• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    SHADY
    SHADY --- ---
    GANCARCIK: já od doby co jezdím vím, že si jednou koupim Tesseracta. Jasný ta Kanthaka je vlastně delší skejt s mikrodropem .) Já jsem na konvenčnější tvary longů :)
    No hele STU chtělo by to ty desky vyzkoušet.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    SHADY: Kamos prave Kanthaku ma a na vyblbnuti je uplne skvela :) premyslim, ze si ji taky poridim jako druhy prkno :)
    SHADY
    SHADY --- ---
    GANCARCIK: myslím že na freestylek. Taky bych bral tu Kanthaku, nebo Tessie. Ale ještě jsem nejel na něčem co má plný patky a je to větší než 60 cm :) Já mám twinkick od Goonche a to je vlastně tvarově Tessie.
    SHADY
    SHADY --- ---
    STU, VOJTEK: jj Blood Orange Liam Morgan formula 82a 60x31 mm
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Kanthaka je z nich tak nejzabavnejsi :) ale i Tesseract ujde :) podle toho na co bude :) ja bych bral Kanthaku .)
    STU
    STU --- ---
    VOJTEK: ja jezdim orangatangy cage 80a a shady blood orange liam morgan 82a tusim... jinak bezne nas najdete spis na kopci, v tom skateparku jsme měli spicha s kámošem co jezdi bmx
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU: hezky! co jezdite za kola?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    STU: se nediv na jejich domacim hristi... longboard neni narozdil od skatu tak uplne na slidovani na rovine :-) ale muzes si na nej zkusit dat naky techslide kolecka :-D nebo rovnou skatovy :-D
    STU
    STU --- ---
    jsme byli vcera se shadym trenovat standupy ve skateparku. tomu sycakovi uz to docela jde... v prubehu cekani na shadyho a nejakym tom lehcim utrhnuti slysim jak si kluci zacali vypravet neco o standupech a ze je to docela v klidu... tak jim rikam at si to zkusi, at si udelaj nazor... no nedavali to chlapci vubec, nejdriv je prekvapila vaha, zejo .... no pak si vzaly skejty a zacali tam malovat... to neni fer jak je to na tom skejtu jednoduchy :D
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    jsem netusila jakou obri radost mi udela novej clen v my flotile:] jsem k nemu prisla tak trochu jak slepej k houslim, tak nejak j'jsem ho zanedbavala a stal v koute..ale ted dostava tri dni napit..a jsem fakt nadsena..
    madrid madmax bigfoot, wconcave je neskutecne pohodlna, takova prostornejsi..nebo spis pestrejsi co se pohybu tyce:]
    http://prodimg.snbz.cz/shop1/madrid-madmax-bigfoot.jpg
    jsem zvedava co vydrzi, musim rict ze po intenzivni minuly sezone je bambus dost vyrychtovanej, ovsem bez vetsi ujmy prezil dvakrat prejeti autem:]
    spicka u trucku se teda temer rozpadla, ale vzpomela jsem na stary dobry devadesatky kdyz todle "brneni" bylo k dostani v krame..ja to vytiskla na 3d tiskarne..tak su zvedava co to vydrzi..plus ten tank konecne zvednu na zadni.]

    konec pochvalovani se:]
    SHADY
    SHADY --- ---
    HARVIE: Ty kolečka na Pražský kostky dobrý :))
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    SHADY: souhlasim s husinou..cruisrik s takovejma independentama skejtovejma..kdo by se nezjezil.]
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    SHADY: asi protoze sou nestabilni :-D ale na tomhle prkne snad neni jedinej pouzitelnej dil...
    SHADY
    SHADY --- ---
    nevím proč ale z longboardů se skejtovýma truckama mám husinu :D
    MUFF
    MUFF --- ---
    Offnyx kamarádka prodává longboard:
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Longboard GLOBE Diamond Wedge 36" / Praha / 2800 CZK ]
    Kdybyste o někom věděli, kdo by měl zájem, tak ať prkno zbytečně nezahálí.

    Díky.
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    SHADY: to teda! x)
    MIKVE
    MIKVE --- ---
    cauz, dnes od 16 hodin na pumptracku v modřanech..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam