• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    myslim, ze jsem prave nasel idelani darek k vanocum...pro sebe :))



    https://www.silverfishlongboarding.com/articles/press-releases/anvl-hanzo-factory-seconds-sale

    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    nějaká šance tam určitě bude
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    NILOR: a je sance v 70 skocit za jizdy z wobblujici desky do kufru?
    NILOR
    NILOR --- ---
    JATRO: jel jsem za autem když sem se držel kufru 70 ten kufr byl otevrenej v případě že se neco stane ..... vlastně byl sem dost posranej
    NILOR
    NILOR --- ---
    VOJTEK: doprdele
    JATRO
    JATRO --- ---
    VOJTEK: to v žádným případě nepopírám a ani nechci nijak naznačovat, že by jel pomalu... ale z toho gifu to opravdu vypadá o dost rychlejší
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    JATRO: myslim ze malokdo z nas tady vubec dosahnul takovy rychlosti, na videu to vzdycky vypada jako pohodovy vyjizdkovy tempo :)
    JATRO
    JATRO --- ---
    VOJTEK: na tom videu to vypadá o dost pomaleji, ale stejně....
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=5jv683DauH0 na půl jsem se zasmála, napůl je mi blbě z některých držkopádů
    NILOR
    NILOR --- ---
    JATRO: video hledal nekdo ?
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    JATRO: jj, z prdele klika a dobra reakce k tomu, nemuzu ted najit cely to video, rozhodne je mazec jak tam jeste prochazej ty chodci...

    tohle je taky slusna sekacka...typek fakt debil, kdo by to byl rek ze v kilu na mokry silnice se vymazne, vycet zraneni pod videem
    65mph Longboard Wreck
    https://www.youtube.com/watch?v=-ZUxPo7seZw

    JATRO
    JATRO --- ---
    tady se snad ani nedá mluvit o štěstí...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JATRO: no ty pičo,ten se podruhý narodil...
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    VOJTEK: zadám poptávku na tržišti, jestli se někdo nezbavuje přebytečného asfaltu, třeba jim něco zbylo přímo z Blanky :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    urednici by ji meli otevrit pro auta.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    MAJDULE: haha, než ouřednící něco vymyslí, stihnem si vykopat vlastní tunel .)
    JATRO
    JATRO --- ---
    přesně, udělal bych vstup na vlastní nebezpečí a nazdar... zakázané ovoce chutná nejlépe a akorát to tam táhne lidi co si chtějí zamachrovat či něco dokázat...
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    TSTONE: mám stejný názor, není to nic extra, ale zase je to možnost, kde si zajezdit, když prší. Byla otázka času, kdy to začne někdo řešit. Když to tak vezmeš, tak na netu najdeš články, kdo jezdil v Blance už v roce 2012, 2013 taky vyšlo, jak skejťáci brousí Blanku a nic se nedělo. Jako jela jsem s cca 20ti lidma, což přímo bije do očí, bylo to i na FB jako událost, ale už jen proto, že jsem věděla, že to bude naposled. I přesto, že nás potkali policajti předem i potom, nikdo nás nikde nehonil. Začali to řešit až na základě jiné bandy, která to jela o dva měsíce dřív a na základě které vyšlo spoustu článků a fotek v médiích. Tato skupina se v tunelu zdržela více jak hodinu, fotili se tam, dělali bordel a policajti už na ně na konce čekali s pokutičkou. Ale i tak nemá smysl hledat viníka, nakonec třeba naši Ouředníci vymyslí způsob, jak se tam dostat legálně ;).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam