• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CYBORCA: Mozna jo, kdyz si vzpomenu ;)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    JAVESEU: Budes sem pastovat ty pozvanky pravidelne, prosim? :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Hele Bavil jsem se s Oliverem ze SnowPanicu a vypadá to, že by chtěl 2x týdně. Nevím jestli má šanci tahle myšlenka na úspěch ale tento týden to vyšlo ;)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    JAVESEU: Jak často se takováto akce opakuje?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Škola slajdování byla super! :)

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Kdyby nekdo mel zajem, tak dneska od 6ti ve Stromovce. ;)

    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ICI: když jsme to s kamarádem balili ( jeli směrem k autu) tak se tam objevil někdo s elektrickým skateboardem Evolve Carbon GT. Taky pěkný kousek;-)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    ELDERIK: Jj, tam je to pekny, ale jen na ELongu. Skoda ze to neni cely a vic z kopce :)
    ICI
    ICI --- ---
    ELDERIK: známí mi hlásili že tě tam asi potkali
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Zatim nejlepší svezení jsem si na elektrickym skejtu užil na relativně nové trase Krejcárek - Hlavní nádraží. Dost dobrej povrch až na oblast v tunelu pod Vítkovem a napojení mostu přes Husitskou. Trasa skoro 3 km. Relativně dost lidí na in-line a běžců v obou směrech.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Co Longboard Salon jdete někdo? Přemýšlel, jít si někam zajezdit před a pak se posunout na LNG salon na pivko, nějaký video, potřebuju koupit ložiska atd...

    https://www.facebook.com/events/126845364819532/
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Kam na longboard v Praze – Freeride Vypich, Strahov, Pohořelec [video, mapa] | www.javes.eu
    http://javes.eu/longboarding/kam-na-longboard-v-praze-freeride-vypich-strahov-pohorelec-video-mapa/
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    ICI: Tak jsem se byl podívat v Malešickém parku. Cestou ze Želivského je super sešup (ulice Nad vodovodm).
    Cesty v parku maji super povrch. Jako začátečník jsem si místní pumptrack užil, i když jsem ho jezdil v protisměru. V místě u houpaček je na něm štěrk, ale dá se to přežít.
    Cestou zpět na Želivského proti mě prosvištěla holka na longboardu ;-) . Předpokládám, že Nad vodovodem je jedna z longboardových tras.
    ICI
    ICI --- ---
    ELDERIK: Malešický park má super povrch a dokonce něco jako pumptrack. V týdnu sem byl zkusit Parukářku a na můj vkus je tam moc psů a kočárků, nicméně jsou tam velmi zajímavé úseky kde se to rozjede.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Tak jsem byl teď ráno na chvíli ve Stromovce, abych zjistil situaci. Na ježdění na esk8 je to takovej průměr. Některé úseky jsou ok, ale povrch nic moc (starý a dost hrubý asfalt). Větvičky a lupní jsou v pohodě, ale na dost místech jsou příčné pukliny široké 2 až 3 cm, díry nebo povrch vypadající jako by nalili asfalt přes kaštany ( úsek výstaviště - Šlechtova restaurace). Ty už se ve velké rychlosti přejíždět nedaji.

    Úseky co se mi líbily:
    Stoupání od výstaviště směr Ovenecká ulice (přes koleje) - nejnovější úsek s nejlepším povrchem
    Od výstaviště kolem plotu a kolejí - asi nejdelší trať ve Stromovce končící až na kostkách co jsou u výjezdu do Gothardské


    Večer možná (pokud neobjevim lepší trať) přejedu přívozem k zoo a zkusim trať směr Roztoky
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Zítra mám v plánu jezdit s Raptorem po Stromovce a okolí. Ještě nevim kdy přesně, ale pokud by si chtěl někdo zkusit elektrický skate tak se můžeme dohodnout ;-) . Samozřejmě helmu s sebou. A pokud by jste měli v plánu padat, tak i chrániče.
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    JAVESEU: Tak jsem na tom dneska jel a musim říct, že za ty prachy dost dobrý...
    ESY
    ESY --- ---
    JAFROST: stromovka je super
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    UNCLE_JIMBO: prodáno :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAFROST: jeste zkus trasu kolem vitkova treba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam