• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BURANLINUX musicmakers - klub o zpracování audia pro uživatele os Linux
    BURAN
    BURAN --- ---
    je docela dobry, ze ten Ardour je primo napojenej na JACK zda se, takze si v QJACKTL muzu propojit savle jak chci kam chci.
    BURAN
    BURAN --- ---
    v patek jsem s uspechem pouzil Ardour na nahrani nejakych vokalu a smichani pisnicky. nebylo to uplne intuitivni (delal jsem v cubasi dlouho) ale nakonec se vse podarilo :)
    OJIRIO
    OJIRIO --- ---
    Jinak pro zacinajici uzivatele ubuntu: http://kxstudio.sourceforge.net/Help:Ubuntu:Upgrade
    (ja teda pouzivam arch linux, tak se me na nic o ubuntu nikdy neptejte)
    OJIRIO
    OJIRIO --- ---
    Ja celkem uz dlouho monitoruji situaci ohledne linuxu a pro audio, i kdyz sam nejsem moc produktivni.
    Nejzajimavejsi open-source software:
    DAW/MIDI sekvencery: QTractor, Ardour, OpenOctave MIDI, Hydrogen (to je drummasina)
    Samplery: LinuxSampler, Specimen
    Syntetizatory: ZynAddSubFx/Yoshimi
    Modularni prostredi/jazyky: Puredata
    Loopery: Sooperlooper
    Prehravace: Clementine

    Pluginy:
    TAL Noisemaker (klasicky 3-osc. synth), IR LV2 Convolution Reverb (na reverb a simulaci beden), Whysynth, CALF pluginy, C* Audio Plugin Suite
    BURAN
    BURAN --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    BURAN
    BURAN --- ---
    narazil jsem na dalsi softik co ma i Linuxovou verzi: http://www.energy-xt.com/index.php
    OTZ
    OTZ --- ---
    ANDY_WARHOL: no vím, ale kejtru, trumpetu ani piáno jinak nemam..:)

    btw http://piratskenoviny.cz/imgs/anonosa.jpg
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahoj, používáte někdo Eigenharp?
    BURAN
    BURAN --- ---
    ANDY_WARHOL: smaz se sam prosimte
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    OTZ: vim ze se tu nesmim vyjadrovat, ale musim rict, ze obdivuji tvuj entuziasmus, kdyz chtes s timhle srotem delat hudbu.
    OTZ
    OTZ --- ---
    BURAN: já vim, ale teď mam krizi..shořela mi deska a tohle je nouzovka, jinak mam athlon x2 a 2gb ram:) takže spíš sehnat novou desku pro am2+..a to už je jiná story:)

    JAZZZ: mam duron 800 Mhz..to 64bit asi nebude:) je to fakt bída, sotva to načte ty mp3ky..
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    OTZ: jak s timhle procesorem? ty mas 64bit a je jen 32bir verze?
    na to ubuntu studio mrkni z livecd a treba te chytne.
    BURAN
    BURAN --- ---
    BURAN: a co jinej komp? za par stovek koupis uz docela slusnej kancelarskej. nebo mas laptop?
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak nic, s timhle procesorem to nějak nejde..leda někde sehnat starej traktor 2 :))
    OTZ
    OTZ --- ---
    jj jdu na to, ještě co na to řekne moje uc33:)
    BURAN
    BURAN --- ---
    OTZ: mixxx je docela solidni nahrada za traktor, me to chodi :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak jo, až budu mít dlouhou chvilku..teď zkuším, kterej mixovací program (pokud možno free) si bude rozumět s mym HW:)
    BENKI
    BENKI --- ---
    OTZ: Já jsem na tom úúplně stejně, ale reálně právě rozjedu líp Arch než ubuntu, na který už není můj komp nejčerstvější. Aspoň na tu distribuci mrkni, není to zas tak složitý jak to vypadá... ;-) /říká Benki sedíc na Vistech s linuxím HDD v brašně, ehm O:-)/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam