• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    HARVIE: jenom jedna lyze asi taky dobry :) https://youtu.be/_4vXJelNuW8?t=34
    HARVIE
    HARVIE --- ---


    Bude snadný vyrobit...
    STU
    STU --- ---
    Jsem se dneska stavil u mayhemaku a vypada to ze to bude misto tese custom :-)
    DVS
    DVS --- ---
    Třeba začínat brzy... Zdravime z Kitzbuhelu :)

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STU: to máme, ale letos tomu moc nedávám, volnej čas trávim na bajku a na longu jezdím jen na pivo :D
    STU
    STU --- ---
    no tak v tom pripade nalozim shadyho do auta nekdy a pojedem :D podle vseho tam mate paradni spoty
    SHADY
    SHADY --- ---
    UNCLE_JIMBO: furt stuovi říkám ať se jedem podívat do těch varů (perninku a podobně).
    Jsme na facebooku v longboarding krušné hory, pořád tam hlásaj jak jdem jezdit, ale my to máme přes 100 km a taky jsme pod krušnejma sakra :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    STU: to bude vážit asi všechno dost podobně ne? K. Vary jestli chceš :)
    STU
    STU --- ---
    UNCLE_JIMBO: diky... ty jo... cekal jsem to lehci se musim priznat :) kam mam prijet ho vyzkoušet? :D

    WELITELKA: jo jasny... uplne rozumim :D takze je asi vybrano :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    GANCARCIK: jo to je možný, ty pravidla nejsou všude stejný, neexistuje výčet konkrétních předmětů, jen kategorizace, takže záleží na kontrole, na let. společnosti, na letišti, zemi atd.. longboardy nejsou tak běžný, ale třeba deštníky nebo žehličky a podobný blbosti se řeší každou chvíli.. každopádně nejjednodušší je dát to do kufru, případně se alespoň zeptat u check-inu, protože i kdyby ti to pustila kontrola, tak na palubu má tuším zavazadlo max. rozměr kolem 60cm a to asi budeš mít víc..
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    WELITELKA: hehe přesně, někdy mi připadá jako bych měl vázání jak pěkně to drží a dělá to to co chci :D a je to celkem univerzální prkno, jezdím s ním rychle z kopce, dá se na něm slidovat (to moc neumim, takže neobjektivní hodnocení), ale přitom krásně a hlavně stylově sviští i po chodníku mezi lidma.. jinak se mi líbí i ten s jednou patkou, myslim že to je cancellated Tesseract, nebo Overland je moc pěkná deska, to bude asi novější, protože když jsem kupoval tesseracta tak to ještě nebylo
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    UNCLE_JIMBO: skate jsem na palube uz mel :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    GANCARCIK: když ho dáš do kufru tak jde jen o váhu... na palubu ti ho nepustí, ani ne tak kvůli rozměru, ale spíš kvůli bezpečnostní kontrole. To jsou alespoň moje zkušenosti (pracuju na letišti, neletěl jsem nikdy s prknem)
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    AFROMEN: No ja bych od nich nevzal asi ani grip :D
    VOJTEK
    VOJTEK --- ---
    WELITELKA: staci otevrit slovnik :D synonyma: stupid, idiotic, brainless, imbecilic, imbecile, asinine, witless, foolish, empty-headed...
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    AFROMEN: tak vydrz az si vodres poradne hubu a pak teprv poznas ze pravej pozitek netkvi zrovna v mindlessu.] ..i kdyz nechci anglany hanbit.to vubec ne:] ale todle je vyrizla kuchynska linka pri srovnani s nize opevovanou deskou.
    AFROMEN
    AFROMEN --- ---
    WELITELKA: Na longboardu jsem začátečník, ale mám poměrně bohaté zkušenosti se snowboardem a klasickým (malým) skateboardem. Pořídil jsem si Mindless Makali SK komplet (http://www.mindlesslongboards.com/mindless_products/makali-sk/) a zatím je pro mě každé svezení taky velká radost a požitek :)
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    nevite jestli se za long do letadla priplaci?
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    STU: ja jsem se do toho nechtela nijak michat protze jsem porad jenom zencka, ale jak rika UNCLE_JIMBO: mas radost z kazdy jizdy a to hned pocinaje tou prvni, jezdila jsem na tom asi 14dni a najednou ti i prijde ze to vsechno vlastne umis akorat ty herky predtim ti vubec nerozumely.]
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    mam tam calibery, mini zombie hawgs a bones ložiska, váží to 4kg


    STU
    STU --- ---
    UNCLE_JIMBO: co na tom mas za setup? kolik to všechno dohromady vazi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam