• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Tak to se musis nekdy pochubit! ;)
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU: jo pod nebozezem v prvni zatacce. nekdo si tam balil cigo :o) ja jel na bmx na voleybal na strahov, mel jsem na spech jinak bych hodil rec

    ja si udelal dlouhy prkno do mesta na serfovani....
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Je to možný, nějaký cyklisti se nám tam pletli pod trucky ;) Bylo to na tý dlouhý rovince nad Nebozízkem? :) Tam to byla trochu prekérka, ale nakonec na safe :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    ha tak to jsem vas vcera mijel na kole? co
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Dneska Petřín od 18, kdyby se chtěl někdo přidat :)
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Petřín je v Pohodě ;) Co máš za kola a vůbec na čem jezdíš? :)
    CHIX
    CHIX --- ---
    JAVESEU: to jsou ale padaky jak krava.....
    ja na to nemam kolecka
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    87HIGHFLYER: Co ty na to?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    CHIX: Já bych mohl být na Hradčanské/Petříně od cca 18:00, ale uvidíme jak to bude s počasím...
    CHIX
    CHIX --- ---
    dneska nekdo na prkinko? praha
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: Ani na pumptrack bez helmy! Vlastní zkušenost a to jsem zvažoval jestli si ji vůbec brát a pak jsem za ní byl rád!
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HORA: to je jedno že je to starý. Já jsem taky starý. Je potřeba to stále dokola opakovat. Jsou noví jezdci kteří ještě helmu nemají. ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Jo Jo

    HORA
    HORA --- ---
    SCHEEZE: Jo, teď jsem koukal, že je to starý. Ale na mě to taky zafungovalo :)
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    HORA: viděl jsem už tolikrát že bez helmy nejdu ani do Stromovky :-D
    HORA
    HORA --- ---
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Btw. Kdyby někdo měl zájem půjdeme dneska na pumptrack do Braníku a pak na Jeremenkovu - párkrát si to sjet. Je to kousek od sebe (2 zastávky tramvají). V Jeremenkově vyváží buse 118 každých 10-15 minut. Sraz v Braníku 5-6. Když tak mi napište :)

    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    SCHEEZE: Taky jsem se nepřesně vyjádřil. Ano jsme chodci stejně jako inlinebrusle a podobný. Ale vzhledem k rychlosti pohybu a postoji na desce jsme víc kolo než chodec, proto jsem říkal že jsme spíš kola, ale to nám je prd platný, když spadáme do zákonem definované kategorie chodců.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    SCHEEZE: sorry za moji debilní větnou skladbu. Snad se z toho dá poznat co tím chtěl básník říci.
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    JAVESEU: my ale nejsme kolo, nebo mi neco uteklo? My jsme chodci. Ale já potřebuji spíš jezdit po vozovce a zas chápu že cyklisti občas potřebují na chodník. Ale mají jezdit primárně po vozovce. Myslím že nás se týká zákaz pohybu po vozovce. Ale třeba se pletu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam