• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    CHIX
    CHIX --- ---
    ha tak to jsem vas vcera mijel na kole? co
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Dneska Petřín od 18, kdyby se chtěl někdo přidat :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Petřín je v Pohodě ;) Co máš za kola a vůbec na čem jezdíš? :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU: to jsou ale padaky jak krava.....
    ja na to nemam kolecka
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Co ty na to?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Já bych mohl být na Hradčanské/Petříně od cca 18:00, ale uvidíme jak to bude s počasím...
    CHIX
    CHIX --- ---
    dneska nekdo na prkinko? praha
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: Ani na pumptrack bez helmy! Vlastní zkušenost a to jsem zvažoval jestli si ji vůbec brát a pak jsem za ní byl rád!
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HORA: to je jedno že je to starý. Já jsem taky starý. Je potřeba to stále dokola opakovat. Jsou noví jezdci kteří ještě helmu nemají. ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Jo Jo

    HORA
    HORA --- ---
    SCHEEZE: Jo, teď jsem koukal, že je to starý. Ale na mě to taky zafungovalo :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HORA: viděl jsem už tolikrát že bez helmy nejdu ani do Stromovky :-D
    HORA
    HORA --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Kdyby někdo měl zájem půjdeme dneska na pumptrack do Braníku a pak na Jeremenkovu - párkrát si to sjet. Je to kousek od sebe (2 zastávky tramvají). V Jeremenkově vyváží buse 118 každých 10-15 minut. Sraz v Braníku 5-6. Když tak mi napište :)

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: Taky jsem se nepřesně vyjádřil. Ano jsme chodci stejně jako inlinebrusle a podobný. Ale vzhledem k rychlosti pohybu a postoji na desce jsme víc kolo než chodec, proto jsem říkal že jsme spíš kola, ale to nám je prd platný, když spadáme do zákonem definované kategorie chodců.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: sorry za moji debilní větnou skladbu. Snad se z toho dá poznat co tím chtěl básník říci.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    JAVESEU: my ale nejsme kolo, nebo mi neco uteklo? My jsme chodci. Ale já potřebuji spíš jezdit po vozovce a zas chápu že cyklisti občas potřebují na chodník. Ale mají jezdit primárně po vozovce. Myslím že nás se týká zákaz pohybu po vozovce. Ale třeba se pletu.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: To ano ale ve vyhlášce se říká, že se můžeš pohybovat po chodníku v maximální rychlostí chůze/poklusu což znamená +/- 10km/h a hlavně druhá věc je, že chodce nesmíš ohrozit. Bohužel z tohohle nekonkrétního textu si to může MěstaPo i PČRka vybrat svůj výklad. Jinak samozřejmě souhlasím s tím že jsme "kolo" a pohyb by měl být umožněn minimálně na komunikacích s cyklopruhem.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    PAJAOVA: kdy lidé pochopí a policie si uvědomí že mají a pokutují za jízdu ve vozovce? Blbý zákon ale je to tak. Pokutovat na chodníku mají pro změnu cyklisty :-( Ale furt se jim to nějak plete. Což neznamená že je potřeba na chodce brát zřetel a dát jim vždy dostatek prostoru a přednost. Protože jsme lidé a tohle je slušnost.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    Ostravske okenko :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam