• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    NILOR
    NILOR --- ---
    JATRO: video hledal nekdo ?
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    JATRO: jj, z prdele klika a dobra reakce k tomu, nemuzu ted najit cely to video, rozhodne je mazec jak tam jeste prochazej ty chodci...

    tohle je taky slusna sekacka...typek fakt debil, kdo by to byl rek ze v kilu na mokry silnice se vymazne, vycet zraneni pod videem
    65mph Longboard Wreck
    https://www.youtube.com/watch?v=-ZUxPo7seZw

    JATRO
    JATRO --- ---
    tady se snad ani nedá mluvit o štěstí...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JATRO: no ty pičo,ten se podruhý narodil...
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    VOJTEK: zadám poptávku na tržišti, jestli se někdo nezbavuje přebytečného asfaltu, třeba jim něco zbylo přímo z Blanky :D
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    urednici by ji meli otevrit pro auta.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    MAJDULE: haha, než ouřednící něco vymyslí, stihnem si vykopat vlastní tunel .)
    JATRO
    JATRO --- ---
    přesně, udělal bych vstup na vlastní nebezpečí a nazdar... zakázané ovoce chutná nejlépe a akorát to tam táhne lidi co si chtějí zamachrovat či něco dokázat...
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    TSTONE: mám stejný názor, není to nic extra, ale zase je to možnost, kde si zajezdit, když prší. Byla otázka času, kdy to začne někdo řešit. Když to tak vezmeš, tak na netu najdeš články, kdo jezdil v Blance už v roce 2012, 2013 taky vyšlo, jak skejťáci brousí Blanku a nic se nedělo. Jako jela jsem s cca 20ti lidma, což přímo bije do očí, bylo to i na FB jako událost, ale už jen proto, že jsem věděla, že to bude naposled. I přesto, že nás potkali policajti předem i potom, nikdo nás nikde nehonil. Začali to řešit až na základě jiné bandy, která to jela o dva měsíce dřív a na základě které vyšlo spoustu článků a fotek v médiích. Tato skupina se v tunelu zdržela více jak hodinu, fotili se tam, dělali bordel a policajti už na ně na konce čekali s pokutičkou. Ale i tak nemá smysl hledat viníka, nakonec třeba naši Ouředníci vymyslí způsob, jak se tam dostat legálně ;).
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    tve blanka je fakt lol, jezdi se to uz tak od zacatku roku pak nekdo napise clanek jak je to skvele a vsichni se muzou posrat, Blanka je pomala nudna a mokra, jako jednou dvakrat zazitek s industrialu super, ale je to presne tak jak tady nekdo napsal dokud se to drzelo pod poklickou tak bylo fajn
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    WELITELKA: ono se to za chvili zase uklidni a pres zimu bude kde jezdit...otviraj prej az v breznu
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    se mi zda ze se blanka proziva vo malinko vic nezli ta pannenska:]
    myslim ze tak hluboky uvahy nad existenci lidstva si ta dira fakt nezaslouzi, coz vzrustajici chuti k zakazanymu shredu nijak neubira:]
    jak jsme si tehda libovali na "zitra" otevrenou dalnici u bilyho kostela, gril v levym pruhu? jestli to zavdal i ben kristoválo nevim..mozna by se u toho zesral a naucil se dobre delat s fotosopem..ale asi by ho to bavilo a fotil by se u toho stejne jako my:] nabonzit se a tim dupat po kolegialite ke kamikum na ktery se prsi..protoze mu snad musi dotyct ze organizovana skupina jeho nasledovnikum bude chtet pomahat a bude je chranit cimz se jedina kulicka v lozisku neotoci:]..

    kdyze to otviraj?:]
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Ja tam byl, protoze jsem rodily Prazak a tohle jsem si nemohl nechat ujit. Dosel jsem tam ke dvema zasadnim poznanim. Proc jsem se zachoval jako blbec a sel tam sam, kdyz sam vim a apeluji na bezpecnost a kdyby se mi necoi vazneho stalo, mohlo to byt skutecne vazne.

    Jako druhe jsem si uvedomil ze nemam skill(mozna i vybaveni) na takovy teren a a hlavne ze na tomhle svete, potazmo v Praze, je tolik mist kde mohu trenovat(a musim), ze neni treba se poustet do relativne nebezpecnych veci.

    Treti vec co jsem si uvedomil ze je mezi nami(lidmi i longboardisty) spousta kretenu kteri fotku na FB uprednostnuji pred tim aby byli skutecne "cool" a svym kamaradum ukazali neco co by se jim mohlo libit. Asi jako bylo v 90. cool ze byl zlomeny zamek pod stalinem a dalo se tam vlezt. Dnes by to kazdej dal na FB a napsal clanek a ten zamek by byl vymeneny drive nez za 14 dni a meli bychom vsichni po prdeli.

    Doba je debilni a idiuotu spise pribyva :-D

    Jinak longboard salon byl fajn, utratil jsem tam spoustu penez a muzu trenovat ;-)
    ESY
    ESY --- ---
    DEFECTED: °taky jsem tam nebyl :((
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    ,,Kdo nebyl v Blance, není cool"
    jezdíme na Longu,aby sme byli Cool ?
    Tak to budu radši loser.
    Hlavne že je cool když se tam vyfoti blbeček Ben Cristovao :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    JATRO: kdyby misto zazdeni spis premejsleli o tom jak z nedostatku udelat prednost. co treba cedule s napisem: vstup na vlastni nebezci potazmo prejeme vam krasnou a bezbolestnou jizdu:]
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    Ten asfalt je novej, hladkej a pěkně vostrej. Ukážu ti zadnici, jestli chceš :-)
    JATRO
    JATRO --- ---
    VOJTEK: neříkám, že s tím souhlasím... spíš jsem se taky zasmál :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam