• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    JATRO
    JATRO --- ---
    vypadá, že si to hlídají
    Kdo nebyl v Blance, není cool. Další skejťáci sjížděli tunel a čapli je strážníci - METRO.cz
    http://www.metro.cz/...nel-a-capli-je-straznici-1xh-/co-se-deje.aspx?c=A141106_145712_co-se-deje_bel
    NEENA
    NEENA --- ---
    SUSMEN: kdyztak se ozvu, ale vcera prijeli statni (cca deset vecer), nastesti jen vystraha s tim, ze pokud se nevratime, spravni rizeni.. tak jsme radsi zmizli nejblizsim vylezem
    YORKI
    YORKI --- ---
    STU: rekl bych,ze pres noc lepsi.atmosfera a jistota,ze tam nebudou delnici.
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Ja bych jel v sobotu kolem pul desaty vecer, prida se nekdo?
    STU
    STU --- ---
    da se jedit přes den? nebo je lepsi vecer/v noci?
    YORKI
    YORKI --- ---
    Je to super a je to legal! ;)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    MAJDULE: pyramida je urcite mnohem vys nez letná.. ale mezi temi tunely se dá prolejzat
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    NEENA: já zkoušela z Letný kus od Sparty a tam se to ze začátku akorát rozjede, asi i víc než od Pyramidy, ale pak zase o to je brutálnější to stoupání a vylezeš jinou dírou u Pyramidy.
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    SCUBA: přesně tvrdý mýdlo (ne gel) nebo pánský suchý deodorant ;)
    NEENA
    NEENA --- ---
    nezkousel nekdo opacnej smer? usek z kopce mi prisel kratkej, ale mozna jen zdani, kdyz to jede ze..)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Leze se tam z křižovatky pod pyramidou a vylézá se druhou stranou v troji. Je to zhruba 6.5km tak podle skillu
    STU
    STU --- ---
    Prosim, poradte :)
    kdybych chtěl o vikendu projet blanku, kudy se tam leze? kudy se leze ven? jak dlouho zhruba trva jizda? mate někdo mapku? :)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    U mne Teda vrzal vždy jen pivot Cup když se namocil.. Jakýkoliv odmašťovac to spravi
    SVATY
    SVATY --- ---
    SCUBA: Mýdlo pomáhá, nový bushingy vržou vždycky :)
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    vem si mýdlo a obrus jim kingpin, bushingy, pivot cup a části hangeru který jsou v kontaktu s bushingama
    SCUBA
    SCUBA --- ---
    Podle filtru to tady jeste nikdo neresil, tak jsem mozna jedinej cita co to resi, ale taky vam tak brutalne vrzou bushingy? Premyslim o nejakem oleji, ale vzhledem k tomu ze vetsina bude gumu rozleptavat, tak tezko rict co pouzit. Resil nekdo?
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    Vzhledem k tomu, ze vas nemuze prekvapit zadna dira nebo auto, to i pres vyssi rychlost zvladne skoro kazdej. Jedem zejtra mezi 9 a 10 vecer...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    nic přelejzat nemusíte.. prudký to je v prostřední části
    NEENA
    NEENA --- ---
    SUSMEN: neboj, prej to neni prudky, nakonci dokonce trochu do kopce..)
    asi by se to melo jeste vyuzit :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SUSMEN: zatarasy musis prelezat. Objizdet se to neda :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam