• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHORBON: No fear on the one wheel? Vypádá o vhodně na rozbití huby :) ale tohle už je jinej sport. ;))))

    CHORBON
    CHORBON --- ---
    Ja zkusil tohle ;-D a jako da se to....
    https://instagram.com/p/Bd5OwgpAWND/
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    JAVESEU: Většinou "testujeme" v Parku u Chodovské tvrze. Je tam 700m dlouhý okruh kde se daji kosit pejskaři a příležitostní běžci :D .
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Takže kdy se domluvíme na testovací jízdě. ;) Vypadá to pěkně.

    Ten Acton Blink s2 se mi celkem líbí ale to je spíš cruiserboard :) https://www.youtube.com/watch?v=b94eHyKaWew
    Tvl, kdo jezdí ve farmářkách na prkně? :D https://www.youtube.com/watch?v=MbydWElL0tU
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    JAVESEU:

    Acton Blink s2:


    Enertion Raptor 2:
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Fotka? tip? Hele nemyslím, si že bys tu někomu vadil. Všichni krom mě přešli na LNG z SK8. Mě by to třeba zajímalo abych si rozšířil obzory :)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    JAFROST: Já mám 2 elektrický skejty. Pokud si z Prahy tak se můžeme dohodnout na nějakym ježdění.

    Na konci roku jsem chtěl založit diskuzi na téma "esk8", protože je to něco naprosto jinýho než longboardy, ale nebyl zájem... Takže kdyžtak do pošty :)
    ICI
    ICI --- ---
    JAVESEU: no mám 2x topmount doublekick, tak můžu vzít obě... Na pump idealka
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ICI: Ja chci jedit. Musim si akorat poridit prkno na pumpy ;)
    Ale byl jsem 2x na BMX Repy. Najdes na googlu a muzeme se domluvit ;)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    zkoušel jste někdo ty elektro longboardy? Je to zábava? Docela mě to láká a zajímá mě názor. Díky
    ICI
    ICI --- ---
    jinak jezdíte tu někdo na lng pump tracky?
    popřípadě kdyby někdo poradil kde je v Praze najdu.
    ICI
    ICI --- ---
    JAVESEU: přiznám se že sem zkoušel nový setup (elixir od Moonshine+Sabre Hollowlite 38°) ale během hoďky sem byl zpátky doma, ještě je fakt zima :-)
    ad Ladronka: tuhle trasu sem jel párkrát v létě a je to fajnový pojezd.
    Jinak bydlím na Žižkově na Ohradě, takže jezdíme Malešický park a okolí. popřípadě Vítkov .
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ja si dneska pekne zajezdil, davam jednoho zrzka u Bmx crossu na Bily hore a jeste si to sjedu do Rep. :) https://www.sports-tracker.com/workout/javeseu/5a74a999c3d63954207cff0e
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ICI: Ahoj, vidím to dneska na svou klasickou projížďku Ladronka - Strahov - Pohořelec >tram22> Bílá hora - Řepy. A nebo bych mohl pokračovat Pohořelec - Letná. Časově to vychází, že bych mohl být na Vypichu/Ladronce kolem 17(18) hodiny. Kde v Praze se nacházíš? Btw. mám zálusk na noční sjezd Z Petřin na Hračanskou, a nebo z Bílý hory Plzeňskou ;)
    ICI
    ICI --- ---
    JAVESEU: já bych se rád přidal, ctvrtek-sobota mám volno, jinak gratulace k doléčení, dobré zprávy čteme rádi :-)
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    JAVESEU: ty to mas po praze najety rozhodne vic, neco vyber :)
    treba nakej vecerni sjezd plzensky nebo evropsky

    kaminky jsou neprijemny, ale hodil jsem na evo 97mm kolecka, takze to dost prejede. staci jen udrzovat slusnou rychlost :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    btw. včera jsem začal s LNG sezónou v Praze. Konečně jsem doléčil rameno. Takže bychom mohli udělat nějakej pojezd po Praze. Bohužel na chodnících jsou kamínky kvůli tý tuhý zimě nebo co. Takže budeme muset částečně i po silnici. Nějaký nápady? Termín podle počasí :)
    ICI
    ICI --- ---
    STRONGPAJDA: kdybys chtěl tak mám dokonce jedno starší Evo na prodej, teoreticky k němu můžu přidat i kolečka a trucky Paris
    jak už se tu psalo, je to těžký prkno, na kterým se krásně pushuje, ale jeho silnou stránkou je i stabilita při větších rychlostech. (lidem kteří začínají tvrdím že má autopilota)
    Na druhou stranu pro mě je ten drop při ježdění po městě trošku na obtíž, protože Praha je plná obrubníků který s tím nepreskocis.

    asi bych ho nedával pryč, ale byl sem nucenej se přestěhovat do menšího bytu a jak už to tak bývá dráha polovička mi dala ultimátum že nám 2 prkna doma musí bohate stačit
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ESY: Já takovou zkušenost nemám. Koupil jsem tam Rayne Otherside za 2,2k a je jak nová. PC: kolem 5k. Ale je to každýho věc :) Jinak EVOna je pěkná. ;)
    ESY
    ESY --- ---
    JAVESEU: ja nevim me prislo 90%+ tech inzeratu uplne nesmyslne prestreleny :D A to se bavim o dobe co jse mto sledoval, takze par let.


    STRONGPAJDA: na long push vyletovani je ideal jak tu rika kolega HOBORG doubledrop deska :) na tom jsem najel neksutecne moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam