zájem, napíšu do pošty
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    BELO: moc mi neni jasný, jak tebou uvedenej díl souvisí s dropthru.) btw: zbavuju se těhle od riptide, jsou nepoužitý http://www.sickboards.nl/en/accessories/2665-riptide-metal-dropthrough-backing-plates-102.html .. to patří zespoda desky, .. pro ty co nevědí, desky s d-thru montáží opravdu dostávaj záhul v místě šroubů, protože tlaky působící seshora tlačí na dost malou plochu a deska tam časem začne praskat (dřív, než když tam tahle podložka neni).. když se tam tahle podložka vrazí, tlak se rozloží na větší plochu -> do podložky...rozhodně větší plocha než osm matiček :) dost to prodlouží životnost d-thru desek
    STU
    STU --- ---
    pekny co vsechno se nevymysli... nebudeme prodavat krytky lozisek pred prachovky?
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    BELO: Dej si tam klasický podložky.
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    BELO: kup si kus gumy v rempu nebo tam dej plat kuze
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    BELO: chranit diry na srouby?? a jak je muzes znicit? prijde mi to jako zbytecnost
    BELO
    BELO --- ---
    Ahoj, sháním tuto věc http://www.rogers-bros.com/...2011/stuff/vsig_images/rogers.bros-dh3-cover.plates-800_387_290_90.jpg

    mělo by to přijít z druhý strany drop through trucků aby to mimo jiné bránilo porušení těch dírek na šrouby...

    Nemáte tip kde to koupit, resp. vyrobit? Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam