• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAVESEU: tak pojd nekdy na strahov, tam je to na trenovani slidu dobry. Taky sem geront co se uci. Mam ted pochroumanej kotnik, ale nekdy po vikendu se domluvit muzem.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: Máš pravdu, byl to první pokus a nechtěl jsem kameru držet v ruce (Mám SJCAM 5000X Elite, umí to 4K a má gyroskopickou stabilizaci, ale je znát že je to kamera do 5k) a na helmě při otáčení, jestli něco nejede, bych toho moc nenatočil. Už mám v plánu udělat nová, lepší kvalitnější ale vzhledem k tomu, že nejezdím dlouho a pořád se učím není na to moc času :) Druhá věc je že jezdím zatím sám (než mě adoptuje nějaká oldschool/geront crew ;))) a to se točí zase komplikovaně nehledě, že s sebou už takhle tahám bágl věcí. :) Chtěl bych se v budoucnu domluvit s nějakým podobným bláznem a jít někam trénovat slide. Rukavice atd. mám, video na YT odsledovaný, na trávě vyzkoušeny postoj, teď už to chce jen dril. Do tý doby než budu schopnej s 75% jistotou slidem zastavit, se moje videa moc neposunou.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    jinak teda vsazim na to, ze tam kazdej den projede tolik lidi, ze kdyby ty kanaly nekdo vyndal, tak se na to prijde hodne rychle :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAVESEU: ja vetsinou na ladronce sjedu hned doleva na hostalkovu. to je perfektni sjezd i pro uplny zacatecniky a da se tam stavit v hospode u prezidentu. taky kladenska je klasika... tam to mas i s vlekem, z kulataku metrem na veleslavin, dolu na skejtu bud na borislavku a metrem nahoru, nebo dal dolu az do klubovny na pivo a pripadne zas dalsi kolo metrem nahoru...

    BTW ta kamera pridelana na skejtu je silena. mam z toho morskou nemoc i po ty youtube stabilizaci :-D
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    k ceste budejovicka-naplavka:
    super je sjezd jeremenkovou, ale to pak z cely cesty zbyde jen ten sjezd a pak cyklostezka podel vltay do centra
    vyzkousim cestu za nuselak a podel nemocnice, to jsem jeste nejel. tuhle trasu bych zakoncil asi cestou ciklova-neklanova k zeleznicnimu mostu, to je podle me taky fajn sjezd
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    HARVIE: No vidíš, to mě nikdy nenapadlo, teď na to budu furt myslet :) Zrovna včera jsem tamtudy frčel na novejch kolech (Orangatang Durian), který jsou rychlejší než byly ty defaultní na prkně co jsem pořídil. Včera jsem tam jel asi 31km/h a kdyby se mi sekly přední kola v kanále dojel bych po držce až tramvajový zastávce na Vypichu :D

    Btw. kdyby někdo věděl o nějaký zajímavý cestě v Praze, tak se tam rád zajedu podívat a třeba přidám do portfolia další trasu. Mám v plánu se konečně dokopat do Bohnic, je tam prej slušnej sjezd.

    ps: Koukám že ty moje linky jsou nefunkční, tady jsou všechny tři trasy: http://javes.eu/...ding-dancing-downhill/kam-na-longboard-v-praze-mapy-videa-fotky-trasy-cesty-tipy/
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    JAVESEU: hh si vzdycky rikam kdy nakej zmrd ukradne na ladronce dekly z tech kanalku v tom podjezdu a ja tam hrozne hodim drzku :-D
    ESY
    ESY --- ---
    LOP4TA: ono pri obycejnym pohybu, tim padem rovnemu pohybu kdy dochazi k idealni rotaci kola. Tak jsou imho nesmrtelny..
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    HARVIE: ma pravdu ten kluk :) vim ze jsem potkal nekoho v divadle co pouzival na pojezdy svetel a dalsich veci tyhle kola https://www.google.cz/...urce=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiPkJai-uLTAhXnAJoKHVC8CnoQsAQINA&biw=1329&bih=739 a rikal ze si to nemuze vynachvalit, ale nevim kterou tvrdost tam mel, ale cim tvrdsi kolo, tim mene se opotrebuje.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    BOZA: na facebooku jsou skupiny longboard bazar, skateboard bazar a cruiser bazar. ale na to se vyser, trucky nepotrebujes. kdyz sme montovali skate kolecka na neco co neni skate, tak sme normalne pouzivali M8 zavitku z hornbachu :-) pripadne libovolnej M8 sroub pozadovany dylky. pokud chces jen jezdit po kolejich, tak by to melo vydrzet... skaty mozna budou o neco pevnejsi, ale ty jsou staveny na skakani z 2m schodu..
    LOP4TA
    LOP4TA --- ---
    BOZA: zalezi na vyrobci uz jsem se setkal s obema variantama ale castejsi jsou 2 osicky.
    nejake ten podvozek bych doma nasel a mozna i kolecka.
    BOZA
    BOZA --- ---
    Zvazuju stavbu neceho takovedleho: https://www.youtube.com/watch?v=nfRO10MZoZA a mam vas dva dotazy:

    Jak vypada osicka uvnitr toho longobardoveho "podvozku"? Nerezal jste to nekdo? Nebo nevylomil? Je to cele jedna osa v kuse, nebo jsou to dve osicky ze stran do toho bloku vsazene?

    Mate tip, kde levne seznat nejaka, klidne jeta kolecka a podvozky? Kdybych si mohl vybirat, tak by se mi libily s co nejvetsim prumerem, koukal jsem, ze jsou i 90mm. Diky.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    Prodam za 2k cruiser Santa Cruz dlouhej 92 cm. Praha

    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NILOR
    NILOR --- ---
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Tramvajové koleje: pozor na široké žlábky! - Prahou na kole
    http://prahounakole.cz/2017/02/tramvajove-koleje-pozor-siroke-zlabky/
    NA_PYCZU
    NA_PYCZU --- ---
    Vysočanská estakáda opět uzavřena ;)
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Nemate nekdo skejtovy a inlline vybaveni na darovani zacinajici Barmsky scene? Vezu tam beneficni naklad a do zitra bych se pro to stavil.dik
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    16:55

    Katastrofalni dovolene S02E05
    http://www.youtube.com/watch?v=047T9rx1PbY&t=1015
    LUKS
    LUKS --- ---
    Prodám Landyachtz Switch 36' s Bearama a kola Zombie Hawgs. Pokud je zájem do zpráv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam