• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    VOJTEK: hele podle mě spíš stačí grafika a jestli nejsi nouma, nalepit a oříznout klasickým nožem na koberce. Jinak ano lze transparentní folie ale nejsem si jistý jestli se dělají v podlahové verzi (hodně odolná), to bych radši zkusil 2x přes sebe to podlahové lamino.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    VOJTEK: pokud chces jen chranit puvodni grafiku, existuje samozrejme i trasparentni
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SVATY: kazdy vetsi copycentrum ti takovouhle folii potiskne a orizne na pozadovanej format. akorat tam zajdi a rekni ze chces podlahovou s laminem nebo autofoolii. dostanes to na prenosce a kazdy prumerne sikovny dite si to nalepi samo (ja na to musim mit lidi :D ). nutny dodat grafiku v 300+ DPI a orezovou masku ve vektorech. s tim ti nekdo pripadne pomuze v grafickejch auditkach tady na nyxu. Pripadne bez ty orezovky nechat vytisnout jen obdelnik a oriznout az po aplikaci na desku.
    SVATY
    SVATY --- ---
    SKADUWEE:
    VOJTEK: Nějákej odkaz na tyhle folie ? Nic se mi nepovedlo vygooglit a zní to dobře :)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    tak taky hazim fotky, kdyz uz je o nem rec a aspon to tu trochu ozije...

    LY peacemaker 32
    independent trucks
    otang keanu 86a
    bones reds


    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    Tady vlastně je mladej a starej Gonnch. To Dynko je trochu porubaný no :))
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    VOJTEK: jen přemýšlím co s ním budu dělat :) jsem zvyklej z novýho goonch dublekick na super kicky a fakt úžasnou vaničku (radial conc. + minidrop za truckama), ta deska mě nechce pustit, ať dělám cokoliv a když tohle bude mít jen ten radial, tak si asi nezvyknu :)
    Ale třeba pro prcka nebo tak, to by vlastně šlo, takovej menší cruiser :) Dám tam kola jak hovado a bude .)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SKADUWEE: tak to neni o cem, serezat :)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    SKADUWEE: Ta prasklina je přes všechny vrstvy a zespoda jde vidět i přes tu samolepu (samolepa v tom místě rupla). To prkno je teď dvakrát pružnější (prasklina je někde ve středu trucků a když se pořádně o prkno opřeš tak slyšíš takový příjemný zvuk praskání, jen to nedává pocit jistoty, že můžeš vůbec sjet patník)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SKADUWEE: jj folie je fakt dobra, pokud pouzijes nejakou zatezovou (zteba na auta a pod) tak je to na vecnost. asi ted toho peacemakera taky prelepim, protoze ma hodne za sebou a puvodni grafika je dost sedrena
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SKADUWEE: mne v odobnym miste prasknul goatsucker od madridu (typove i kostrukcne hodne podobna deska) ale vsichni vsude mi rekli, ze pokud je to jen jedna dve vrstvy tak to nemam vubec resit...a meli pravdu, vubec to nevadilo nicemu dasliho pul roku co jsem to jezdil (a moc nesetril)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    btw. ta grafika :)
    Je to podlahová samolepa s podlahovým laminem a vydržela cca dva roky a pořád na tom prkně drží. Až ji sundám předpokládám že spodní vrstva sklolaminátu bude mít jen lehké škrábance. No stálo mě to asi 200 kč ten potisk :D
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    SKADUWEE: Když na to koukám, malinko asi protáhnu ty výřezy na kola. Ale jen malinko ať z toho není zase tenhle typ prkna a bude to samozřejmě top mounth.
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    VOJTEK: no pokud ty kicky ohnu tak to bude 29" doublekick. Klasická malý radial concave tam je už od originálu, ale jina je to prkno celkem rovný.

    Přemýšlel jsem dát ho na místo kde můžu měnit vlkost vzduchu. Do hodně vlhkého prostředí nazačátek, dát do nějaké formy vytvořené z planěk a zatížit. Za řekněme měsíc bych se pokusil změnit vlhkost vzduchi na co nejmíň. Nevím co to udělá s lepidlem, jestli se třeba uplně neznehodnotí, ale vím co mi vlkost v bytě udělala s mým prvním pintailem :) Vývrtku.

    Přemýšlel jsem nad něčím takovým. Původně to je 41 Ginko od Goonch. Červeně naznačné čáry ukazujou praskliny z boku a zároveň to prdlo i podélně zhruba do místa kde jsou ty praskliny vyznačené červeně. Vyšlo mi z toho 74 cm no :))





    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SKADUWEE: s profilem desky uz imho nehnes, ale na drevo jsem celkem drevo...treba nekdo zkusenejsi muj nazor vyvrati.

    takze ve vysledku budes mit 29" doublekick? dobry mimino, nahod pak fotku az to dotvoris :)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    VOJTEK: Budu teď řezat starýho goonche co mi prasknu u trucků na cca 29" tak jsem na něj zvědavej. Jen tedy je nějaká možnost jak již slepenou desku nějak naohejbat? Chtěl bych tam trochu kicky a zvětšit konkávu.
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    fakt nevim, co jsem si do ted kompenzoval 40" prknem...Peacemaker 32 rulez!!
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ATM: kdysi jsem videl video z bikrosky, ktera byla potazena asfaltem..to by byla parada!
    ATM
    ATM --- ---
    STU
    STU --- ---
    CHORBON: nahodou, to odlehceny prkno bych klidne do ruky obcas vzal :D tahan na zadech motorovku bych ale nechtel :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    NILOR: no nevim tahat bych se s tim nechtel
    NILOR
    NILOR --- ---
    mám svůj názor.. co si myslíte o tomto......................... https://www.facebook.com/epaddlecruise
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam