• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    STU: za me overlanda, je to hodne lehka luxusni deska s idealnim tvarem pro me :) zalezi co jezdis ty, tess je univerzal ale je hodne tezkej a ma naprd patky na skatove triky, urizlej tess jedine na downhill protoze jinak tu druhou patku proste vyuzijes prinejmensim na nosemanualy, kanthaka je vlastne levnejsi overland- uzsi delsi (alespon co si pamtuju) mirne tezsi, mirne levnejsi - ethos jsem nejezdil, absence predni patky, dobra cena (predpokladam)
    SVATY
    SVATY --- ---
    STU: Oboje zmíněný kolečka spíš spadají do kategorie pro zkušenější jezdce. Především teda ty cage. Morgany je celkem easy utrhnotu, ale dost brzdí slidy takže potřebuješ větší rychlost aby ses trochu projel a navíc strašně lehce flatspotujou, dost nevhodný na učení. Doporučuju Remember hoots, Cult chronicle (creatory už kloužou až moc), cadillac swingers... Na učení podle mě mnohem lepší volba :)
    ICI
    ICI --- ---
    já teď koupil tyhle cadillacy bez slicku a klouzou az moc
    Kolečka Cadillac Swingers 70Mm/78A blue | Snowboard Zezula
    http://www.snowboard-zezula.cz/kolecka-cadillac-swingers-70mm-78a-blue/pn-58646
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    SHADY: ok, tak blood orange mozna...treba cult centrifuge celkem drzaky, jiny neznam..
    SHADY
    SHADY --- ---
    STU: tak ty otangy jsou 80a ne?

    VOJTEK: jj ty blood orange. Nebo jsem slyšel že výborný na to aby to klouzalo všude jsou Cult Classic nebo Conventer. Ale nikdy jsem je neměl obutý.
    STU
    STU --- ---
    VOJTEK: tak to zkus spis ty blood orange... ty orangatangy desne lepi ;) az mivam v zatáčkách strach z géček ;)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    MAFIRE: zalezi jak kde imho, treba nekde na aljasce klouze skoro vsechno, ale po hovne se tam neskouznes,...
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    VOJTEK: obavam se ze krom hovna nic měkkyho na rovině neklouže ;)
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU:
    SHADY:
    dik za tip, potrebuju ted neco relativne mekkyho co kouze i na rovine, asi se necham inspirirovat
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    VOJTEK: Moonshine Hooch
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU: bral bych tesseracta, podle me neuniverzalnejsi...osobne mam ted spadeno na podobnej tvar...asi tohle, ale casem...


    SHADY
    SHADY --- ---
    GANCARCIK: já od doby co jezdím vím, že si jednou koupim Tesseracta. Jasný ta Kanthaka je vlastně delší skejt s mikrodropem .) Já jsem na konvenčnější tvary longů :)
    No hele STU chtělo by to ty desky vyzkoušet.
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    SHADY: Kamos prave Kanthaku ma a na vyblbnuti je uplne skvela :) premyslim, ze si ji taky poridim jako druhy prkno :)
    SHADY
    SHADY --- ---
    GANCARCIK: myslím že na freestylek. Taky bych bral tu Kanthaku, nebo Tessie. Ale ještě jsem nejel na něčem co má plný patky a je to větší než 60 cm :) Já mám twinkick od Goonche a to je vlastně tvarově Tessie.
    SHADY
    SHADY --- ---
    STU, VOJTEK: jj Blood Orange Liam Morgan formula 82a 60x31 mm
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    Kanthaka je z nich tak nejzabavnejsi :) ale i Tesseract ujde :) podle toho na co bude :) ja bych bral Kanthaku .)
    STU
    STU --- ---
    VOJTEK: ja jezdim orangatangy cage 80a a shady blood orange liam morgan 82a tusim... jinak bezne nas najdete spis na kopci, v tom skateparku jsme měli spicha s kámošem co jezdi bmx
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    STU: hezky! co jezdite za kola?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    STU: se nediv na jejich domacim hristi... longboard neni narozdil od skatu tak uplne na slidovani na rovine :-) ale muzes si na nej zkusit dat naky techslide kolecka :-D nebo rovnou skatovy :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam