• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ATM: kdysi jsem videl video z bikrosky, ktera byla potazena asfaltem..to by byla parada!
    ATM
    ATM --- ---
    STU
    STU --- ---
    CHORBON: nahodou, to odlehceny prkno bych klidne do ruky obcas vzal :D tahan na zadech motorovku bych ale nechtel :)
    CHORBON
    CHORBON --- ---
    NILOR: no nevim tahat bych se s tim nechtel
    NILOR
    NILOR --- ---
    mám svůj názor.. co si myslíte o tomto......................... https://www.facebook.com/epaddlecruise
    STU
    STU --- ---
    WELITELKA: taky jsem byl vcera na vanocnich trzich u nas a potkali jsme particku prkynkaru, bohuzel jsem domu dorazil moc pozde na pojezdy, ale pocasi si skoro rika o nejaky to protazeni lozisek :)
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    jsem to nska uz nevydrzela..nejvetsi trapnosti na dvacatym prosinci jsou uplne vsechny vlocky co zaspali nebo ja nevim..
    ne ze by nebyla zima..to je, ale po mesici byl druhej relativne sussi den takze se nedalo jinak.]
    novym postrehem teda je ze ubylo slimejšů, ktery naprosto uspesne suplujou tuny "destovek" ...jak muze mit zizala jeste zmrdanejsi jmeno to nepochopim.


    ..kvalita celyho prispevku je snizena na minimum protze jsem vam asi jenom chtela rict ze jsem desne nasrana ze nesnezi:] a ze ve vesci jsem si prisla nska jak blazen:]
    NILOR
    NILOR --- ---
    jinak zbyla mi deska ta zakulacená kdyby nekdo měl zájem
    /files/000/013/1300350_339aec6db35a1511a0c9/original.jpg"attachment-list">
  • long 2x NN.jpg (541 kB)


  • TSTONE
    TSTONE --- ---
    VOJTEK: hele nechci dělat mega chytrolína takže poslední koment k tomu ale v Amstru co já si pamatuju chčije celkem dost a droplá deska jak je známo ti jaksi nohy nekrejeje proti odpadu vody od koleček
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    TSTONE: do amstru
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    VOJTEK: hele proti gustu, podle me libovonej topmount s patkou bude proste lepsi, ale na tomhle se bude dobre pushovat takze jestli to mas do hradce tak super
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    TSTONE: praveze triky kruty...jo chci to do mesta kde neni jedinej kpec, takze mne vyhovuje
    ANVL : HANZO
    https://www.youtube.com/watch?v=v5t7xnmADig
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    VOJTEK: hele nemam ale podle me je to naprosto nefunkcni mozna downhill na tom bude dobrej ale myslim ze je to meky na douwnhill, ale zase jestli se chodis vozit do parku tak dobry ale to asi kazda deska

    ale kdyz to shrnu: droply takze stabilnejsi, stojis strasnej kus od trucku takze slajdy pujdou blbe, ta patka podle me nebude moc dobre pouzitelna, nevim jak je to dlouhy ale rekl bych ze dost a taky jako ehm kdyz to nastrelis tak tu patku proste musis zlomit, na skejt triky nahovno, manual asi pujde
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    TSTONE: mas zkusenost nejakou? mne se to minimalne libi designove, takze o kdyby to melo bejt na ozdobu nakonec, tak do toho asi stejne jdu
    TSTONE
    TSTONE --- ---
    VOJTEK: to nechceš snad ani za darmo
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    myslim, ze jsem prave nasel idelani darek k vanocum...pro sebe :))



    https://www.silverfishlongboarding.com/articles/press-releases/anvl-hanzo-factory-seconds-sale

    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    nějaká šance tam určitě bude
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    NILOR: a je sance v 70 skocit za jizdy z wobblujici desky do kufru?
    NILOR
    NILOR --- ---
    JATRO: jel jsem za autem když sem se držel kufru 70 ten kufr byl otevrenej v případě že se neco stane ..... vlastně byl sem dost posranej
    NILOR
    NILOR --- ---
    VOJTEK: doprdele
    JATRO
    JATRO --- ---
    VOJTEK: to v žádným případě nepopírám a ani nechci nijak naznačovat, že by jel pomalu... ale z toho gifu to opravdu vypadá o dost rychlejší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam