• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: Máš pravdu, byl to první pokus a nechtěl jsem kameru držet v ruce (Mám SJCAM 5000X Elite, umí to 4K a má gyroskopickou stabilizaci, ale je znát že je to kamera do 5k) a na helmě při otáčení, jestli něco nejede, bych toho moc nenatočil. Už mám v plánu udělat nová, lepší kvalitnější ale vzhledem k tomu, že nejezdím dlouho a pořád se učím není na to moc času :) Druhá věc je že jezdím zatím sám (než mě adoptuje nějaká oldschool/geront crew ;))) a to se točí zase komplikovaně nehledě, že s sebou už takhle tahám bágl věcí. :) Chtěl bych se v budoucnu domluvit s nějakým podobným bláznem a jít někam trénovat slide. Rukavice atd. mám, video na YT odsledovaný, na trávě vyzkoušeny postoj, teď už to chce jen dril. Do tý doby než budu schopnej s 75% jistotou slidem zastavit, se moje videa moc neposunou.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    jinak teda vsazim na to, ze tam kazdej den projede tolik lidi, ze kdyby ty kanaly nekdo vyndal, tak se na to prijde hodne rychle :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAVESEU: ja vetsinou na ladronce sjedu hned doleva na hostalkovu. to je perfektni sjezd i pro uplny zacatecniky a da se tam stavit v hospode u prezidentu. taky kladenska je klasika... tam to mas i s vlekem, z kulataku metrem na veleslavin, dolu na skejtu bud na borislavku a metrem nahoru, nebo dal dolu az do klubovny na pivo a pripadne zas dalsi kolo metrem nahoru...

    BTW ta kamera pridelana na skejtu je silena. mam z toho morskou nemoc i po ty youtube stabilizaci :-D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    k ceste budejovicka-naplavka:
    super je sjezd jeremenkovou, ale to pak z cely cesty zbyde jen ten sjezd a pak cyklostezka podel vltay do centra
    vyzkousim cestu za nuselak a podel nemocnice, to jsem jeste nejel. tuhle trasu bych zakoncil asi cestou ciklova-neklanova k zeleznicnimu mostu, to je podle me taky fajn sjezd
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: No vidíš, to mě nikdy nenapadlo, teď na to budu furt myslet :) Zrovna včera jsem tamtudy frčel na novejch kolech (Orangatang Durian), který jsou rychlejší než byly ty defaultní na prkně co jsem pořídil. Včera jsem tam jel asi 31km/h a kdyby se mi sekly přední kola v kanále dojel bych po držce až tramvajový zastávce na Vypichu :D

    Btw. kdyby někdo věděl o nějaký zajímavý cestě v Praze, tak se tam rád zajedu podívat a třeba přidám do portfolia další trasu. Mám v plánu se konečně dokopat do Bohnic, je tam prej slušnej sjezd.

    ps: Koukám že ty moje linky jsou nefunkční, tady jsou všechny tři trasy: http://javes.eu/...ding-dancing-downhill/kam-na-longboard-v-praze-mapy-videa-fotky-trasy-cesty-tipy/
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAVESEU: hh si vzdycky rikam kdy nakej zmrd ukradne na ladronce dekly z tech kanalku v tom podjezdu a ja tam hrozne hodim drzku :-D
    ESY
    ESY --- ---
    LOP4TA: ono pri obycejnym pohybu, tim padem rovnemu pohybu kdy dochazi k idealni rotaci kola. Tak jsou imho nesmrtelny..
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HARVIE: ma pravdu ten kluk :) vim ze jsem potkal nekoho v divadle co pouzival na pojezdy svetel a dalsich veci tyhle kola https://www.google.cz/...urce=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiPkJai-uLTAhXnAJoKHVC8CnoQsAQINA&biw=1329&bih=739 a rikal ze si to nemuze vynachvalit, ale nevim kterou tvrdost tam mel, ale cim tvrdsi kolo, tim mene se opotrebuje.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BOZA: na facebooku jsou skupiny longboard bazar, skateboard bazar a cruiser bazar. ale na to se vyser, trucky nepotrebujes. kdyz sme montovali skate kolecka na neco co neni skate, tak sme normalne pouzivali M8 zavitku z hornbachu :-) pripadne libovolnej M8 sroub pozadovany dylky. pokud chces jen jezdit po kolejich, tak by to melo vydrzet... skaty mozna budou o neco pevnejsi, ale ty jsou staveny na skakani z 2m schodu..
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    BOZA: zalezi na vyrobci uz jsem se setkal s obema variantama ale castejsi jsou 2 osicky.
    nejake ten podvozek bych doma nasel a mozna i kolecka.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Zvazuju stavbu neceho takovedleho: https://www.youtube.com/watch?v=nfRO10MZoZA a mam vas dva dotazy:

    Jak vypada osicka uvnitr toho longobardoveho "podvozku"? Nerezal jste to nekdo? Nebo nevylomil? Je to cele jedna osa v kuse, nebo jsou to dve osicky ze stran do toho bloku vsazene?

    Mate tip, kde levne seznat nejaka, klidne jeta kolecka a podvozky? Kdybych si mohl vybirat, tak by se mi libily s co nejvetsim prumerem, koukal jsem, ze jsou i 90mm. Diky.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    Prodam za 2k cruiser Santa Cruz dlouhej 92 cm. Praha

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NILOR
    NILOR --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tramvajové koleje: pozor na široké žlábky! - Prahou na kole
    http://prahounakole.cz/2017/02/tramvajove-koleje-pozor-siroke-zlabky/
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Vysočanská estakáda opět uzavřena ;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Nemate nekdo skejtovy a inlline vybaveni na darovani zacinajici Barmsky scene? Vezu tam beneficni naklad a do zitra bych se pro to stavil.dik
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    16:55

    Katastrofalni dovolene S02E05
    http://www.youtube.com/watch?v=047T9rx1PbY&t=1015
    LUKS
    LUKS --- ---
    Prodám Landyachtz Switch 36' s Bearama a kola Zombie Hawgs. Pokud je zájem do zpráv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam